Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Dondurma ücreti 1500 canım transfer günü fazladan ücret yok. Tabi tedavi 5200 TL olaki tedavi ertelendi emboslarin donduruldu 1500 TL dondurma ücreti oduyorsun...

Cnm
Dondurma ücreti 1500 canım transfer günü fazladan ücret yok. Tabi tedavi 5200 TL olaki tedavi ertelendi emboslarin donduruldu 1500 TL dondurma ücreti oduyorsun...
Cnm benim dondurulmus yumurtalarim varda eger sonucum negatif olursa dondurulmuslari trasfer ederken nekadar aliyorlar diye merak ettim. 1500 verdik dondursunlar diye. Bide kac yil donduruyorlar. Esim sormamis cikincada benim aklima gelmedi sormak

Arkadaslar merkez her pazar acik mi? Ben cumartesi ankaradayim dedim bana pazartesi gel dedi gül hemsire pazar gel demedi gün kayip etmek isteniyorum aslinda ama pazar acik olsa pazar gel derdi dimi? :)

Cnm bizsde tüp bebegi transfer günü hoca bakiym eger yumurtalar kaliteliyse donduralim demis esimde tamam demis ek para ödemis sanirm 1500 tl civari ama transfer icinde ayriyetten bi para ödeniyp diye bilyiorm hemde 2000tl duymustum?

Transferde extra ücret yok canım ..dondurma suresi 1 yıl...pazar günü merkez açık oluyor... Bir nim transfer pazar yapılmıştı... Ama 09.30 gibi açılıyor...yine de bi sorun belki drlar bir yere gider kapalı olur..mağdur olmayin

Transferde extra ücret yok canım ..dondurma suresi 1 yıl...pazar günü merkez açık oluyor... Bir nim transfer pazar yapılmıştı... Ama 09.30 gibi açılıyor...yine de bi sorun belki drlar bir yere gider kapalı olur..mağdur olmayin

Bak buna cok sevindim.simdi biz transfere birsey ödemicez mi sadece benden muayenne parasi alir büyük ihtimal kan tahlileri filan biz 2000 gözden cikarmistk öyle duyduk senin sedigin gibiysw cok güzel :) artik pazartesi giderim öyle acik olsaydi pazarda derlerdi belki ahmet hoca yoktur pazar

Cnm bizsde tüp bebegi transfer günü hoca bakiym eger yumurtalar kaliteliyse donduralim demis esimde tamam demis ek para ödemis sanirm 1500 tl civari ama transfer icinde ayriyetten bi para ödeniyp diye bilyiorm hemde 2000tl duymustum?
Tedavi sonrasında hiç transferi olmadan direk dondurulup sonra transferi yapilanlardanmi para almiyorlar acaba, yoksa ne olursa olsun tüm dondurulmus transferlerinden mi para almiyorlar?

canım sana bişey sormak istedim taksit yapıyorlar mı acaba ödemelerde vardır belki bi ihtimal diye şansımı deneyim dedim

canım sana bişey sormak istedim taksit yapıyorlar mı acaba ödemelerde vardır belki bi ihtimal diye şansımı deneyim dedim
Taksit yapmiyorlar. Bana pos cihazi yok demislerdi transfer gunu gittigimde insanlar pos cihazindan cektiler. Belki yeni gelmistir diye dusundum. Sen yinede bi sor

E="mavisufi, post: 42626028, member: 704214"]Teşekkürler arkadaşım, hep ne ber ah :KK19:sende donmus transfer için bekliyorsun sanirim, hayirlisiyla başlasın seninde tedavin :)[/QUOTE] Yok ccanım ya ben daha o aşamaları gelemedim. bu ay bi film çekilecek heralde ne var ne yok dıye sonra ki ay tüpe bismillah dicez bakalım yine bi aksiliki çıkmazsao_O

Bugün biraz canım sıkkın açıkçası bu ay o kadar uğraştım ki günü asla kaçırmış olamam. Neden hamile kalamıyorum anlamıyorum hiç bir sebep yok yani 1 sene oldu ya böyle yoğun çalışmayla Geçen :KK61:neden olmuyor yolla neden?? bi sebep olsa bu dicem ama yok deli olacam bu ay çok inanmıştım çok uğraşmıştım:KK43:

E="mavisufi, post: 42626028, member: 704214"]Teşekkürler arkadaşım, hep ne ber ah :KK19:sende donmus transfer için bekliyorsun sanirim, hayirlisiyla başlasın seninde tedavin :)
Yok ccanım ya ben daha o aşamaları gelemedim. bu ay bi film çekilecek heralde ne var ne yok dıye sonra ki ay tüpe bismillah dicez bakalım yine bi aksiliki çıkmazsao_O[/QUOTE]

Anladım, niye aksilik çıksın, her şey güzel olacak diye düşünelim. .:KK68:

[QUOTE="loveandhope, post: 42631134, :KK19:

Bugün biraz canım sıkkın açıkçası bu ay o kadar uğraştım ki günü asla kaçırmış olamam. Neden hamile kalamıyorum anlamıyorum hiç bir sebep yok yani 1 sene oldu ya böyle yoğun çalışmayla Geçen :KK61:neden olmuyor yolla neden?? bi sebep olsa bu dicem ama yok deli olacam bu ay çok inanmıştım çok uğraşmıştım:KK43:[/QUOTE]

Tiroid, d vitamini, demir böyle şeylerde etkili oluyormuş onlara baktırin mi hiç..

Herşeye bakıldı hiçbir sorun yok ikimizde de çok sinir bozucu bi durum sorun yok ama sonuçta yok hayret edilecek bişi :KK42:

Umarim bu Denemede olur canım, zor bir durum biliyorum, bizde 3 senedir aynı senin gibiyiz, sorunumuz yok, ama olmuyor, hatta bir önceki doktorum senin 3 Denemede kesin olmasi lazim diyordu ama maalesef..

Fakat moralini yüksek tut, tedavi başlayana kadar rahimde ki kan dolaşımını arttırmak ve stres hormonunu azaltmak icin her gün 45 dk. duzenli yuruyus yap..Rahimde ki ve yumurtaliklardaki kan dolaşımının artmasi yumurta kalitesini ve tutunma sansini arttiriyormus. bol bol balık, meyva yemeye çalış. Vücudunu susuz bırakma, 1.5 lt gibi, Sen elinden geleni yap, inşallah iyi olacak diye düşün. ..

Son düzenleme:
Umarim bu Denemede olur canım, zor bir durum biliyorum, bizde 3 senedir aynı senin gibiyiz, sorunumuz yok, ama olmuyor, hatta bir önceki doktorum senin 3 Denemede kesin olmasi lazim diyordu ama maalesef..

Fakat moralini yüksek tut, tedavi başlayana kadar rahimde ki kan dolaşımını arttırmak ve stres hormonunu azaltmak icin her gün 45 dk. duzenli yuruyus yap..Rahimde ki ve yumurtaliklardaki kan dolaşımının artmasi yumurta kalitesini ve tutunma sansini arttiriyormus. bol bol balık, meyva yemeye çalış. Vücudunu susuz bırakma, 1.5 lt gibi, Sen elinden geleni yap, inşallah iyi olacak diye düşün. ..
Merhaba mavisufi yazdiklarinizi hep okuyorum.. 3 denemenin hepsi novada mi oldu?

Iyi aksamlar kizlar nasilsiniz??? Ben dun yeni bisiy ogrendim tabi ne kadar dogru bilmiyorum ama insan her duydugunu denemek istiyo.... gluten hamisligi zirlastiriyomus :KK43: glutensiz beslenmeye dikkat edin diyodu bi doktor...

X