Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Evet cnm dün transfer bile oldu kusura bakma biraz gec bi cvp oldu ama Şifremi Unuttum bulana kadarda canım çıktı belkide karşılaştık :) bilemiyorum ama inşallah hayırlı bir sonuç alırız da belki ozamn karşılaşırız canım

Transferine çok sevindim inşallah tutar burda bizimle paylaşırsın bende adet Olmayı bekliyorum Haziran a kaldı Ümitler

Kızlar transferde sonra kan pıhtılaşma ması için iğne kullanan varmı bn ilk kez kullanıyorum ve canım çok acıyor sizede oluyormuydu acaba

E ev-hanimiii hayırlı olur pozitif sonuç alırsın inş. Ben de mehmet hoca da iğne aşamadındayım. Yumurta sayım biraz az. İnş kaliteli olur da pozitifi görürürz.

Kızlar transferde sonra kan pıhtılaşma ması için iğne kullanan varmı bn ilk kez kullanıyorum ve canım çok acıyor sizede oluyormuydu acaba
transferin hayırlı olsun :) inşallah pozitif sonucu alırsın. temmuzda bende tekrar dondurulmuşlarımı deneyeceğim orada.dondurulmuş tedavisini kaç paraya yaptırdın canım sen

Evet cnm 4 taneydi ama 2si cozulunce bozuk cikmis diger 2 sini transfer ettiler ama onunda biri iyi digeri de ortaymis hayirlisi bakalim 28 mayis test gunumde
niye 4ünü bir çözdürmüşlerki.benimde 4 tane vardı.2+2 dondurmuşlar. 2 tanesini çözdürüp transfer etmişlerdi.diğer 2 si duruyor. daha 10 gün varmış sonuca.hayırlı haberlerini ver buradan bize

niye 4ünü bir çözdürmüşlerki.benimde 4 tane vardı.2+2 dondurmuşlar. 2 tanesini çözdürüp transfer etmişlerdi.diğer 2 si duruyor. daha 10 gün varmış sonuca.hayırlı haberlerini ver buradan bize
cnm once ikisini cozdurmusler onlar bozuk cikinca diger ikisini cozmusler oyle dediler artik bnde bilmiyorum nasil oluyo iyi kalite diye dondurulirken bozuk olup olmadigi anlasilmiyomu yoksa dondurulmaylami alakali bilemiyorum cnm insallh veririm haber olumlu yada olumsuz

olumsuz haber vermezsin inşallah.bize umut olursun

olumsuz haber vermezsin inşallah.bize umut olursun
Insallah cnm bnde cok istiyorum olumlu bir haber vermeyi ama hic belli olmaz tm transferden ciktim eve donerken trafik kazasi atlattim oyuzden cok umitli digilim sanki bilemiyorum tmda bnm bulundugum tarafa carpti araba biraz zipladim ama hemsire bisi olmaz dedi ya bakalim

aaa geçmiş olsun.ama sen onu düşünüp üzme kendini Allahın izniyle ikizlerin seninledir bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…