Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sabah kliniğe gittim baktırdım bir sorun yok dedi gayet sğlıklı canlı bebekler kanama falan ters bir durum yok dedi olabilir öyle şeyler dedi jel yaparmış herkesde farklı dedi içim rahatladı ya valla bide hemen 4 günde nasıl büyümüşler eşekler :nazar::KK68:
maşallah canim.

evet hafta sonu olmasi zorlaştırıyor isini ama Allah korusun bisey de yoktur. kalbini ferah tut
İşte böyle oluyor cnm, hani diyordunya çok heyecsnsız gibisin işte bu yüzden. Ağrıydı, lekeydi rahat bir hamilelik olmuyor maalesef. İstediğim ilacı kullanayım, aynı şeyler tekrar oluyor

İşte böyle oluyor cnm, hani diyordunya çok heyecsnsız gibisin işte bu yüzden. Ağrıydı, lekeydi rahat bir hamilelik olmuyor maalesef. İstediğim ilacı kullanayım, aynı şeyler tekrar oluyor
anliyorum canim, cok haklısın. Şunu da düşün, bu defa cok farkli bir yontem denediniz. belki farkli olacak simdiye kadarkilerden. bebek saglikliysa zaten devam eder. ayrica sen daha once pozitif ornegi oğlunda gordun, neden bu onun gibi olmasin ki.

Canım içini rahat tut bu sefer herşey farklı olacak sen hep pozitif ol yeterki aklına kötü birşey getirme

anliyorum canim, cok haklısın. Şunu da düşün, bu defa cok farkli bir yontem denediniz. belki farkli olacak simdiye kadarkilerden. bebek saglikliysa zaten devam eder. ayrica sen daha once pozitif ornegi oğlunda gordun, neden bu onun gibi olmasin ki.
Bilmiyorum cnm, inşallah öyle olur

Kızlar bebeğinizin kalp atışlarını ne zaman duydunuz.Ben 7+6gunluk gittiğimde yoktu.Doktor bir hafta daha bekleyelim olmazsa sonlandiralim dedi

Çok moralim bozuk geç duyan var mi acaba aranızda

Cnmmm çok üzüldüm, haftasıyla uymlumu kese. Forumda çok duydum 8 haftadaduyan
Bilmiyorum ki doktor şu kesede görünüyor demedi.iyi gelişmesi felan diyordu hep.çarşamba ya da perşembe tekrar gitcez

X