Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba tüp bebek için bizde novaarti düşünüyoruz önceki sayfalarda 5250+1500 ilaç denilmiş bu fiyatların içinde muayne ve tahlil ücretleri dahilmidir ve fiyat güncelmidir ??

Merhaba tüp bebek için bizde novaarti düşünüyoruz önceki sayfalarda 5250+1500 ilaç denilmiş bu fiyatların içinde muayne ve tahlil ücretleri dahilmidir ve fiyat güncelmidir ??
evet herşey dahil.2 ay önce tedavi gördüm ben orada

Mrb arkadslar brnm transferim ertelendi sonradan karnimda su toplandi asiri siskinligim var ahmet hoca riske atmak istemedigni soyledi bi dahaki ay dondurulmuslarla deniycem boyle bise yasayaniniz varmi dondurulmus embriyoyla dindurulmams arasnda basari farki varmi

Slm kızlar dondurulmus embryo transfer ücreti nekadar bileniniz varmi daha once yaptiran novaartta varmı şimdiden teşekkürler

ertelendiği çok iyi olmuş.hiç takma kafana.bir dahaki ay vücudun dinlenmiş olacak tutma şansın yükselecek.tazeyle dondurulmuş arasında başarı farkı yok ama sen kendini daha iyi hissedecediğin için daha iyi bu durum

Merhabalar ilk tüp bebek denememi yapcam novarti düsünüyorum ön görüsme icin randevu alicm...ben pko hastasiyim esimde de morfoloji a 0 rapor hakkim var novartta yararlanabiliniyor..

25yasindayim 4yillik evliyim..2klomenle 1gonalf le negatif asilama deneyimim var

Mrblar gecmis olsun benimdr ilkinde ole oldu su topladim hastanede flan yattim bir sonraki ay dondurulmus embryo transder edildi bir problem olmuo bu sekilde olursan zaten transferi riske atmis olursun

Canim 2250 flan galiba dondurup cozdurme bnm donduruldu esim ilgilendi cok nette hatrlamiorum
Saol cnm pazartesi gidicem biyopsi cikmis bugun aradilar sonuc guzel bi sikinti yok dediler ama hoca gorusmek istemis napicaz diye herhalde tedaviye devemmi diye bilmiyorum bakalim hayirlisi

Saol cnm pazartesi gidicem biyopsi cikmis bugun aradilar sonuc guzel bi sikinti yok dediler ama hoca gorusmek istemis napicaz diye herhalde tedaviye devemmi diye bilmiyorum bakalim hayirlisi
Eet canm sonuc cikinca cagrio muayene edyo sonrasi icin konusuo bnde ole olmustu reglinin 2. Gunu gel dedi tekrar bakalim

merhaba ben de bu ay başvuracaktım tüp bebek için ama kist oluşmuş başlamayacağız dedi Mehmet hoca bi ay OKS kullan öyle gel dedi ama kendisini çok sevdim işini ciddiye alan bir doktor

merhaba ben de bu ay başvuracaktım tüp bebek için ama kist oluşmuş başlamayacağız dedi Mehmet hoca bi ay OKS kullan öyle gel dedi ama kendisini çok sevdim işini ciddiye alan bir doktor
Merhabalar, OKS nedir...
bende haziran ayında 3. deneme için Nova Art a gitmeyi planlıyorum.Yaşım 33, amh değerim düşük 0,72
yumurta rezervi azlığım var.
çok korkuyorum. 2. denememi mart ayında yaptım test gününü bile göremedim. kanamam başladı
neyse kısmet değilmiş...
şimdiden heyecanlıyım haziran ayı için.bu hocalara çok iyi diyorlar.resimlerinden bile ısındım kendilerine.bakalım bizede vesile olabilecekler mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…