Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Valla canım hiç bilmiyorum ki bana da ikinci transferi yapacaklardı ama artık nedenini Öğrenmek istiyorum dedim biraz Israr ettim çünkü altta yatan neden yok deniliyordu bana sebepsiz infertilite denmişti her zaman
Donmuslarin var miydi? Onlar kacinci gundu canim? Simdiye kadar hic belirti yok muydu hic bi doktor fark edemedi mi senin durumunu?

Donmuslarin var miydi? Onlar kacinci gundu canim? Simdiye kadar hic belirti yok muydu hic bi doktor fark edemedi mi senin durumunu?
Canım benim durumumu ben dahil hiç kimse bilemedi hiç endometrit ile ilgili belirtim olmadı hatta Mehmet hoca sende hiç birşey çıkmaz Yüzde 5 ihtimalle problem Çıkabilir dedi .biz o yüzde 5 için histereskopi istedik .bazen dilin nasibini kovalıyor .sadece belki bana kızacaklar olabilir ama bir falcı bana rahmimde yoğun enfeksiyon OLDUĞUNU ve bunu bilmediğimi Mayıs Ayında söyledi.ama ben onu sallamadım hepsi uyduruyor dedim tabiki sadece geyik olsun diye baktırdım.gaybı geleceği hayrı ve şerri sadece Allah bilebilir .o Yüzden onun dediklerini hiç önemsemedim ben

Sebebi olacakmis demekki... ama anlamamalari garip gerci kac doktora gittim hic birinin cokda ayrintili ilgilendigini sanmiyorum.. agrin falan yokmyydu hic... kan degerinde cokkkk guzel masallah

Kizlar ben novada psikologla gorustum ucretsiz evet.... fena degildi iyi gelmisti bana...

Ezez06 çok saol artık minik kalpleri bekliyecegiz :) biliyomusun 5 gün luk blastokist tutmadi bu 3 günlük nası olacak diyodum Rabbimin ol demesi yeter.....

Sebebi olacakmis demekki... ama anlamamalari garip gerci kac doktora gittim hic birinin cokda ayrintili ilgilendigini sanmiyorum.. agrin falan yokmyydu hic... kan degerinde cokkkk guzel masallah
Yok canım yani benim vajınal Smear felan normaldi akıntı felan yoktu yani hiç semptom yoktu.hatta biz sonuca çok şaşırdık

Ezez06 çok saol artık minik kalpleri bekliyecegiz :) biliyomusun 5 gün luk blastokist tutmadi bu 3 günlük nası olacak diyodum Rabbimin ol demesi yeter.....
Benim 3. Gun emb.du 2 tane bu durum beni cok uzmustu simdi sizler boyle yazinca demekki gune takilmamak lazimmis dedim kendi kendime ama iste olmadi donmusumda olmadi

Yok canım yani benim vajınal Smear felan normaldi akıntı felan yoktu yani hiç semptom yoktu.hatta biz sonuca çok şaşırdık
Bak su duruma yaaa hic belirti olmamasi ne garip.. acaba bende histereskopi yaptirsam mi 2. Denemeden once...

Bak su duruma yaaa hic belirti olmamasi ne garip.. acaba bende histereskopi yaptirsam mi 2. Denemeden once...
Ben tavsiye ederim rahim yıkanıyor çizik atılıyor bu da Gebeliği destekliyor ama adet den sonra ki hafta yapılması Lazım

Ben tavsiye ederim rahim yıkanıyor çizik atılıyor bu da Gebeliği destekliyor ama adet den sonra ki hafta yapılması Lazım
canlarrrrrrrr çokk sevimdimmm gözünüz aydın RABBİM kucagınıza almayıda nasip eder inşşş yaşasınn topikte hamileler çogldı sıra bize geliyooo yuppiiiiiiiiiiiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…