Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Evet cnm ankarada yasiyorum nedim bu yumurta toplama isi gercekten zor kackere yasamissin allah yardimcin olsun bnde eger buda olmassa hersey basa donecegi icin baya bi ara vermeyi dusunuyorum acikcasi hem maddi hem manevi cokuste olucam icin
Aynen canim ben 4. Den sonra uc sene ara verdim dagilmistim cunku 9 yillij evli arkadaslarimin evi arabasi vardi biz hala kirada ...esim cok istekliydi benim....

İlaclari merkez temin ediyor mu sen eczaneden mi aldin bir de odemeyi nasil yaptin canim ben muayeneden sonra unutmusum bunlari konusmayi

İlaclari merkez temin ediyor mu sen eczaneden mi aldin bir de odemeyi nasil yaptin canim ben muayeneden sonra unutmusum bunlari konusmayi
ilaçları onların anlaşmalı olduğu eczane getiriyor.ücreti ilaçları getirene veriyorsun .merkezede herşey bitince yani transfer olduktan sonra ödüyorsun

burası şenlenmiş. :)))) selam kızlar ben de ikinci transferimi oldum bekliyorum 2 haziran test günüm

Merhaba. Ben de yumurta toplamadan geldim şimdi. 4 yumi çıktı. İnş hayırlı olur hepsi döllenir.

Merhaba. Benim bugun transferim yapıldı. 2 tane orta kalite oldu. Bakalım inş beklemeye gectik. Bugüne gelebilmek bile güzel.

Sagol canim bnde iyiyim son 2 gun bnmde test gunume
:) az kalmış.iyi dayandın valla kan tahlili yaptırmadan.ben 8.gün yaptırdım 2 transferimdede. bu arada canım sen histereskopi yaptırmış mıydın? ben bu ay yaptıracağımda.3.transferide ondan sonra düşünüyorum

nerede yaptırdın novaartta mı? birşey çıktı mı. fiyatı ne kadardı? bide araştırmak için genetik test yapıldı mı.kusura bakma çok soru sordum
Estagfurullah nedemek tabiki sorcaksin cnm evet novada yaptirdim 1750 rahim ici darmis onu kesmis genisletmis yanmis onu duzeltmis bide rahim duvari iltapliymis 2 hafta antibiyotik kulandim sonrada tekrar transfer oldum evet genetigede bakildi onda bisi cikmadi cok genelde bazen cikabilen bisi esimin genetinde cikti 9ncu kromozom da ama ondanda bisi olmaz dedi genetik dktrda mehmet hocada esin nasil saglikliysa cocugunda ole olur dediler bilmiyorum artik cnm insallah cvp verebilmisimdir sana biraz uzun oldu ama :)

çok teşekkür ederim canım sağol.senin adına çok sevindim belkide ondan tutmamıştı iltihap ve darlıktan.sorunun halledilmiş çok şükür.bide rahim içindeki hücrelerde canlanmış oldu.tutunmaya yardımcı olur.inşallah ikizlerin seninledir şu mübarek günde rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. bende 3.transferimi körü körüne yaptırmak istemiyorum.o testi hangi hastanede yaptırdınız geç çıkıyormuş galiba sonuçlar öyle mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…