Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ay kızlar tansiyonum düştü 9 - 6 ya . Aşırı stres yaptım hamile kalamamayı kendime .Sürekli kafamı oraya taktım . Güzel haberler verinde umut olsun bana .

Beklemesi stresli canım ya.insan korkuyor .bi de hemşire testlere güvenmiyoruz felan dedi.bir bilse kaç kez test yaptığımı

Biliyorm o zaman gecmez sanirsin ama hemencik geliyo oyala kendini cnm düsünmemeye calis novaartda hep öyle gec gliyo kan sonuclari

Bu nla başka merkeze gönderiyor o yuzden..5-6 ya kalmaz 1-2 saate çıkar ama drlar 5-6 gibi müsait oluyor ben sabah 9-10 gibi kan verir 12 gibi çıkardı ...merkezi arar bilgileri verirdim hemşire 17.30 gibi drla konuşmuş öyle dönerdi...sen bence merkezi bi ara derim onlar sistemden girip bakıyor çünkü...

Aradım ama hemşire hanımlar yoğun Muş sonuçları 5ten sonra arıyoruz zaten dedi ordaki arkadaş. neyse Sabırlı olmak Lazım zaten bu işler hep sabır işi ikiye katlanacak mı kalp atışı vs

Aradım ama hemşire hanımlar yoğun Muş sonuçları 5ten sonra arıyoruz zaten dedi ordaki arkadaş. neyse Sabırlı olmak Lazım zaten bu işler hep sabır işi ikiye katlanacak mı kalp atışı vs
Ben senin yerinde olsam şimdi gider başka yerdede kan verirdim. Zaten bukadar sabırsız olduğum için evladım olmuyor .

Novaartta yeni başlayan bi personel varya sekreter onu çıktı telefona o kıza sinir oluyom ben yaa biraz kaba yani bizle nasıl konuşması gerektiğini bilmio, biri ona oranın özel hastane olduğunu ve insanların oraya tonla para döküp geldiğini söylemesi gerek:) bişi sölüon bi yüzünü ekşitio filan bigün çok kötü patlıcam ona :)

ay arkadaşım ağlıyordum senin mesajını okuyunca gülmeye başladım. Çok kötü patlıcam yazmışsın hayal ettim bir an

Ne mutlu seni güldürdüysem:)) Dertliyim o konuda da telefonda cevap vermediler deyince eek140 aklıma geldi sinirlendim burda durduk yere:) Kesin dedim bu kız o kız::)
Bize karşı extra hassas olunmalı bence bizim sabır sınavımız herkese örnek . Bide dediğin gibi tonla para veriliyor ben daha gitmedim novaarta eylülde gidicem adet olunca . Ama sizlerden duydum ödenen paraları. Devlet değil ki herkes bağarsın bize ben özel hastanede aşılama yaptırdım doktorun yanında duran hemşire okadar sinir bozucuydu ki onu görmemek için doktor değiştirdim . Mesela bana ilaç adı söylüyor ben telefonda anlamıyorum dalga geçiyor ben nerden bileyim sağlıkçı değilim ki .

Bugun asiri negatifim( cunku adet olcagimi hissediyorum.. Bu ay hsg cekildigim icin cok umutlanmistim ihtimal artiyor diye ama yine o his geldi en kotusude beklemek her ay bu ay olursa diye umut etmek cok yoruldum umut etmekten.. Etrafimdaki hamile cocuklu ve anlayissiz insanlara tahmmil edemiyorum

Kızlar bide şey dicem novaartta ücretsiz psikolog desteği varmış yararlanan yada bu konuyla ilgili bilgi verilen varm? Ben şu bebek fikrini aklımdan atamadığımdan çok kötüyüm Bi psikoğa gitmeyi ddüşünüyordum eğer varsa gerçekten giderdim

Bence benimde ihtiyacim var destege

[QUOE="Hulya90, post: 42467076, member: 657412"]Bence benimde ihtiyacim var destege[/QUOTE]
Var çoğumuzun bence bbu tedavide stresi hhayatımızdan çıkarmalıyız Ki şans artsın hastalıkların çoğunun bu dahil büyük sebebi stres. Çözümde onu iyileştirmek böle bi imkanımız varsa neden yarralanmayalım ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…