Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Hilem. Bir arkadasım da daha PCos vardı benim o adet yapmayı sağlayan ilaç var ya depo progesteron kullanırken gebe OLDUĞUNU öğrendi ama ilaç Bittiği halde çocuğa bir zarar-ı olmamıştı Doğurdu şimdi

Bence ilacı kullanma canım o ilaç düşüğe neden olabilir idrar testi yap istersen bende PCos var aynı durumdayız seninle Rabbim yardımcın olsun ama histereskopi öneririm sana da
Histereskopi bu ay yapulcak ins canm ama adetum gecikti bugun altinci gun hic bi belrtim yok o yuzden tahlil yapmak istemedim ama bu seferde korktum en iisi bi idrar testi yapup oyle baslayim hapa . progestni da cok kullandim hamile kalmaya engelndegil duzenli adette oluosun ama doktor vermeyince benmde aklima gelmedi onu kullanmak

Kuzum yaaa cok sevindim haberine hele ki benim durumumda olanlarin haberleri bana da umut oldu... bende Ahmet hocaya histereskopi yapalim dedim sana gerek yok senin embriyolarin 2. Kaliteydi ondan olmamis olabilir dedi... simdi aklima takildi acaba bende yaptirsam mi...

Valla canım hiç bilmiyorum ki bana da ikinci transferi yapacaklardı ama artık nedenini Öğrenmek istiyorum dedim biraz Israr ettim çünkü altta yatan neden yok deniliyordu bana sebepsiz infertilite denmişti her zaman

Kizlar mrb bende de pco var da size ne tedavi uyguluyo suan doktorunuz ? Benm mehmet erdem doktorm yumurta takibi yaptk kac ay sadece 2 kez yumurta gelisti ve catladi hatta biri bu ay catladi smdi yine geldm bakalm ne diyecek doktor bu kez

Günaydın Biraz önce kan verdim arkadaşlar inşallah hayırlı olur sonucum .hemşire hanım idrar testiniz pozitif ama biz onlara güvenmiyoruz pek dedi.sonucunu yazarım burdan inşallah

Kizlar mrb bende de pco var da size ne tedavi uyguluyo suan doktorunuz ? Benm mehmet erdem doktorm yumurta takibi yaptk kac ay sadece 2 kez yumurta gelisti ve catladi hatta biri bu ay catladi smdi yine geldm bakalm ne diyecek doktor bu kez
Tedaviye ilk başladığımda bende başka bir doktorla yumurta takibi yaptırdım ama klomen le olmuştu benim .bence başlangıç için ideal gibi

Tesekkurler cnm. Hamilelikte ilac kullanilmaz diye dusundugun icin biran bu kadar ilaca sasirdim.

Yok canım daha bu sabah verdim novoart da akşam beş altı gibi dedi hemşire hanım zaten yazarım size hemen inşallah hayırlı olur
Çok geç çıkıyormuş sonuç ama pozitif olsunda boşver beklemesi bile güzel

Yakında bir tip merkezi filan yokmuydu 1 saatte çıkar o test...hastanede bile versen 1 saatte çıkardı canım 5-6 coook geç bence...ama inş pozitiftir

Yakında bir tip merkezi filan yokmuydu 1 saatte çıkar o test...hastanede bile versen 1 saatte çıkardı canım 5-6 coook geç bence...ama inş pozitiftir
Katılıyorum arkadaşım sana . Makinada bakılıyor kanda gebelik akşama kadar sürmez ki .

Sormayın kızlar canımız sıkıldı bizimde .ama Mehmet hoca burda verin dedi .ne bileyim sabah ta görüşmüş oluruz dedi .insan sabırsızlanıyor valla ikimizde izinliyiz zaman geçmedi evde ya

İnşallah senin ki de pozitiftir .dualarım seninle sakın semptom arayıp stres yapma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…