Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bende daha adet olamadı canım kist basit kist mi ...basit kistse adetle gidebiliyor...

Eh iste canim...hayat devam ediyor sonucta ...daha tam kendime gelemedim..adet olmayi bekliyorum...
Ahh ne zor zamanlar... ben temmuzda negatifi gormustum iki ay oldu ama heran bunu dusunuyorum geceleri hep ruyama giriyo sabah gozumu actigimda aklimda ayni sey... yasamayan bilmez anlamaz... insan dayanamiyo ama tek dayanagimiz biz o bebislerin dunyaya gelmesinde sadece birer vesileyiz.. Dogacaklari gun ne zamansa o zaman gelecekler. Ne erken nede gec...Allahim sana guc versin ve senin bebisine kavusma zamanini tez eylesin... gruptaki herkes birbirine guc verecek ve bu zamanlari atlaticaz dimi kizlar????

Bende daha adet olamadı canım kist basit kist mi ...basit kistse adetle gidebiliyor...

Basit yumurta kisti dedi almanyadaki doktorum sanirm yumurta catlamamis kist olmus adetle gider de zaten ama sorun adet olamiyorm söyle adam akilli leke leke geliyo tüp bebekten sonra

Evtt canım inş...zaten bun n için burdayiz...:)))

İnş bi operasyona gerek kalmaz..tedavinin erteletmezzzz

Cook korkuyorum ader olsam kanamam cok olsa dicem kendiligine düsüyo ama gelmiyo ahmet beyde ilaca bsla dedi basladim 21.09 pazaetesi gel bakalm dedi orda kist yüzüne erteleme olur diye cok korkuyorm bosuna ilac icicem bosuna ankaraya gelicem bütün plan alt üst olucak

Mk128 hayirli olsun tedavin canim insallah guzel sonuclar alirsin :) thorbank senin icinde ins hayirlisi olmustur bir dahaki sefere ins bebegine kavusmayi nasil etsin rabbin.. Bu ay bende cok bunaldim tatile gidicez kafa dagitmak icin insallah iyi gelir. Her ay yeni bir umut doguyor icime hakkimizda hayirlisi

220 tl inmiş fiyatmı ;( ay ben napıcam bu tedaviler çok masraflı ...

canım kaçırdım mı bilmiyorum ama neden 2. defa aşılama dedi? yani hastaya göre durum değişir ama bana bir aşılama sonra hemen tüp dedi bende kararsız kaldım direk ttüpemi geçsem diye

Geçmiş ols canım tüm test ve tetkiklerini yaptır öyle git...rapor ilaç için çıkarabilirsiniz..

saol cnm geçmişte aşılama için yapılan tettkiklerimi götürdüm ona göre yorumladı hoca aşılama yapalım ama aşılama tutmazssa tüpe geçelim dedi ve bunların toplam maliyeti 8000 falan buluyor birde eksttra tahlil isttenirse yandık gitti gelde stres olma(

ama ne testi yaptıracağımı bilmiyorumki( doktorlarda bakıyor önceki aşılamamdaki sonuca göre yorum yapıyor yeni bir testt istteyen yok. kaç doktora gitttim aynı şeyi söylediler. bugün mehmet hoca erkek fakttörü var sperm azmış sanırım ama önce aşılama yapalım dedi ama istersende tüp. yine kararsız kaldım.
eşinin bütün ttestlerini kim söyledide yaptınız?

Aşılama + tüp mu 8000 canım ..sadece aşılama ne kadar...
Bizde histereskopi ve dondurma extradan çıktı 3000 e yakın verdik...

Aşılama + tüp mu 8000 canım ..sadece aşılama ne kadar...
Bizde histereskopi ve dondurma extradan çıktı 3000 e yakın verdik...

aşılama 1000 dedi ama ilaçlarla raporlu bile alsan 1500 ü buluyor
tüp 5200 dedi ama ilaçlarla raporlu bile alsan 6500 ü buluyor
dondurmayı bilmiyorum ama oda vardır 1500 bak ben onu hesaba katmamışttım oldumu sana 10.000 masraf

daha başarısız olursa ekstradan ttestler nekadar bilmek bile istemiyorum

Allah yardımcımız olsun ne diyim (

Eğer rahimde veya yumiler de bi sorun yoksa aşılama dene derim ama sorun varsa direk tüp dene....tabi yine karar sizin...

Evet canım maddi manevi zor süreç ...senin ilk galiba ...inş son olur...bebisli olur...

Eğer rahimde veya yumiler de bi sorun yoksa aşılama dene derim ama sorun varsa direk tüp dene....tabi yine karar sizin...

yok tattlım görünürde bende sıkıntı ama aşılama yapttırcağıma tüpe geçeyim diyoruum şans daha fazla diye bu seferde ya herşeye bakılmadıysa diye kuşkuya düşüyorum.
Bitane dokttora gitttim böyle teknik konuşuyorum anlayacağınız nasıl kafayı bozduysam:)) doktor dioki senin olayın bittmiş bukadar derine indiysen kesin tüp diyo ben sana şimdi diyo ne dersem diyim ttatmin olmayacaksın direk olaya geçmemiz lazım bebeğin oldukttan sonra üstüne çay bile döksem olsun önemli değil benim bebeğim var diceksin diyo :)))

Valla bende bu Dr lari anlayamıyorum...tedaviye başlamadan her turlu tetkik tahlil yaPilsin diyorum Dr inatla gerek yok diyor...şimdi de era testi co cultur yapalım denemeye diyor...
Desene asilamada başarı dusuk ama sizde yüksek olabilir...tüpten önce deneyelim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…