Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

iyi dayandın, ben 7, günü yapıcam test çok merakediyorum
ya ben ne yapacağım gene telefonlamı söylecekler acaba sonucu ben o telefonu nasıl açarım acaba ben bu gün inanılmaz gergin ve çok korkuyorum allah yardımcımız olsun :KK43:

aslında ben yapmak istiyorum eşim ve arkadaşlarım yapmama izin vermiyo bekle diyolar
Yani tabiiki eşniz ve sizin kararınız ama, şu da bir gerçek tuttuysa bugün de bellidir, ben de çok heyecanlandım, hemen yaz olur mu? İnşallah olm
ya ben ne yapacağım gene telefonlamı söylecekler acaba sonucu ben o telefonu nasıl açarım acaba ben bu gün inanılmaz gergin ve çok korkuyorum allah yardımcımız olsun :KK43:
evet, tel ederler. Amin cnm, cümlemizin, sıkıntılı bir süreç her açıdan

çok stresli telefonlarını beklemek di mi. bir de akşama kadar sürüyo basit bir test aslında. inşallah açtığında o telefonu güzel haberi duyarsın.

çok stresli telefonlarını beklemek di mi. bir de akşama kadar sürüyo basit bir test aslında. inşallah açtığında o telefonu güzel haberi duyarsın.
kaçta arıyolar şu kan sonuçlarımız için arıyolardı ya o saattemi arıyolar yine

ben de kontrole gideceğim öğlen. bakalım kaç yumurta aşılama günü ne zaman. bu bile heyecanlandırıyo. tedavi demek, hem fiziksel hem psikolojik dalgalanmalar demek :KK43:.

Ahmet hoca bnm 2000 yılından beri dr um. çok güveniyorum kendisine. genel olarak memnunum ben merkezden. Sonu hayrolur inşallah. Sizin kaçıncı denemeniz?
Ben ilk denememde kendisine gittim ama olmadi hocamdan cok memnundum ama laboratuvardan memnun kalmadim...

ahh canım ya. bilirim. bugün yüreğin pır pır. İnşallah Allah emeklerini boşa çıkarmayacaktır. Güzel haberler bekliyoruz.
arkadaslar allah hepimizin yardımcısı olsunn..cok zor eewt ama ınanclı ınsanlarız.allah anlımıza yazdıysa bi vsileyle kavusacagız zatn.ne kadar az yıpranırsak o kadar ıyııı..

X