Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Insalah canim cok sagol evet gec cikiyo bi ayda nerdeyse mehmet hoca yonlendirmisti bizi gazide yaptirtmisti cnm bncede once histereskopi yaptirtmalisin zaten bn istedim histereskopiyi doktorumdan o sadece biyopsi yapcakti bn ikisinide yaptirdim cnm hakkinda hayirlisi olsun

Kizlar uzun bir aradan sonra mrb nasilsiniz sayimiz artmis hos geldiniz tanismadiklarim var ins allahbherkesin gonlune gre versin bn uzun bir ara verdim kizlar daha dogrusu vermek zorunda kaldim 2. Transfer icin tedaviye basladik ilaclari kullandim bu hafta icinde transfer olucakti ama degerlerim cok yukselmis ve mehmet hoca erteledi transferi lucrin die bir igne verdi simdi ona baslicam yumurtalar bastiriliodu ilacla ama bnm yinede 2 tane olusmus yumurtalari baskilamak icin bu igneye baslicam bugun den itibaren sonrada reglmimi beklicem ve yine ilac kullanicam smdilik bole arkadaslar

merhabalar.. ben de yeni katılanlardanım.. bu hafta mehmet hoca ile ön görüşme yaptık.. çok detaylı konuşamadık ama cuma günü tekrar kontrole gidicem..
buradaki yorumlar novaarta başlamamda çok yardımcı oldu..
hakkımızda hayırlısı olsun..
herkese acil şifalar diliyorum :)

Slm kizlar bugun bnm 11 gunum ve dayanamayip evde idrar testi yaptim sonuc megatif bn nasil bi yol izlic3mi bilmiyorum yarinda test gunumdu bu aksam yaptirsam olurmu bama bi yardim edin inanain cok ikilemdeyim yani pozitif olma ihtimali olabilirmi yoksa gercekten yokmu uff bilmiyorumm mapicammm bennnnn(

eminim çok zordur ama zamanını bekle bence.. bir de bu idrar testlerine güven olmuyor. moralini bozma..

E ev-hanimiii benimde transfer oldu, test gunu olarak 11.gunu yazmıslar. Bence umutsuzluga kapılmandan testını yaptır bugun. İnş. Tuttu ise çıkar bugun. Müjdeli haberler ver bize :)

klomen kullandıktan sonra sık aralıklarla ateş basmaları yaşadınız mı ? ben iki aydır klomen kullanıyorum.. bu ay daha da fazla hissediyorum bunu..

slm kızlar ben de ankara da iyi bir tüp bebek merkezi ararken bu yazılanları okudum ve sanırım mehmet hocaya gidicem.yalnız size sormak istediklerim var.ben daha önce 3 defa tüp bebek yaptırdım.genetik.pıhtılaşma,rahim filmi,histereskopi her şey normal ama hiç tutunma olmadı.mersin den geleceğim oyüzden bütün testlerimi alıp ön görüşmeye gelsem diğer adetle hemen başlayabilir miyim.ilk görüşmede neler yaşadınız hangi testleri istedi hoca.uzaktan gelenler bu süreci nasıl geçirdi ve merkezle ilgili biraz daha bilgi verirseniz sevinirim...

ben ön görüşmeye bu hafta gittim. kan tahlillerinin oldugu bir sonuç dosyam vardı ek olarak sadece eşimin sperm testi yaptırıp yaptırmadıgını sordu. adetin 2. günü olacak şekilde gelirsen daha iyi olur sanki.. geldiğin gün direk tedaviye başlamış olursun büyük ihtimalle..

Oncelikle hos geldin aramiza cnm bnde mehmet hocanin hastasiyim herseyin tamsa once klinigi ara ve regli gunun nezamnsa o gune denk getir aramani ikinci gunu git hem muayene olursun hemde on gorusme yaparsin bir sikinti olmassa zaten hemen baslatiyo hoca merkez hakkindada guzel nezih guleryuzlu bir ekip var ve maddi anlamdada yardimci oluyolar cnm hakkinda hayirlisi olsunnnn

çok teşekkür ederim.şuan adetim ve yarın tekrar hormon testi vermeyi düşünüyorum o da tam olsun diye.haftaya falan da ön görüşmeye gelmeyi düşünüyorum.diğer adette de başlarız diyorum.c.tesi açık mı merkez c.tesi gelmeyi düşünüyorum çalıştığım için.zaten onlar 2.gün hormon testi yapıp başlıyorlarsa hiç yarın yaptırmasam mı acaba...kafam o kadar karışık ki...inş senin d epozitif haberini burdan alırım da bana da moral olur.

Onlar yapar zaten test ama sen bilirsin yinede yaptir istersen cumartesileride aciklar sabah saatlerinde gidersen saat 10 kadar kan aliniyo sonra disari yolluyolar sonuclari oglende arayip haber veriyolar iyi dileklerin icin sagol cnm ama bu aksam test yaptiricam bn cunki evde yaptim testler negatif ve beni umutsuzlandiriyor zaten ha aksam ha yarin sabah ne degisebilirki dimi rabbim isteyen herkese nasip etsin :)

inş canım çok zor bir süreç ve beni endişesi sardı bile bide şehirdışı olunca ve çalışınca daha zor zaten.kan testinde belli olur bence de akşam yaptır kafan rahat etsin 1 gün daha beklemenin anlamı yok.inş hayırlı haberini alırım.Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inş.

Aminnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…