Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Yok canım yarın kan vereceğim...transfer gününü sayarsak yarın 10. Günüm...merkez saymiyor galiba....bugün JEL koyarken k.rengi pihtilar geldi. ..adet belirtileri de var bilmiyorum....offfff çok stresli bir zaman(((

Yok canım yarın kan vereceğim...transfer gününü sayarsak yarın 10. Günüm...merkez saymiyor galiba....bugün JEL koyarken k.rengi pihtilar geldi. ..adet belirtileri de var bilmiyorum....offfff çok stresli bir zaman(((
HAYIR YA ADET FALAN YOK BU AY SANA

merhaba thorbank, sakın adet belirtisidir filan deyip moralini bozma, bu güzel bir haber alacağının da belirtisi olabilir.. bende de aynı şey olmuştu hem de transferin olduğu gece, tmm dedim gittiler.. ama şu an ikinci kan değerimde katlanarak gidiyor =] idrar testi filan da hiç yapma... sen elinden geleni yaptın, bundan sonrasında senin elinden hiçbir şey gelmez.. hayırlısıyla yüzünü güldüren bir sonuç alırsın inşallah...

Bende thorbankın bu tüp bebek serüveninin ilk gününden beri olayın içindeyim Belkide onun kadar heyecanlıyım o benim canım arkadaşım akıl hocam . Allah ım lütfen sonucu güzel olsun bu ay arkadaşımın ayı olsun .

Canım hesaplamadim adetten 17 gün filan oluyor...rahim kalınlığına gore olunca...

Tskler canim bende adetimi bekliyorum düzen biraz karisti tüp bebekten sonra bakalim ne zaman gelicek yurdisindan geldigim icin biraz hesap yapiym dedim ama olmaz tabi kalinliga bakicaklar :) hsyirlisii

Bu
Bu tutunma belirtiside olabilir. Ben yarin se den guzel haberler alacagiz gibi hissediyorum.

Kizlar dun yumurtalarim toplandi. 25 yumurta toplamislar. Aman ne agrim oldu dun.belimi dogrultamadim birara. Gece bile agridan uyandim. Sabaha bisey kalmadi .hemsire hanim hic agri hissetmeyenler var demisti. Sanirim herkezin yapisi farkli oldugundan. Sizinde boyle olmusmuydu. Bide daha embiryologlar aramadi beni. Oglen oldu heyecandan zamanda gecmiyor

tatlım Az değil 25 yumurta toplanmıs. ağrı normal bence. Allah şifa versin. bugun ararlar kaç tanesi dolenmiş onu haber verirler :) Hayırlı olsun

İnşallah hayırlısı ile kucağına almayı Allah nasip eder.

Cnm benimde 21 tane toplanmisti uyanir uyanmaz agrim basladi hatta ahmet hoca yanima geldi benim kivrandigimi gördü normal 21 tane topladik dedi :) ne kadar cok yumurta o kadsr cok agri diyorum ben cok normal cnm :)

Yok yok guzel olacak pozitifini duycaz hiccc moral bozmak yok dualarim seninle..

Ben
Cnm benimde 21 tane toplanmisti uyanir uyanmaz agrim basladi hatta ahmet hoca yanima geldi benim kivrandigimi gördü normal 21 tane topladik dedi :) ne kadar cok yumurta o kadsr cok agri diyorum ben cok normal cnm :)
Benim 15 yumurtam toplanmisti hic agrim olmamisti...

Sende durumlar nasil canim ayyy nasil mutlusundurrr... bidaha kontrol kan testi falan ne zaman...
Canım aslında dün vermem gerekiyordu ama bu akşam vereceğim ben biraz ağırdan alıyorum .çok şükür tabiki ama kalp atışını almak için dua ediyorum bol bol.şimdi de başka telaşlar oluyor inşallah kalp atışını da alırız

Thorbank ins guzel haberlerini alcaz canim moralini bozma sakin :) eek140 canim senin icinde cok guzel olacak ins rahatla artik ne guzel bir zamanda geldi bebegin senin butun skntilatini unutturcak insallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…