Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Cnm, ptesi bi dr a daha görünsen, kesenin haftasını öğrenirdin. 7 haftayla uyumluysa daha beklerdim
Korkuyorum pazartesi gitmeye kanada.Eşim de bana kızıyor acele ediyorsun diye.Hem merak ediyorum hem korkuyorum.

Canım inşallah kötü birşey yoktur ben daha hiç duymadım doktor sakıncalı olduğunu söyledi ama kalp atışını gördük sen gördünmü peki kalp atışını
İnşallah canım.Yok görmedim de duymadım da kalp atışlarını.Senin neden sakıncalı kaç HAFTALİK

İnşallah canım.Yok görmedim de duymadım da kalp atışlarını.Senin neden sakıncalı kaç HAFTALİK
Benim 8+6 mehmet bey öyle söyledi ama o zaman küçüktü belki birdahakine dinletir canım inşallah herşey
yolunda gider dualarım seninle

ARKADAŞLAR..!!!
novaarta eczacının getirdığı ilaçları daha merkezdeyken kontrol edın:mad:

Çünkü çatlatma iğnesi yapacam diye gece 2'ye ceyrek kala uyandım kutunun içinde başka iğne cıktı.....şoke oldum...SİZİNDE BAŞINIZA GELMESIN DİKKAT..:KK42:

Benim 8+6 mehmet bey öyle söyledi ama o zaman küçüktü belki birdahakine dinletir canım inşallah herşey
yolunda gider dualarım seninle
Cnm kusura bakma tekrar soruyorum. Sen kalp atışlarını ne zaman gormustun kaç haftalikti.ultrasonla haftası uyumlu muydu

ARKADAŞLAR..!!!

Çünkü çatlatma iğnesi yapacam diye gece 2'ye ceyrek kala uyandım kutunun içinde başka iğne cıktı.....şoke oldum...SİZİNDE BAŞINIZA GELMESIN DİKKAT..:KK42:
Aaaa bakarmısın hemen haberdar etseydin

Çok güzel artmış, 2 embriyomuydu. İkiz anlaşılan. Sen biraz geç yazınca, acaba olmadımı deyip üzülmüştüm. Gerçekten çok sevindim. Allah tamamına erdirsin. Sevindim pis orednolden sende kurtulmuşsun

kanada dün akşam aşırı derece de kanamam oldu mehmet hocayı arıdık düşüğe karşı iğne vurundum şmidi bugün yeniden test yaptırdım öğleden sonra çıkacak bekliyorum galiba benim yine olmadı :KK43:

ARKADAŞLAR..!!!

kotu olmus canim, buldun mu gece ilaci peki.
ben bir iste boyle aksilikler yaşayınca sonu coook guzel olur. inşallah senin de oyle olacak.

kotu olmus canim, buldun mu gece ilaci peki.
ben bir iste boyle aksilikler yaşayınca sonu coook guzel olur. inşallah senin de oyle olacak.
Yok canım zaten hemşireyi aradım o da hocaya ulaştı kullanmasın dedi iğneyi yapamdım anlayınca ama sabaha kadar kopurdum:KK43:
İnşallah dediğin gibi olur SONU:KK15:

kanada dün akşam aşırı derece de kanamam oldu mehmet hocayı arıdık düşüğe karşı iğne vurundum şmidi bugün yeniden test yaptırdım öğleden sonra çıkacak bekliyorum galiba benim yine olmadı :KK43:
Cnmmm telaş yapma dur. Her kanama düşük olmuyor. İğne keser kanamayı. Geçenlerde benimde leke geldi iğne yaptırdım. Bişey yoktur Allahın izniyle. Çok hareket etme3-4 gün

Hemen sonucu yaz olur mu?

X