Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım OKS doğum kontrol hapı bende Aslına bakarsan yeni tanıştım ama tıp etiklerine bağlı insanlar Allah büyük inşallah son denemen tutar bende 29 yaşındayım ilk deneme olacak

Kızlar peki aşılama yaptıran oldu mu daha önce novaartta? Fiyatı hakkında bilgi sahibi olan varsa yazsın lütfen. Bu hafta aşılamam olacak.

Canım OKS doğum kontrol hapı bende Aslına bakarsan yeni tanıştım ama tıp etiklerine bağlı insanlar Allah büyük inşallah son denemen tutar bende 29 yaşındayım ilk deneme olacak
Hımmm anladım aslında eylülden bu yana bu işin içindeyim ama OKS yi duymamışım demekki :)
hayırlı olsun tedaviniz, inşallah 2. ye gerek olmadan pozitifi görürsünüz..

Sağol canım. Napsam bilemedim yumurta takibi için gittim ahmet hoca aşılama yapalım şans artsın diyor. Kafam karıştı iyice çok da uygun diil fiyat benim için
canım fiyat uygun değilse yumurta takibiyle dene biraz.daha olmazsa aşılamaya geçersin.zaten aşılamayla hamile kalmak normal yolla hamile kalma ihtimalinden çokta yüksek değil.ben şuan doğudayım.geçen sene 50 liraya yaptırmıştım aşılamayı

:)) ne kadar uygunmuş. Dediğin gibi yapıcam galiba, zor hayır derim hazırlayım bari kendimi. İnşallah sen de hemen hamile kalırsın!

:)) ne kadar uygunmuş. Dediğin gibi yapıcam galiba, zor hayır derim hazırlayım bari kendimi. İnşallah sen de hemen hamile kalırsın!
ayy canım inşallah sağol :) sen yumurta oluşsun diye ilaç kullandıysan günaşırı ilişki olsun öyle dene şansını inşallah normal yolla kalırsın.yumurta takibini devlet hastanesinde yaptırıyordum ben.öyle bir şansın varsa daha iyi olur :)

Klomen kullandım, şimdi novaartta yumurta takibi yaptırıyorum. Sigortam yok o yüzden buraya gidiyorum. İnşallah olur da çok uğraştırmaz Rabbim. Sen şimdi ne aşamadasın canım?

Klomen kullandım, şimdi novaartta yumurta takibi yaptırıyorum. Sigortam yok o yüzden buraya gidiyorum. İnşallah olur da çok uğraştırmaz Rabbim. Sen şimdi ne aşamadasın canım?
anladım canım tamam o zaman.inşallah uğraşmazsınız bu ay hamile kalırsın hayırlısıyla.bende 3 ay önce ilk tüp bebek tedavisi görmüştüm olmadı malesef.

anladım canım tamam o zaman.inşallah uğraşmazsınız bu ay hamile kalırsın hayırlısıyla.bende 3 ay önce ilk tüp bebek tedavisi görmüştüm olmadı malesef.
Ayyy hadi inşallah hamile kalırsın bugun burda okudum tüp bebek olmamış sonra kendiliğinden hamile kaşmış birisi, darısı tez vakitte sana olsun canım

Nova art sayfası gerilere düşmüş. Ben de mayıs ayı adeti ile başlatayacagım inş. Histereskopi sınucum iyi cıktı biraz enfeksiyon vardı antibiyotik kullandım.
Arkadaşlar bir serumdan bahsediyorlar forumlarda. İntralipid. Ahmet mehmet hocalara soranınız oldu mu hiç? E ev-hanimiii sen başladın mı tedaviye? Karşılaşırız belki oralarda:)

Ahmet hocaya aşılama yaptırdım. Tutar mı tutmaz mı bilmiyorum ama çok güler yüzlü çok ilgiliydi. Memnun kaldık bize karşı ilgilerinden. Bir de daha önce konusu geçtiği için yazıyorum aşılama ücreti 750tl verdik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…