Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İnsallah olumlu sonuclanir olumsuz seyleri dusunme canim...benim arkadasim sisli memorialde yaptirdi 3. Gun az az kanamasi olmus morali cok bozuktu kiz resmen olumsuza hazirlamisti kendini 10 gun test yaptiginda 123 cikti degeri.....

İnsallah olumlu sonuclanir olumsuz seyleri dusunme canim...benim arkadasim sisli memorialde yaptirdi 3. Gun az az kanamasi olmus morali cok bozuktu kiz resmen olumsuza hazirlamisti kendini 10 gun test yaptiginda 123 cikti degeri.....
Tesekkur ederim canim cok saol insallah

Bizde kismetse haziranda baslayacagiz simdi onerdigi destek haplari var onlari kullaniyorum ari sutu propolis aldik ...hayirlisi bakalim evhanimi sizin ne kadar tuttu canim tupbbebek ve ilaclar

Bizde kismetse haziranda baslayacagiz simdi onerdigi destek haplari var onlari kullaniyorum ari sutu propolis aldik ...hayirlisi bakalim evhanimi sizin ne kadar tuttu canim tupbbebek ve ilaclar
Dondurulmus 2bin digeri hani bastan yapilanda 5250 transfer 2bine yakinda ilaclar tutmustu ha bide bibucukta dondurmaya vermistik ama artik oda kalmadi hepsi bitti cunku 4 taneydi ikisi cozulunce bozuk cikmis nasil oluyosa bilmiyorum artik diger ikisinide cozdurmusler onlarinda biri iyi biri ortaymis onuda transfer ettiler cumartesi gunu sen ne sordun bn neler yazdim basini agrittiysam kusura bakma cnm insan yanliz olunca herhlde konusacak bisiler ariyor

Yok canim ne demek tesekkur edrim bilgiler icin benim besinci deneme olacak ...cikiolata kisti var bende ...rapor hakkimiz var ama burada mersinde unv hast doktorum bizde uc aya kalmaz tup bebege baslayacagiz raporunu burada kullanirsin dedi...zaten merkezde sadece ilaclar icin rapor geciyor ...ilaclarimi ecza deposundan aldiracagim. Bakalim...doktor rezervler azalmis dedi...malum bes tup bebege rezerv mi dayanir..benim de burada iki dondurulmusum vardi bir ara merkez el degistirince aradilar dondurulmus embriyolar uygun dondurulmadigibicin hep bozuk cikiyor dediler ....nasil yani dedim..bizden onceki ekip saglikli dondurma yapmamamis demezler mi...
Canim transferi ahmet bey mi mehmet bey mi yapti...ikisinden hangisini tercih etsem acaba

Bnm dktorum mehmet hoca ama ahmet hocaya da cok iyi diyorlar zaten ikisi birbirinin fotokobisi :) konusmasi yuruyusu gulusu tek fark kilolari ahmet hoca daha iri bide bni var ancak ordan anlarsin hangisi hangisi diye cnm bn simdi sana suna git diyemem ama bazi arkadslar sey yapio ariyo klinigi sansa hangi hoca varsa ona gelmek istiyorum diyo oyle yapanda var sen biriyle bi konus baktin otekinlede konusmak istiyosun cik onlada konus olmadi cnm

Ben mehmet hocayla konusmustum ...genel olarak iyiydi....hakkimizda hayirlisi bakalim....bu kacinci deneme canim sizdeki sorun neydi

Ben mehmet hocayla konusmustum ...genel olarak iyiydi....hakkimizda hayirlisi bakalim....bu kacinci deneme canim sizdeki sorun neydi
Bu ikinci tupum bundan once iki asilama ikinci asilama gebelik 5haftalikken oda dktr hatasi yuzunden alindi bunlardanda once kendiliginden hamile kaldim ve 8 haftalikken dustu yani 3de kurtajim var 3ncu kurtaj 5haftalik bebegimi alan dktr yuzunden yine cnm bizde bi problem cikmadi cnm aciklanamayan infertilite ama iste gecenki denemede ilk tup bebekte tutmayinca mehmet hoca rahim duvarin ince demisti yasina gore cabuk kalinlasmiyomus galiba bilmiyorum belkide ondan olabilir diyorum

Coookbgecmis olsun canim bayagi birsey yasamissin...insallah bu son olur ...ne zaman test gunun

Ben ilk uc denemeyi mersin gozde tup bebekte yaptim ...tutunma olmadi...sonra maslak acibadem bulent trasa gittim...malesef ordada negatif cikti....hem maddi hem manevi yiprandik....bir sure ara verdik malum yas ilerledi 32 oldu rezervler azaldi tekrar deneyelim dedik ilk zaman 18 tane yumos toplanmisti ikincide 15 ucuncude 10 4. De alti doktor bu denemede 6 bulursak sukredecegiz diyor...siz ankarada mi yasiyorsunuz

Hacettepe bi de proftur bu adam ...hayret yaaa....olursa ilk cocuk olacak degil mi canim

Evet cnm ankarada yasiyorum nedim bu yumurta toplama isi gercekten zor kackere yasamissin allah yardimcin olsun bnde eger buda olmassa hersey basa donecegi icin baya bi ara vermeyi dusunuyorum acikcasi hem maddi hem manevi cokuste olucam icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…