Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar benim bir başarısız tüp bebek denemem var şu an merkez arayışındayım şehir fark etmez nere olsa gideceğim bir şekilde diye düşündüm. Sonra bir arkadaş burayı bir de recai pabuçcu yu tavsiye etti ama benim hiç bir bilgim yok, şehir dışından geleceğim. İlkinde sorun görülmediğinden hiçbir test yapılmadı ama bunda her şeye tek tek bakılsın istiyorum. Gidenler bu konuda fikirlerinize ihtiyacım varrr tavsiye eder misiniz?

Kızlar benim bir başarısız tüp bebek denemem var şu an merkez arayışındayım şehir fark etmez nere olsa gideceğim bir şekilde diye düşündüm. Sonra bir arkadaş burayı bir de recai pabuçcu yu tavsiye etti ama benim hiç bir bilgim yok, şehir dışından geleceğim. İlkinde sorun görülmediğinden hiçbir test yapılmadı ama bunda her şeye tek tek bakılsın istiyorum. Gidenler bu konuda fikirlerinize ihtiyacım varrr tavsiye eder misiniz?
novaarttan memnun kalan da var, memnun kalmayan da. ben cok guveniyorum. Çünkü oncelikleri para degil. gazi univ. deyken de gittim ahmet erdem'e. bu tamamen senin gorup guvenme bagli.
bir arkadasim doğum icin gitmisti recai beye yillar once. memnun kalmamisti o, oyle hatırlıyorum.
umarim guvenecegin, istedigin gibi tedavi olacagin bir doktor bulursun:).

Selam arkadaslar bugün mucize mi yaşadım ve yaşadıklarım size umut olsun diye yaziyorum.yedi yıldır korunmuyoruz iki tup bebek denedim.olumsuz boş yumurta.geçen ay baskent universitesi ne gittim hulusi hocaya bana bikaç ilaç verdi tüp bebeğe hazırlık için vitamin folik asit falan.amh 0.68 çıkmıştı gecen ay.ve bu sabah evde idrar testi yaptiktan sonra kan testi verdim.sonuç 946 inanilmaz dimi ben bile inanamiyorun.mucize....umudu kaybetmek yok Allahim isteyen herkeze nasip etsin.

Selam arkadaslar bugün mucize mi yaşadım ve yaşadıklarım size umut olsun diye yaziyorum.yedi yıldır korunmuyoruz iki tup bebek denedim.olumsuz boş yumurta.geçen ay baskent universitesi ne gittim hulusi hocaya bana bikaç ilaç verdi tüp bebeğe hazırlık için vitamin folik asit falan.amh 0.68 çıkmıştı gecen ay.ve bu sabah evde idrar testi yaptiktan sonra kan testi verdim.sonuç 946 inanilmaz dimi ben bile inanamiyorun.mucize....umudu kaybetmek yok Allahim isteyen herkeze nasip etsin.
çokkk sevindimmmmmm, harika bir haber. Allah tamamına erdirsin

senin durumunda olsam, yani bütün tetkiklerim yapılsın istesem önce bir üniversite hastanesinin tüp bebek merkezine başvururumki bütün testlerin yapılsın, dışarda bunlar çok ciddi rakamlara mal olur. onun dışında soruyorsanda nova art ı ben beğendim. Hoca zaten 15 yıldır tanıdığım, alanında süper bir dr. Gazi üniv. tüp bebek mrk kurulduğundan beri ordalar. tecrübeleri müthiş.

Canim yazini okuyunca cok heyecanlandim bende gecen hafta ordaydim bana da biestereon falan filan bisiler verdi ayni ilaclardan bahsedioz demi demekki gercekten etkisi var ben ne ise yaramaz gouyle bakiodumdae:) insallh darisi bana ya 2. Tedaviye gerek kalmax bende senin gibi dogal yoldan hamile kalirim.gercekten cok buyuk mucize saglikla kucagina alirsn insallh..

Canim yazini okuyunca cok heyecanlandim bende gecen hafta ordaydim bana da biestereon falan filan bisiler verdi ayni ilaclardan bahsedioz demi demekki gercekten etkisi var ben ne ise yaramaz gouyle bakiodumdae:) insallh darisi bana ya 2. Tedaviye gerek kalmax bende senin gibi dogal yoldan hamile kalirim.gercekten cok buyuk mucize saglikla kucagina alirsn insallh..
Amin insaallah Allahim hepinize nasip etsin yedi yıldır neler yasadim bunu en iyi siz bilirsiniz.ama herseyin bi zamani var bugün bunu yaşadım evet ilaçların içinde dhea da var daha öncede kullanmistim bide incir suyunu içtim ama sadece besgun falan devam ettim incir suyuna.darisi sizin basiniza ilaclari mutlaka kullan.

tebrik ederim, inşallah hamile olduğunun haberini de paylaşırsın buradan :)

Ayyy ne guzel... :) sizde problem neydi canim ki... neler vermisti doktor hepsini yazabilir misin?

Cnmmm hiççç umutsuz olma, ben ilk aşılama yaptırdığımda tutmuştu, aşılamanında şansı yüksek. Kaç yumurtan oldu ve kaç mm
insallah canim. ilki tutmadi benim. bu ikinci. cumartesi günü gittim en son, 4 yumurtam var, 24, 20 ve 18 mm diger ikisi.

X