Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Novaartta yeni başlayan bi personel varya sekreter onu çıktı telefona o kıza sinir oluyom ben yaa biraz kaba yani bizle nasıl konuşması gerektiğini bilmio, biri ona oranın özel hastane olduğunu ve insanların oraya tonla para döküp geldiğini söylemesi gerek:) bişi sölüon bi yüzünü ekşitio filan bigün çok kötü patlıcam ona :)
Seda vardı o doğum iznine ayrılmış galiba o iyiydi...

Kızlar bide şey dicem novaartta ücretsiz psikolog desteği varmış yararlanan yada bu konuyla ilgili bilgi verilen varm? Ben şu bebek fikrini aklımdan atamadığımdan çok kötüyüm Bi psikoğa gitmeyi ddüşünüyordum eğer varsa gerçekten giderdim
Hiç duymadım canım sen nerden öğrendin..

bu arada benimki de belli oldu 15 gün 548 :) katladı. Allahım keseyi görüp kalp atışınıda bi duyabilsem içim biraz rahatlayacak. Allah hepinize nasip etsin kızlar ben hep bunu yazıyorum. içimden geliyo napıyım
Sanada hayırlı olsun canım

Arkadaşlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim insan inanamıyor spontan gebe kaldığına .ben bu sitede çok mucize hikayeler okudum .bunlardan biride ben oldum .ikiz Oldugunu sanmıyorum. Çünkü ben iki aydır hiç ilaç kullanmadım ovulasyonu indükleme Amaçlı .ve ilaç kullanmadığımda hiç olgun folikülüm oluşmadı benim .zannediyorum tek yumurta dır .hiç düzenli adet görmedim ben .fakat bugün sat in 36 günü.transfer bekleyen olacak olan ,aslında bu Yazımı okuyan bütün kardeşlerime en kısa zamanda gebe kalmak nasip olsun inşallah

bu arada benimki de belli oldu 15 gün 548 :) katladı. Allahım keseyi görüp kalp atışınıda bi duyabilsem içim biraz rahatlayacak. Allah hepinize nasip etsin kızlar ben hep bunu yazıyorum. içimden geliyo napıyım
Hayırlı olsun inşallah Allah tamamına erdirsin

Hiç duymadım canım sen nerden öğrendin..
sanırım ücretli kızlar randevu alarak giriyorsunuz o da ona göre geliyor.
Canlarım ben de facebook sayfasında gördüm biri sormuş psikolog varmı diye onlarda '' Novaart Tüpbebek merkezimizde tedavi olan hastalarımıza ücretsiz psikolog desteği verilmektedir.'' demişler. Göbişlerinde bebişleri olan aarkadaşların mutluğuğunu canı gönülden paylaşıyorummmmm yaa:))

X