Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kan sonucuyla iğnemin arasındaki bağı anlayamadım canım:KK45: iğne bitince kan mı vericem . Bana hastane uzak olduğu ve işe geldiğim için öglen vuruluyorum . Geçen aşılamada öğleden sonra vuruldum tutmadı .Geçen iğne dozum daha düşüktü .
canım saatler önemli biliyorum ben
merkeze danışsaydın keşke

Canim bende dün adet oldum dondurulmus icin ilaca basladim bana pazartesi gel dedi ahmet hoca tabi bayramda da acik mi bilmiyorum ama ramazan bayramin birince günü kapaliydi sanirsam benim tüp bebek bayramdan sonra oldu ama muayenneleri önce yapmisti

Benim de dondurulmuş transferim bir aksilik olmazsa bayrama denk geliyor, hemşire ye sordum çalışıyoruz, sıkıntı olmaz dedi..o_O

Kizlar dondurulmus transferinde o ayki yumurtalarina ne yapiyorlar? Yine ayni igne ilaclar kullanilmiyor sanirim. Transfer gunune nasil karar veriyorlar. Bide ilk denemeden ne kadar sonra baslaniyor? Cok soru sordum sanirim.

Ben de 2 . tüpbebek dondurulmuş tu..kalça dan bi bant hangi hormon du unuttum onu kullandim.rahim kalinlassin diye. ..olmadi tabi...vajinadan viyagra yerleştir dediler. O rahmi kalinlastirdi...kalinlik 9.5 olunca transfer yapildi....adet tarihim 26 temmuz du..10 ağustos transfer. ..o ayki yumurta ne oldu bilmem...bence ilişki yasak dediler bide....

UOTE="mavisufi, post: 42617123, member: 704214"]Benim de dondurulmuş transferim bir aksilik olmazsa bayrama denk geliyor, hemşire ye sordum çalışıyoruz, sıkıntı olmaz dedi..o_O[/QUOTE]
Hadi inşallah arkadaş im...dualarimdasin
..

Kizlar dondurulmus transferinde o ayki yumurtalarina ne yapiyorlar? Yine ayni igne ilaclar kullanilmiyor sanirim. Transfer gunune nasil karar veriyorlar. Bide ilk denemeden ne kadar sonra baslaniyor? Cok soru sordum sanirim.
Verilen ilaçlar yumurtaliklari baskiliyor ancak oluşan yumurtalara bisey yapılmıyor benim 16.5 mm olan vardı burda ki drum merkezle konuş olabilirse bunu da işleme alsınlar dedi...merkez olmaz dedi..
Dondurulmuş ta sadece estorfem folibol kullanılıyor rahim yeterli kalınlığa gelince merkez haber ediyor ve bir iki gün sonra çağırıyorlar..

Progeston veriyorlar vajinadan...ilk zamanlar estorfem günde iki kez iken transfere yakın günde 4 oluyor...
İliski yasak tabi. .
Bu arada c.tesi ve pazar günü merkez 09.00 gibi açılıyor biz saflar 08.00 da olduk orda bi kadın beklemeyin
.09.30 dan önce açılmaz dedi...bize 10.00 demişler di transfer için...ama ildisindan gelince saati tutturmak zor...
Bilginiz olsun kızlar....

Dondurulmuş transfer de estrofem yumurtayı baskiliyormus ve yumurta catlamiyormus, eğer çatlarsa progesteron hormonu yukseliyor ve buda embriyonun tutunmasini engelliyormus, geçen ay benim maalesef catladi ve transferi iptal etti hoca...

Kizlar merhaba bnde tup bebek denedim ve negatifle sonuclandi bnde vi problem yoktu esimde sperm azligi vardi ama tutunmadilar simdi ise dr donmuslarla deneyelim dedi kararsizim ve dr güvenim azaldi cok umitlendirdi kesin hamile olcaksin die yuzde bile verdi % 98 allahim daha usrumden atamadim cok zormus cokkk agustosun 8i trant gunumdu vee negatif tabak gibi karsimdaydi napmaliyim simdi ???

Kizlar merhaba bnde tup bebek denedim ve negatifle sonuclandi bnde vi problem yoktu esimde sperm azligi vardi ama tutunmadilar simdi ise dr donmuslarla deneyelim dedi kararsizim ve dr güvenim azaldi cok umitlendirdi kesin hamile olcaksin die yuzde bile verdi % 98 allahim daha usrumden atamadim cok zormus cokkk agustosun 8i trant gunumdu vee negatif tabak gibi karsimdaydi napmaliyim simdi ???
Canim gecmis ols oncelikle ....kendini bir an once toplamalisin...sende sorun olmamasi cok guzel ..sperm azligi tese ile halledilecek bir durum veya bitkisel kur ve ilaclarla cok iyi duruma gelen kisiler var...
Donmuslarinin olmasi guzel ...kendini topladiktan sonra donmus tedavisine basla derim...emboslarinin kalitesi nasil kac donmusun var...
Drlarin umit vermesi dogal canim...senin moralinin herkesten fazla olmasi lazim...
Bu ilk denemen miydi

Arkadaşım eşin üroloğa gitsin ilaç yada iğne veriyor doktor . Sperm düzelince zaten şansınız artar.

X