Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

ankara değil kayseride oturuyoruz canım ama teseyi yüksek ihtimal kaan aydosda düşünüyoruz bu yüzden tüpde orada olur galiba. ama kalacak yerimiz yok ne yazık ki nasıl yaparız hiç bilmiyorum

Kizlar birsey sorucam doktor bende kist gördü ya ben salidan beri leke leke adet oluyorm acaba simdi sogan kürüne baslasam ise yarar mi yoksa gec mi kaldim?,?

ankara değil kayseride oturuyoruz canım ama teseyi yüksek ihtimal kaan aydosda düşünüyoruz bu yüzden tüpde orada olur galiba. ama kalacak yerimiz yok ne yazık ki nasıl yaparız hiç bilmiyorum
Klinige yakin bir tane otel var oda cok pahali...malum klinik cankayada olunca...
Ogretmenevi var hem yakin kisi basi 75-80 tl
Ayrica bazi kamu kurum ve kuruluslarinin misafirhanesi var..merkezden de liste olarak veriyorlar...
İstersen kayseride yumurta takibini yaptirirsin opu ve tarnsfer icin gidersin...transferden sonra 6-7 gun kalip donersin ...

Kizlar gunaydin . Transferden sonra Kabizlik icin buldugunuz bi cozum varmi. Hemsire bana istedigini yiyebilirsin. Agir kaldirma normal hayatina devam et dedi. Sadece kabiz olma dedi. Bende bu sabah ac karnina 1 tatli kasigi dogal zeytinyagi ictim. 2 gundur wcye cikamiyordum. Daha once tecrube eden varmi? Bi zarari olurmu sizce ?

Ankarada ayrancida polisevi de var fiyatlari uygun. Disaridan misafir kabul ediyor olabilirler.
Polis evi kabul etmiyor canım...
Ben hurma kuru kayısı birde activex var probiyotik yoğurt kayisili ondan yedim...aman kabız olmamaya dikkat et...transferin olmuş galiba ne güzel kaç embos koydular

Bu arada incir de çok faydalı...taze incir mevsimindeyiz zaten...
Saraçoğlu transfer sonrasında turşu sirkeli gıdalar nane msydonoz yenmemesini söylüyor...

Baslayabilirsin canim ilac kullaniyor musun ama...

Cnm dün aksam bi bardak ictim..
Diyordm ya leke leke gelio bugün kanamam cogaldi sanirm adet oluyorum belim vr kasiklarim cok agrio uyuyamadm estrofem aliyorum sogan kürü yapmasam daha iyi dimi?? Yoksa birsey olmaz mi?

İstersen yapma canım kanama başladıysa... Adetle kist gider inş...

Aynen öyle cnm dua ediyorm gitsin diye cumartesi ankaraya ucuyorm pazartesi merkeze gidicem bir hafta estrofemo icicem insallah kist yok olmus olur...
Sen nasilsin cnm? Napicaksin devam mi yoksa biraz dinlencek misin?

Polis evi kabul etmiyor canım...
Ben hurma kuru kayısı birde activex var probiyotik yoğurt kayisili ondan yedim...aman kabız olmamaya dikkat et...transferin olmuş galiba ne güzel kaç embos koydular
Evet cnm cuma gunu oldu trasfer. Yas 34 olunca 2 de basarisiz asilamadan sonra 2 tane koydular. Insaallah bu sefer olur. Allahim hepimizin kucagini bebisle doldursun.

Klinige yakin bir tane otel var oda cok pahali...malum klinik cankayada olunca...
Ogretmenevi var hem yakin kisi basi 75-80 tl
Ayrica bazi kamu kurum ve kuruluslarinin misafirhanesi var..merkezden de liste olarak veriyorlar...
İstersen kayseride yumurta takibini yaptirirsin opu ve tarnsfer icin gidersin...transferden sonra 6-7 gun kalip donersin ...
Galiba öyle olur çok teşekkür ederim

X