Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım geçmiş olsun ...eğer orda iki kez denediyseniz Şişli memorial bahçeci filan öneririm
Histereskopi veya era testi de deneyebilirsin

Bn Antalya'da oturuyorm evet ama orda yaptırmak istemiyorm Ankara'da Nova art düşünüyorm ama ne kadar Sıklıkla kontrol oluyor onu merak ediyorm . Birde kontroller de ayrıca ücret veriliyor mu acaba ?

E="buurcummmmm, post: 42495648, member: 534397"]Bn Antalya'da oturuyorm evet ama orda yaptırmak istemiyorm Ankara'da Nova art düşünüyorm ama ne kadar Sıklıkla kontrol oluyor onu merak ediyorm . Birde kontroller de ayrıca ücret veriliyor mu acaba ?[/QUOTE]
Basta

Başta doktorunla konuş ..indirim yapıyor lar...parayi transfer den sonraoödüyor sun zaten. .ekstra bir islem için para yi hemen aliyorlar zaten. ..mesala rahim için e ilaç verme gibi...

İlaçları da zaten eczaneden aliyorsun..yada merkez arayinca eczacı getiriyor...kredi kartı ile de ödeniyor...sen neden novaart a karar verdin...Ankara da nerde kalacaksin...duruma gore doktor bey sık sık da çağırıyor. ..

Antalya'da bu kadar içime sinen bi merkez bulamadım. Ailem Ankara'da oturuyor hemde en iyi hastaneler burda olduğu için burda araştırdım o yüzden Nova art die düşündüm

Bn Antalya'da oturuyorm evet ama orda yaptırmak istemiyorm Ankara'da Nova art düşünüyorm ama ne kadar Sıklıkla kontrol oluyor onu merak ediyorm . Birde kontroller de ayrıca ücret veriliyor mu acaba ?

Antalyada takiplerini yaptirabilirsin canimmm.?.ilac icin raqpor cikartabilirsin merkez bu konuda yardimci olur

Antalyada kontrollerini yaptirirsin canim ilac konusunda istersen rapor cikartabilirsin merkez yardimci olur

Arkadaşlar test sonucunuz negatif olunca hocalar sizi aradimi..yada gidip neden olmadigina dair bir muayene oldunuz mu...

Canım hesaplamadim adetten 17 gün filan oluyor...rahim kalınlığına gore olunca...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…