Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba ezezcim, 3 deneme başka bir merkezde oldu..Nova da ilk olacak, artık son olsun diyoruz :oops:Aslında 2 denemeden sonra merkez değiştirmenin faydali ocağın söylüyorlar ama ben diğer doktoruma da çok güveniyordum ve 3 denemeyi de orda yaptık. Fakat yaştan dolayi sanırım zor bir hastayım.

Senin novada 2. Tedavin mi olucak..

Merhaba ezezcim, 3 deneme başka bir merkezde oldu..Nova da ilk olacak, artık son olsun diyoruz :oops:Aslında 2 denemeden sonra merkez değiştirmenin faydali ocağın söylüyorlar ama ben diğer doktoruma da çok güveniyordum ve 3 denemeyi de orda yaptık. Fakat yaştan dolayi sanırım zor bir hastayım.

Cevapladigin icin tesekkur ederim canim :) ben ilk denememi novada yaptim ama 2. Icin tereddutteyim acaba ayni merkeze mi gitmeliyim yoksa baska bi yere mi diye??? O yuzden daha once nerde yaptirdiniz tavsiye eder misiniz diye sorayim dedim :))

Insallah senin icin son olur bebisini kucakina alirsin :) Rabbim yarimciniz olsun...

Cevapladigin icin tesekkur ederim canim :) ben ilk denememi novada yaptim ama 2. Icin tereddutteyim acaba ayni merkeze mi gitmeliyim yoksa baska bi yere mi diye??? O yuzden daha once nerde yaptirdiniz tavsiye eder misiniz diye sorayim dedim :))

Nedemek aşk olsun bir birimiz yardım destek için burdayiz:KK54: Ben baskent hulusi bey de yaptırmıştim..Aslında orası da başarılı bir merkez tavsiye ediyorum ama bende olmadı maalesef..Bide aşırı kalabalık, kesinlikle çoook sabırlı olmak gerekiyor...Hulusi hoca emb. Kalitesi için q10, dhea, meletonin veriyordu..3 ay kullanılmasini tavsiye ediyordu. Belki araştırmak istersin..Bide kaliteye çok takılma canım 2. Gun transferi olupta şimdi bebisi olan bir sürü arkadaş var.

Iyi Aksamlar canim :) bugun hacettepede dr gittim histereskopi yaptirmak istiyorum dedim tamam dedi... aralik yada ocakta yaptircam bakalim... senden ogrwndim histereskopiyi :) haber edeyim dedim durumumdan
Tatlım histereskopiyi merkezde yaptırmanız i tavsiye ederim..çünkü histereskopi esnasında rahme çizikler atılıyor bu da rahmin yenilenmesini tutunmayı kolaylaştırıyor..

İn
Iyi Aksamlar canim :) bugun hacettepede dr gittim histereskopi yaptirmak istiyorum dedim tamam dedi... aralik yada ocakta yaptircam bakalim... senden ogrwndim histereskopiyi :) haber edeyim dedim durumumdan
inşallah hayırlı sonuçlar alırsın en kısa zamanda bu topik teki herkes gebe kalır inşallah

Cook sevindim, dualarim seninle canim .
Saol bitanem bayrama kadar yetişmesi lazım aşılamamın ankarada olmayacağım çok stres yaptım. Herkes keşke tüp yapsaydın aşılama şansı düşük kimsenin tutmuyor diyor. Umarım ben tutanlardan olurum . Üroloji doktoru artık neofertil içme demiş eşime.

Saol bitanem bayrama kadar yetişmesi lazım aşılamamın ankarada olmayacağım çok stres yaptım. Herkes keşke tüp yapsaydın aşılama şansı düşük kimsenin tutmuyor diyor. Umarım ben tutanlardan olurum . Üroloji doktoru artık neofertil içme demiş eşime.

Eşin de sorun kalmadiysa neden tutmasın, bildiğim kadarıyla aşılamada şans yüzde 15-20 hemde senin yasin çok genc. Kadın yaşı çok çok onemli..Aslında tup de şans daha yüksek 50 lere çıkıyor tabi ama bence iyiki denedin aşılama ilede hamile kalan çok. .Sen o sanslilardan olursun umarım.

Eşin de sorun kalmadiysa neden tutmasın, bildiğim kadarıyla aşılamada şans yüzde 15-20 hemde senin yasin çok genc. Kadın yaşı çok çok onemli..Aslında tup de şans daha yüksek 50 lere çıkıyor tabi ama bence iyiki denedin aşılama ilede hamile kalan çok. .Sen o sanslilardan olursun umarım.
Allah razı olsun valla hayatım 2. aşılamamı deneyeyim sonra aklımda kalmasın istedim . Tüp zaten en sonunda olacaksa keşke aşılama deneseydim demeyeyim istedim. Üroloji doktoru aşılama yapın demiş eşimde biz yapcaz zaten demiş :cool: eşim bugün diyorki tutana kadar aşılama yapıcaz . Bende dedimki o işler öyle olmuyor aşılama tutmazsa tüp bebeğe geçicez dedim . Eşimde olaya hakim artık . Bende geleyim cuma günü yumurtana bakılırken diyor. İlaç içmicem artık mükemmelim diyor. Çocuk gibi yaaa...

Allah razı olsun valla hayatım 2. aşılamamı deneyeyim sonra aklımda kalmasın istedim . Tüp zaten en sonunda olacaksa keşke aşılama deneseydim demeyeyim istedim. Üroloji doktoru aşılama yapın demiş eşimde biz yapcaz zaten demiş :cool: eşim bugün diyorki tutana kadar aşılama yapıcaz . Bende dedimki o işler öyle olmuyor aşılama tutmazsa tüp bebeğe geçicez dedim . Eşimde olaya hakim artık . Bende geleyim cuma günü yumurtana bakılırken diyor. İlaç içmicem artık mükemmelim diyor.

Eşine de geçmiş olsun canım, her şey yoluna girdiğinede göre kendiliğinden bile hamile kalma yolu açılmıştir belki. :KK58:Hadi inşallah .....

Canim gecmis ols oncelikle ....kendini bir an once toplamalisin...sende sorun olmamasi cok guzel ..sperm azligi tese ile halledilecek bir durum veya bitkisel kur ve ilaclarla cok iyi duruma gelen kisiler var...
Donmuslarinin olmasi guzel ...kendini topladiktan sonra donmus tedavisine basla derim...emboslarinin kalitesi nasil kac donmusun var...
Drlarin umit vermesi dogal canim...senin moralinin herkesten fazla olmasi lazim...
Bu ilk denemen miydi
Evet ilk denememdi 3 embosum var bana blast olan 1.kalite bonus olan transfer edildi ama tutmadi esimde ilac bitkisel kür neler neler kullandi hic bi yukselme bile olmadi eeh donmus var ama esim yok dio yaptirmam dio cok eziyet cektin gene tuttmazsa mahvolursun dio bkalm artk

Evet ilk denememdi 3 embosum var bana blast olan 1.kalite bonus olan transfer edildi ama tutmadi esimde ilac bitkisel kür neler neler kullandi hic bi yukselme bile olmadi eeh donmus var ama esim yok dio yaptirmam dio cok eziyet cektin gene tuttmazsa mahvolursun dio bkalm artk
Bitaen novaartta sordum bana bilgi vermediler muhasabeci yokmuş sen bir hafta sonra telefonla ara istersen.

Hayirli olsun canim ins guzel sonuclar alicaksin oyle dusun.. Asilamayla hamile kalan da bir suru kisi var yok degil..

Hayirli olsun canim ins guzel sonuclar alicaksin oyle dusun.. Asilamayla hamile kalan da bir suru kisi var yok degil..
Hayırlısı olsun canım Allah görüyor hepimizin emeklerini.Allah yardımcımız olsun ...

Bide benim babam baya ağır böbrek hastası diyalize giriyor. Ben çok istedim bir torun görsün . Hiç torunu yok babamla annemin . Allah a çok dua ettim ilk aşılamam tutsun diye tutmayınca ozaman çok yıkıldım . Bu sefer okadar büyük heycanım yok kızlar içim ezildi biraz zamanla beraber...

Nedemek aşk olsun bir birimiz yardım destek için burdayiz:KK54: Ben baskent hulusi bey de yaptırmıştim..Aslında orası da başarılı bir merkez tavsiye ediyorum ama bende olmadı maalesef..Bide aşırı kalabalık, kesinlikle çoook sabırlı olmak gerekiyor...Hulusi hoca emb. Kalitesi için q10, dhea, meletonin veriyordu..3 ay kullanılmasini tavsiye ediyordu. Belki araştırmak istersin..Bide kaliteye çok takılma canım 2. Gun transferi olupta şimdi bebisi olan bir sürü arkadaş var.
Gunaydin tatlim :) Hulusi beyin adini cok duydum bide onu arasyirayim o zaman :) laboratuvari cok onemli acaba laboratuvari nasuldi? Meletonin ne acaba nerden aliyosunuz???

Tatlım histereskopiyi merkezde yaptırmanız i tavsiye ederim..çünkü histereskopi esnasında rahme çizikler atılıyor bu da rahmin yenilenmesini tutunmayı kolaylaştırıyor..
Gunaydin canim :) novada mi yaptirayim devletle farki olur mu??? Ayyy bazen dusunmekten catliycam gibi oluyo :KK43:

X