Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

cnm seni merak ettik, nasılsın nasıl oldun? ben fena değilim diyeyim işte. hafta sonu pek iyi geçmedi. kanamam oldu. bugün kontrole gittim, yorma kendini dedi. ctesi muayenehaneye başlıyacağım. daha sakin oluyor orası, iyi olur inşallah. estofermi sordum bırak dedi. sende gittiğinde sor hocaya. geçmi bıraktım bilmiyorum, 9+0 ım blast transferine göre.
canım umarım birşey olmaz bende gittiğimde banada aynısı söyledi bol bol istirahat et dedi tekrar olacak diye çok korkuyorum şimdilik iyiyim bakalım cumartesi kalp atışı için gideceğim sende bol bol istirahat et

evet pek ses çıkmıyor. tedavi surecinde olan yok sanırım. siz hamisler bari yazın da şenlensin sayfamız.

Ya ikiz gebelikte 2li ve 3lü tarama yokmuş öylemi sadece ultrasonda ense kalınlığına bakılıyomuş

evet pek ses çıkmıyor. tedavi surecinde olan yok sanırım. siz hamisler bari yazın da şenlensin sayfamız.
İçaçıcıgelişmeler olursa yazalım cnm, bnm lekeler azaldı, şişkolaştımiyice galiba ilaçlar şişiriyor, onundışında ne olduuuu bişey olmadı, bol pantolonlar bakıyorum

İçaçıcıgelişmeler olursa yazalım cnm, bnm lekeler azaldı, şişkolaştımiyice galiba ilaçlar şişiriyor, onundışında ne olduuuu bişey olmadı, bol pantolonlar bakıyorum
oh ol tabi ne guzel tombisko anne ol. bir daha sen hamilesin aman ye demezler, tabi biŕ daha düşünmezsen:KK66:
progesteron cok sisiriyo haklisin canim, tedavi doneminde bile zor gelmisti. seni dusunemiyorum. bu ara kanama icin ekstradan aldin, bir de. lekelenmeyi hic takma cogul gebelikte gormeyen nadirdir herhalde. inşallah hersey guzel olacak. cumartesine az kaldi.

İnşallah bu durumum çabuk geçer sanki kötü bir şey olacakmış gibi im sıkılıyo boğuluyorum anlayamadım hiç

Kızlar ben çok mutsuzum hiç anlayamıyorum 8 yıldır bu anı bekliyodum ama hiç mutlu değilim acaba hormonlardan mı

kiyamam sana. ama bilki bu cok normal. hamileligin ilk 3 ayi mutsuz ay zaten. bir arkadaşım derdi hayatta tek zevkim yemek yemekmis o da elimden alinmis gibi hissediyorum diye. mutsuzluga bahane. ben de yasamistim. 4. aydan itibaren fazla enerjik ve mutlu olacaksın Allah'in izniyle.

bir de ilk aylarda hep bi tedirginlik varya ya bisey olursa diye. her kontrolde yuregin pir pir oluyordur dogal olarak. rahat ol bebislere yansitma. hersey guzel olacak inşallah.

Rabbim hayırlısıyla ve sağlıkla evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin. Rabbim bizim gibi evlat isteyenlerin de dualarını kabul etsin, bizlere de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda. Lütfen hamile arkadaşlar bizler için de dua edin. Rabbim inşallah sizin duanızı kabul eder.

Rabbim hayırlısıyla ve sağlıkla evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin. Rabbim bizim gibi evlat isteyenlerin de dualarını kabul etsin, bizlere de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda. Lütfen hamile arkadaşlar bizler için de dua edin. Rabbim inşallah sizin duanızı kabul eder.
amin, isteyen herkese hayirli saglikli evlatlar versin. sen tedavide ne durumdasin simdi

oh ol tabi ne guzel tombisko anne ol. bir daha sen hamilesin aman ye demezler, tabi biŕ daha düşünmezsen:KK66:
progesteron cok sisiriyo haklisin canim, tedavi doneminde bile zor gelmisti. seni dusunemiyorum. bu ara kanama icin ekstradan, bir de. lekelenmeyi hic takma cogul gebelikte gormeyen nadirdir herhalde. inşallah hersey guzel olacak. cumartesine az kaldi.
Saba

X