Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Amin canım amin[/QU cok sevindim sizin adiniza.. Allahim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin. Bikac soru sorabilir miyim. Sizinki pozitif olunca belki bize onereceginiz seyler vardir diye. Sizde sorun neydi acaba?doktor nasil bi tedavi uyguladi?transfer oncesi ve sonrasi nelere dikkat ettiniz?

Sonucumu aldım pozitif çıktı çok şükür allah hepimize yaşatsın
seni takip ediyordum ama cesart edip yazamamıştım ohhhhhhhhhhhhhhh çok şükür bin şükür gözün aydın bacım darısı kucagına almaya olsun inş sevincin daim olsun ilk tüp denemn miydi biraz bah sedermisin bu arada kıslar bnde test yaptım atsam mı sizede resimi diger topige atmıştım ayıp olurmu ki :KK23:

seni takip ediyordum ama cesart edip yazamamıştım ohhhhhhhhhhhhhhh çok şükür bin şükür gözün aydın bacım darısı kucagına almaya olsun inş sevincin daim olsun ilk tüp denemn miydi biraz bah sedermisin bu arada kıslar bnde test yaptım atsam mı sizede resimi diger topige atmıştım ayıp olurmu ki :KK23:
yoksa hamilemisin, çokk sevinirim. atsana resmi

yoksa hamilemisin, çokk sevinirim. atsana resmi
ALLAH razı olsun bacım bilmiyorum o_O
adafa.jpg
afafa.jpg

İlk tüp bebek denemem 8 yıldır olmuyodu arkadaşımın tavsiyesi üzerine mehmet beye gittim çok şükür allahıma oldu inşallah sonuna kadar dewam eder bebeğime kavuşurum allah hepimize bu duyguyu yaşatsın inşallah

Sizde sorun neydi acaba? 3. Gun transferiydi dimi? Transferden sonra nelere dikkat ettiniz?
6.gün transferiydi benim eşim spermlerindeydi sorun valla transferin ilk günü eve geldim yattım sonra kalktım gezdim yemeğimi yedim sonra oturdum çalışıyodum 4 gün evde dinlendim çok su ve sulu gıdalar tükettim öyle bulaşığımı yıkadım evimi topladım ama fazla iş yapmadım bu kadar

Cnm, ben dayanamadım 5. Gün test yaptım, tabiiki negatif, bugün 7. Gün yine yapıyım çıkmazsa salı test günüm kan veririm. İnşallah değerin katlanır
Canım bekle yapma ya sabret ben bugün yaptım israr testi evde ikinci çizgi silik çıktı çok belirgin değil yani beklemeni tavsiye ederim

X