Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bence yine bir git görün ona göre düşük doZ iğne verirler yumurta geç oluşur yine de boş siklus Geçirme stres olursun

Bence yine bir git görün ona göre düşük doZ iğne verirler yumurta geç oluşur yine de boş siklus Geçirme stres olursun
Tamam ozaman yarın arıyım doktor bulabilirsem gideyim Hayatım . Teşekkür ederim cevabın için .

Kizlar mrb mehmet hocayla daha tam görüşemedik ama sanrm önmzdeki ay asilama yapalm diyecek en son konstugumzda öyle dedi :KK43: bende asilamaya pek sicak bakmiorm ama yinede kararsizm pko var bnde napsam bilemedm birde asilamanin ücreti ne kadar bilen var mi

kızlar dayanamadım ben bugun Ahmet hoca ile görüşmek istedim. 21. gün b hcg 3200 civarı çıktı görünür dedim gittim. keseyi gördük :rolleyes: bir tane minicik bir delik Allahım inanamıyorum demişim. Kalp atışını da bir duysamm. Rabbim sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.
Çok sevindim canım pıt putları da duyarsınız inş...

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa gideceğim. 2 senedir uğraşıoz. Bizim sıkıntımız sebebsiz infertilite kaç doktora gittiysek olur olur diyip gönderdiler. 1 klomenle aşılama oldu oda tutmadı.
Mehmet hocadan aldım randevuyu öncesnde tahlil falan istiyor mu yoksa direk tüp bebeğe mi yönlendrmeye çalışıo rapor çıkaramıyorum maddi durumumuzda ancak 1 denemeye yeter Birde iğneli aşılama mı yaptırsam yoksa direk tüpe mi geçsem bilemedim :KK43:((
Geçmiş ols canım tüm test ve tetkiklerini yaptır öyle git...rapor ilaç için çıkarabilirsiniz..

Kizlar mrb mehmet hocayla daha tam görüşemedik ama sanrm önmzdeki ay asilama yapalm diyecek en son konstugumzda öyle dedi :KK43: bende asilamaya pek sicak bakmiorm ama yinede kararsizm pko var bnde napsam bilemedm birde asilamanin ücreti ne kadar bilen var mi
Daha önce yaptırmış miydin canım asilama

Kızlar iğne 220 tl tuttu bunu geri almak mümkün mü devletten ?

Bende tup bebek icin igneleri ucretli aldim. Bazi hastalar raporlu aliyorlardi. Bende rapor alabilirmiyim diye Sordugumda onun dr lar biliyor dediler.

Bende tup bebek icin igneleri ucretli aldim. Bazi hastalar raporlu aliyorlardi. Bende rapor alabilirmiyim diye Sordugumda onun dr lar biliyor dediler.
Allah Allah doktorlar bişey demedi demekki geri alamayacağız paramızı diye düşünüyorum . Ama çok Pahalı ya daha bu aşılama bide tüp bebek olsa biz napcaz

Günaydin kizlar ben delirmek üzereyim ya kafam cok karisik 5 gündür leke leke adet oluyorm tam anlamiyla sökülemedim :KK43: ama ahmet bey ilaclara basla dedi yani estrofeme sabah aksam aliyorm ama kist var onu iyice büyütmesinden korkuyorum :KK43: kist adeti engeller mi basima ilk defa geliyo tüp bebelten sonra baya cok kanamam geldi sonra iki hafta sonra lekelenme normal dediler pesine 2 hafta sora yine bekliyorm ha gelcek ha gelcek ama leke gibi halen ;(

X