Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Arkadaşlar merkez de özel sağlık Sigorta'sı geçiyor mu bilginiz var mı

Arkadaşlar merkez de özel sağlık Sigorta'sı geçiyor mu bilginiz var mı
Bilmiyorum canm sigorta soruluyomu onuda bilmiyorumki bana sorulmamisti direkt ozel bi klinik sadece igneleri alirken sigortan gecerli oda eczaciylan ilgili herhalde bnm başka bir bilgim yok cnm

Bilmiyorum canm sigorta soruluyomu onuda bilmiyorumki bana sorulmamisti direkt ozel bi klinik sadece igneleri alirken sigortan gecerli oda eczaciylan ilgili herhalde bnm başka bir bilgim yok cnm
Teşekkürler siz ne durumdasınız gebe kalabildiniz mi Yada memnun musunuz ordan ben yeni başvuracağım da

Teşekkürler siz ne durumdasınız gebe kalabildiniz mi Yada memnun musunuz ordan ben yeni başvuracağım da
rica ederim malesefki ilk tüp bebek tedavim başarısız oldu ama yine ayni merkeze devam edicem bn memnunum ayni zamanda dondurulmuş embriyolarim da var onlarida kullanmak istiyorum su anda da biyopsi sonucumu bekliyorum ona gore bir yol izlicez cnm

Bi de ben randevu alamıyorum kimse açmıyor da çok mu hastaları var acaba bana çok uzak bir tarihe mi randevu verirler

Canım mesai dışı kimse kalmıyormuş binada Ahmet hocanın kendi muaynehanesini Aradım çok özür dileyerek sana bir şey soracaktım ilk tüp bebek size kaça mal oldu bi de Ahmet hoca mı Mehmet hoca mı senin doktorun

merhaba bende orada tedavi gördüm.1500 ilaçlar tuttu.5250 işlem ücreti.1500 embriyo dondurma ücretiydi 3 ay önce.

canım ben mehmet hocaya gidiyorum sabah 8bucula 5 arasi ararsan ulasirsin soylemeyi unutmusum bu arada ayliiin arkadas yazmis ucretleri aynen fiyatta bi degisiklik yok ama hocalarin ikiside cok iyi

Merhaba arkadaslar bende kismetse mayista ongorusme hazirandatup deneyecegim histereskopi ne kadar tutuyor arkadaslar

Teşekkür ediyorum arkadaşlar inşallah her kes çocuğunu Hayırlısı ile kucağına alır

Arkadaşlar mrb bugün merkeze gittim grşmeye biyopsi de problem yok önmde bir engel yok simdilik dedi mayısta regl olucam 2. Günü gdcem bakalım ilaçlara başlıcaz dondurulmuş larla yola devam hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Bende muayene ye gittim arkadaşlar Mehmet hocaya baktı ilaç kullanmadan da folikul gelişiyor fakat bi tane kist gelişmiş panik oldum baya ama hoca beni sakinleştirdi .bi daha ki ay aşılama sonra tüp bebek olabilir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…