Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhaba arkadaşlar bana da yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tüp bebek yaptırcam araştırma yapıyorm Nova art'ı çok sık duymaya başladım araştırdım B'nde buraya gitmeyi düşünüyorm . Fakat bn Antalya'da yaşıyorm. Ne zaman gelsem ne zaman başlasam ankara dışında olduğum için çok sıkıntı olurmu nasıl uygun olur bilemedim. Deneyimli olan arkadaşlarımdan, ablalarından yardım istiyorm. Rabbim Böyle sınamasın isteyen herkese nasip etsin inşallah[/QUOTE
Tatlım öncelikle test ve tahlillerini yaptır bir haftasonu randevu alıp klinikte muayene ol...eğer ki tüp bebek derlerse antalyada bir kadın dogumcuda yumurta takiplerini yaptırırsin yumurtalar yeterli olgunluğa gelince esinle yumurta toplamaya gidersin.. Zaten her muayene ve tahlil sonucunu kliniğe bildiriyorsun onlar sana ilaçları söylüyor...sonra transfer için gidersin istersen iki uç gün orda kalıp transferi beklersiniz...kliniğin misafirhanesi yok ...ya otelde ya öğretmenevi gibi yerlerde kalirsin...

Ben 10yillik evliyim...evlenir evlenmez dış gebelik gecirdim. .ilaçlar la 40 günlük bir tedavi ile düşürdüler...sonra hemen normal hamile kaldım ve oglum oldu. ..Allah a bin şükür. ..sonra ikinci bebegi isterken..2010 yılında boş gebelik. Ve kürtaj.2011 detekrar dış gebelik ve ic kanama açık amaliyat...yumurta lik harap olmuş. ..bu olumsuz şeyler ozellikle iç kanama beni çok yipratti..sonra geçen yaz arkadaş im orda tedavi gordu ve hemen ilk deneme de kızı Oldu. .bende gittim hemen.iki embiriyo transfer ettiler ama tutmadı. .bu sene de birtek Embriyonun oldu..yumurta toplama sırasında rahimde su birikmiş dedi ahmet bey. .gelecek ay yerleştirme yapalım dedi.. 10 ağustosta transfer etti ama gene negatif. ..Allah diyorum. .hersey kısmet demekki...

Canım geçmiş olsun ...eğer orda iki kez denediyseniz Şişli memorial bahçeci filan öneririm
Histereskopi veya era testi de deneyebilirsin

Bn Antalya'da oturuyorm evet ama orda yaptırmak istemiyorm Ankara'da Nova art düşünüyorm ama ne kadar Sıklıkla kontrol oluyor onu merak ediyorm . Birde kontroller de ayrıca ücret veriliyor mu acaba ?

E="buurcummmmm, post: 42495648, member: 534397"]Bn Antalya'da oturuyorm evet ama orda yaptırmak istemiyorm Ankara'da Nova art düşünüyorm ama ne kadar Sıklıkla kontrol oluyor onu merak ediyorm . Birde kontroller de ayrıca ücret veriliyor mu acaba ?[/QUOTE]
Basta

Başta doktorunla konuş ..indirim yapıyor lar...parayi transfer den sonraoödüyor sun zaten. .ekstra bir islem için para yi hemen aliyorlar zaten. ..mesala rahim için e ilaç verme gibi...

İlaçları da zaten eczaneden aliyorsun..yada merkez arayinca eczacı getiriyor...kredi kartı ile de ödeniyor...sen neden novaart a karar verdin...Ankara da nerde kalacaksin...duruma gore doktor bey sık sık da çağırıyor. ..

İlaçları da zaten eczaneden aliyorsun..yada merkez arayinca eczacı getiriyor...kredi kartı ile de ödeniyor...sen neden novaart a karar verdin...Ankara da nerde kalacaksin...duruma gore doktor bey sık sık da çağırıyor. ..
Antalya'da bu kadar içime sinen bi merkez bulamadım. Ailem Ankara'da oturuyor hemde en iyi hastaneler burda olduğu için burda araştırdım o yüzden Nova art die düşündüm

Bn Antalya'da oturuyorm evet ama orda yaptırmak istemiyorm Ankara'da Nova art düşünüyorm ama ne kadar Sıklıkla kontrol oluyor onu merak ediyorm . Birde kontroller de ayrıca ücret veriliyor mu acaba ?

Antalyada takiplerini yaptirabilirsin canimmm.?.ilac icin raqpor cikartabilirsin merkez bu konuda yardimci olur

Antalyada kontrollerini yaptirirsin canim ilac konusunda istersen rapor cikartabilirsin merkez yardimci olur

Arkadaşlar test sonucunuz negatif olunca hocalar sizi aradimi..yada gidip neden olmadigina dair bir muayene oldunuz mu...

Antalyada kontrollerini yaptirirsin canim ilac konusunda istersen rapor cikartabilirsin merkez yardimci olur[/QUOT

Cnm.iyi aksamlar sana bir sorum olucalti donurulmus transferin aderin kacinci gününe denk geldi? Biliyorum herkeste farkli rahim duvarin kalinligina bakiyorlar sadece merak ediyorum benimde birdahaki adetimde dondurulmus transfer edilcek taze embriyo adetim 18.gününde transfer edildi senin ikisinin arsinda fark var miydi yoksa ayni güne mi denk geldi cnm?

X