Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bu arada bugun baska bi doktora gittim 1. Denemenin neden basarisiz oldugunu anlayamayiz ancak 2. Denemede anlayabiliriz dedi... kafayi yiycem neden benim emboslarim 2. Kalite oldu yaaa

Bak buna cok sevindim.simdi biz transfere birsey ödemicez mi sadece benden muayenne parasi alir büyük ihtimal kan tahlileri filan biz 2000 gözden cikarmistk öyle duyduk senin sedigin gibiysw cok güzel :) artik pazartesi giderim öyle acik olsaydi pazarda derlerdi belki ahmet hoca yoktur pazar
Önceden tedavi ücreti oduyorsun canım yumi toplarken parayı alıyorlar ... donmuş için de 1500 5250 + 1500

Tedavi sonrasında hiç transferi olmadan direk dondurulup sonra transferi yapilanlardanmi para almiyorlar acaba, yoksa ne olursa olsun tüm dondurulmus transferlerinden mi para almiyorlar?
Canım yumi toplama öncesi tedavi ücreti alınıyor 5250 TL ola ki transferin olmadı emboslarin donduruldu dondurma ücreti artı 1500 oduyorsun 5250+. 1500 ...

Bu arada bugun baska bi doktora gittim 1. Denemenin neden basarisiz oldugunu anlayamayiz ancak 2. Denemede anlayabiliriz dedi... kafayi yiycem neden benim emboslarim 2. Kalite oldu yaaa
İkinci denemede nasıl alıyormuş sordun mu...kaliteye çok takılma derim tatlım

Iyi aksamlar kizlar nasilsiniz??? Ben dun yeni bisiy ogrendim tabi ne kadar dogru bilmiyorum ama insan her duydugunu denemek istiyo.... gluten hamisligi zirlastiriyomus :KK43: glutensiz beslenmeye dikkat edin diyodu bi doktor...
Ne yapacağımızı ne yiyecegimizi sasirdik valla:))))

Bugün biraz canım sıkkın açıkçası bu ay o kadar uğraştım ki günü asla kaçırmış olamam. Neden hamile kalamıyorum anlamıyorum hiç bir sebep yok yani 1 sene oldu ya böyle yoğun çalışmayla Geçen :KK61:neden olmuyor yolla neden?? bi sebep olsa bu dicem ama yok deli olacam bu ay çok inanmıştım çok uğraşmıştım:KK43:
Sebep olsa daha kötü...çünkü o sebebi ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz...inş senin de hiç beklemedigin anda gelecek canım...
Durmak yok çalışmaya devam:))))

Bence sebepsiz dediklerinin bir çoğunda sorun var ama doktorlar tanı koyamıyor . Çünkü doğal yolla hadi bir kaç ay olmasın gebelik stres diyelim ya sonrası ?? Normal değil bir yıl korunma ama hamilelik olmasın sebepsiz diyorlar geçiştiriyorlar ...

İkinci denemede nasıl alıyormuş sordun mu...kaliteye çok takılma derim tatlım[
İkinci denemede nasıl alıyormuş sordun mu...kaliteye çok takılma derim tatlım
Dr seninki embriyo kalitesi iyi olmadigindan olmamistir dedi... :KK43: 2. Denemede ayni sey olursa ebryodan hucre alip inceleriz ona gore ne gerekiyosa yapariz dedi :KK43:((

Bence sebepsiz dediklerinin bir çoğunda sorun var ama doktorlar tanı koyamıyor . Çünkü doğal yolla hadi bir kaç ay olmasın gebelik stres diyelim ya sonrası ?? Normal değil bir yıl korunma ama hamilelik olmasın sebepsiz diyorlar geçiştiriyorlar ...
Aynen katılıyorum sana canım

Selam kızlar aşılama ve transfer bekleyenlere şimdiden hayırlı olsun diyorum
Iyi Aksamlar canim :) bugun hacettepede dr gittim histereskopi yaptirmak istiyorum dedim tamam dedi... aralik yada ocakta yaptircam bakalim... senden ogrwndim histereskopiyi :) haber edeyim dedim durumumdan

Neden bekliyon o kadar hemen yaptırsana başka bi durum mu vardı? Histeroskopi den sonra gebelik şansı artıyormuş

Merhaba mavisufi yazdiklarinizi hep okuyorum.. 3 denemenin hepsi novada mi oldu?

Merhaba ezezcim, 3 deneme başka bir merkezde oldu..Nova da ilk olacak, artık son olsun diyoruz :oops:Aslında 2 denemeden sonra merkez değiştirmenin faydali ocağın söylüyorlar ama ben diğer doktoruma da çok güveniyordum ve 3 denemeyi de orda yaptık. Fakat yaştan dolayi sanırım zor bir hastayım.

Senin novada 2. Tedavin mi olucak..

X