Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sabah seher vakti..kenzul ars okurum..ben perihan . arkadaş im 40kere meryem suresi okumuş. .tedaviden önce tabii...çok yavaş im kuran da ama senin için bişey ler okucam...Allah kabul eder inşallah
....yergok dua ile ....

Amin canım, allah kabul etsin...Senin tedavin devam ediyormu?

Arkadaşım kistler oluyor ilaçlar , çatlamayan yumurtalar Yüzünden üzülme geçiyor .

Cnm zaten ilk defa basima geliyo bende ilaclardan tahmin ediyorum ve adet olamiyorum cok az az bi kanamam var cok gelip temizlemiyo 6 hafta gecti tüp bebekten daha adet olmadim dogru dürüst bu kistde kendiligine gitmesse sanirm transfer ertelencek ve benim bütün plan karisicak hayirlisi tabiki

Gider kendiliğinden bir süre soğan kürü yap bence .

Benim de kestim oluşmuştu .7mm di çok korkmuştum o ay tüp bebek tedavisi ertelendi dogum kontrol hapı kullandım böğürtlen Kökü kürü ve SOĞAN kürü Yaptım 15 gün sonra 3.5 mm oldu ve sonrasında o ay yok olmuştu

Bende baslicam bu aksam sogan kürüne artik hayirlisi neyse o olsun

Merhabalar kizlar novaartta rahim filmi cektiren var mi birde ücreti nedr bilgisi olan paylasrsa cok memnun olurum

Kızlarrrrr slm napıonuz ççok sessizsiniz kimseler yok merkezin kalabalığı buraya hiç yansımıyor nedense yaşadıklarınızı sevinçlerinizi, kederlerinizi, sıkıntılarınızı kendinize mi saklıyonuz nee Vala bana zaman geçmiyor ya 1.5 ay var daha tedaviye bi aksilik olmazsaa

kızlar dayanamadım ben bugun Ahmet hoca ile görüşmek istedim. 21. gün b hcg 3200 civarı çıktı görünür dedim gittim. keseyi gördük bir tane minicik bir delik Allahım inanamıyorum demişim. Kalp atışını da bir duysamm. Rabbim sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa gideceğim. 2 senedir uğraşıoz. Bizim sıkıntımız sebebsiz infertilite kaç doktora gittiysek olur olur diyip gönderdiler. 1 klomenle aşılama oldu oda tutmadı.
Mehmet hocadan aldım randevuyu öncesnde tahlil falan istiyor mu yoksa direk tüp bebeğe mi yönlendrmeye çalışıo rapor çıkaramıyorum maddi durumumuzda ancak 1 denemeye yeter Birde iğneli aşılama mı yaptırsam yoksa direk tüpe mi geçsem bilemedim ((

Merhaba :)
Geçmişte yaptırdığın testlerle beraber görüşmeye gidersen bu testler mutlaka fikir verecektir. Hoca muayene etmek isteyebilir, bunun için adetinin 2. Gunu gidersen süreci hızlandırmis olursun. Sorundan emin olmadikca direk tupe yönlendireceğini sanmıyorum, bence icin rahat olsun. Ama emin olmak icin bir kac test daha yapmak isteyebilir. Testler merkezde yapılıyor, geçmiş olsun, sevgiler :)

çook teşekkürederim mavisufi
Daha önce bülent berkere gittim daha önce senin olayın psikolojik hemen tüp yapalım dedi daha çok gerdi beni. Hiç geçmişi anlatmama izin vermedi tahlillere bile doğru düzgün bakmadı o yüzden biraz tırstım ama mecburumda birine gitmeye. Çook istiyorum gelsin bebişim artık Allahımın izniyle (

kızlar bugün arkadaşım ofise 3 aylık bebeğini getirdi.
bitanem bende bir kez aşılama yaptırdım tutmadı . Bende 2. Aşılama mı yaptırayım yoksa direk tüp bebek mi diye düşünüyorum . Kocamın bütün testleri yapıldı sadece dna hasar testi kaldı . Bence testlerinizi yapmadan tüp bebek yapmayın . Bir sıkıntı varsa tutmaz boşuna paranız gider .

Kızlar novaartta aşılama yaklaşık kaç gün Sürer ? Adetin2. Günü'nden itibaren kaç günde aşılama yapılır ?Bayramda burda yokum .

Canım aşılama da yaklaşık 15 16ıncı günlere denk geliyor
Benim ilk aşılamam 10 gün sürdü Hayatım acaba bayrama kadar bitermi diye düşündüm . Teşekkür ederim cevabın için .

Benim ilk aşılamam 10 gün sürdü Hayatım acaba bayrama kadar bitermi diye düşündüm . Teşekkür ederim cevabın için .
Canım senin yumurtaların hızlı gelişiyor demek ki maşallah benim geç gelişiyordu zaten .inşallah tutar canım ya

Canım senin yumurtaların hızlı gelişiyor demek ki maşallah benim geç gelişiyordu zaten .inşallah tutar canım ya
Hayatım karar veremedim ki yarın adetin 2. Günü başlamalımıyım yoksa bidahaki ay mı yapmalıyım .çünkü bayramda yokum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…