Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım gecenın o saatinde kıme nasıl ulaşayım:KK42:hemşireyi zor uyandırdım da doktora ulaştım...AMAN ben yaşadım kımsenın başına gelsın istemem cok zor bır durum..
Ne gıcık durum olmuş. Bende hep ordan temin etmiştim. Dikkatsiz insanlar. Kutusunu atma eczacılar odasına şikayet et. Hatta önce ara eczaneyi söyle şikayet edeceğini. İnternetede yazıcam dersin. böyle hayati bi konu alsınlar cezalarını

kanada dün akşam aşırı derece de kanamam oldu mehmet hocayı arıdık düşüğe karşı iğne vurundum şmidi bugün yeniden test yaptırdım öğleden sonra çıkacak bekliyorum galiba benim yine olmadı :KK43:

inşallah kanada dediğin gibi olur

Ne gıcık durum olmuş. Bende hep ordan temin etmiştim. Dikkatsiz insanlar. Kutusunu atma eczacılar odasına şikayet et. Hatta önce ara eczaneyi söyle şikayet edeceğini. İnternetede yazıcam dersin. böyle hayati bi konu alsınlar cezalarını
canım ertesi gun merkeze gıttım cagırdık eczacıyı özür diledi ama dedim tedavim sıkıntıya girerse dava acarım dıye fotosunu çektim ilaç kutusunun ve içinde çıkanları .....

kanada dün akşam aşırı derece de kanamam oldu mehmet hocayı arıdık düşüğe karşı iğne vurundum şmidi bugün yeniden test yaptırdım öğleden sonra çıkacak bekliyorum galiba benim yine olmadı :KK43:
İnşallah bir sorun yoktur canım dualarım seninle allah yardımcın olsun cnm

benim negatif çıktı ilk aşılamam bugün öğrendim . lekelenmelerim oluodu zaten ne deyim hayırlısı bi daha dewam etcem sanırım.

aynen moralimde bozulmadı değil ne büyük emekler harcanıo rabbim bütün herkese nasip etsin ne deyim. Sizinde ilk aşılamamı tutmamıştı:KK43:

1 yıl dicektim :)
ooo super canim yaş da genç. ben ikinci cocuk icin ugrasiyorum. ilki icin 1 yil ugrasyik 1 asilama gecirdim. bir ay ara verdim asilamaya, o ay hamile kalmistim. o zamanlar yasim gencti. Yumurtalar da oyle oluyo tabi. ihtimalin yuksek, hic moralini bozma. daha olur yeter ki pes etme.

sizde sorun neydi

valla görünen herhangi bir problem yok. birsürü testler yaptırdık ama herhangi bi sorun gözükmüo. eşimin durumuda gayet iyi. ama olmadı. Ahmet hoca çok iyi bu ay umutluyuz dedi ama malesef :KK43::KK43::KK43: allah bağışlasın ilk çocuktan sonra ne kadar ara verdiniz.

dort yil ara verdik, yaklasik 2 yildir araliksiz deniyoruz ama olmadi. sebepsiz gibi diyor bize de. ahmet bey kizimda da doktorumdu. bana ugur getirmişti. inşallah oyle olur sana da.

kızlar daha kan sonucum çıkmamış yaa deli olcam valla beklemekten ne kadar zorr bu stresle başa çıkmak

X