Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

:KK37:amaralli, tatlım bakış açısı işte sendekı ben bardağın boş tarafını sen dolu tarafını görüyorsun:KK50:... iNŞALLAH rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlat versın..haftabaşı yumurta toplamaya gidecem bakalım artık..
sende durumlar nasıl?
aminn canim. az kalmis hadi bakalim guzel haberlerle donersin inşallah. ben subat sonu basliyacagim beklemedeyim.

bende29 aralıkta oldum aşılamamı:KK17::KK17: hala beklemekteyim :KK43: bi anda korku bi yandan heyecan Birsürü belirtim var ama bilemiyorum kafam karışıo ne ne değildir die umutlanmak istemiyorum :KK70:
hayirli olsun. tavsiyem kendini dinleme, zaman gecmiyor yoksa. yarin tahlil gunun sanki yaniliyor muyum

hayirli olsun. tavsiyem kendini dinleme, zaman gecmiyor yoksa. yarin tahlil gunun sanki yaniliyor muyum

aslında pazartesi test yaptırcam ama yani clinoux jel kullanıyorum hemşire 2 adet kaldığında test yaptır dedi. şu ana kadar iyiydim ama dünden beri adet olacakmışım gibi sancılarım var ondan acabamı dedim . genelde adet olacagım gün böyle agrılarım olurdu:)) neyse bakalım pazartesi yaptırcammm hayırlısı artık ne deyim :)

ayrıca bir şey sorcam bana test yaptrıdıktan sonra gel falan demedi yani pozitif olursa da gtmeliyim novaarta:)

ayrıca bir şey sorcam bana test yaptrıdıktan sonra gel falan demedi yani pozitif olursa da gtmeliyim novaarta:)
test sonucunu arayarak soyluyorlar. pozitif olunca , diger arkadaslardan anladigim kadariyla, iki gun sonra tekrar kan testine cagiriyorlar sanirim.

test sonucunu arayarak soyluyorlar. pozitif olunca , diger arkadaslardan anladigim kadariyla, iki gun sonra tekrar kan testine cagiriyorlar sanirim.

ben sağlık ocagında yaptırcam tekrardan buraya gelin burda yapılcak die birşey söylemediler bana . teşekkür ederim cevabınız için .

Ya şu kullandığımız jel beni sinir ediyo artık kahverengi beyaz sarı şeklinde geri geliyo beyaz sarı tamam da kahverengi nedir ya moralim bozuluyo sizdede oluyomu böyle:KK34::mad: doktor olur dedi ama bn hiç rahat değilim

Ya şu kullandığımız jel beni sinir ediyo artık kahverengi beyaz sarı şeklinde geri geliyo beyaz sarı tamam da kahverengi nedir ya moralim bozuluyo sizdede oluyomu böyle:KK34::mad: doktor olur dedi ama bn hiç rahat değilim
Geçenlerde hafif leken geldiya, onun içerde kalan kuru kanları kahve yapıyo onu. Korkma biliyorum gıcık bişey ama. 12-13 haftalarda kesilir o jel. Kullanmazsın

Ne zormus beklemek 7 .günüm ve 5 günüm kaldı çok korkuyorum Allahım herkesin yardımcısı olsun çocuklu arkadaşlarının yanında resmen içim yanıyor Allahım bizide gorsun insallah

Geçenlerde hafif leken geldiya, onun içerde kalan kuru kanları kahve yapıyo onu. Korkma biliyorum gıcık bişey ama. 12-13 haftalarda kesilir o jel. Kullanmazsın
Benim hiç lekelenmem olmadıki hep böyle oluyo bir kaç gün yok sonra tekrar var

Benim hiç lekelenmem olmadıki hep böyle oluyo bir kaç gün yok sonra tekrar var
Karıştırdım ben o zaman, dr önemli değil demiş ya sıkma canını. 06 son adetine göremi hesaplıyorsun, kaç haftalık oldu, son adetin neydi

Karıştırdım ben o zaman, dr önemli değil demiş ya sıkma canını. 06 son adetine göremi hesaplıyorsun, kaç haftalık oldu, son adetin neydi
Son adetim 10 kasım son adete göre değil yumurta opu tarihine göre hesaplanıyomuş 8+4

Tmm cnm, dr mu söyledi opu ye göre hesap diye. Bna göre Bnm 7+5,
Sabah kliniğe gittim baktırdım bir sorun yok dedi gayet sğlıklı canlı bebekler kanama falan ters bir durum yok dedi olabilir öyle şeyler dedi jel yaparmış herkesde farklı dedi içim rahatladı ya valla bide hemen 4 günde nasıl büyümüşler eşekler :nazar::KK68:

Sabah kliniğe gittim baktırdım bir sorun yok dedi gayet sğlıklı canlı bebekler kanama falan ters bir durum yok dedi olabilir öyle şeyler dedi jel yaparmış herkesde farklı dedi içim rahatladı ya valla bide hemen 4 günde nasıl büyümüşler eşekler :nazar::KK68:
Ohhh ne güzel yapmışsınnnnnn süper olmuş. İçin rahat eder.

X