Normali beni bulmaz.

Aklıma gupse ozay'ın görümce filmi geldi aklıma. Kardeşi evlenmesin diye neler neler yapıyordu, buğra gürsoy aklı başında biriydi ama. muhtemelen sizi kardeşimden uzak dur demek için uyarmaya gelmiş. Alsın kardeşini tursusunu kursun.

Ama ben sizi takdir ettim valla
Ne zeki güçlü kadınsınız
Ama beni siviyoorsaa diye üzülmek yerine hemen görmüşsünüz adamın gerçek halini

Ya benim 5 yaşına girmemiş oğlum kendi seçiyor kıyafeti 35 yaş da yuh artık yani.. koşarak kaçın bence bu adamdan

Bende de benzer bir görümce vardı
Var hala yani :)
Eşime sürekli ben senin küçük annenim der
Biz Bursa’da yasıyoruz eşim benim yaşadığım şehire geldi
Gece otururuz eşimle
Abladan mesaj gelir
Kalbimin yarısı Bursa da atıyor yazar

Kardesimmm bir selfi cek de içim rahat etsin der
Eşim çeker yollarsa eğer ohhhh bü gece içim rahat uyuyabilirim der

Hatta eşimle bir senelik evli
İken bir adliye işimiz vardı
Ben de işten izin aldım eşim bu şehire yabancı diye
Adliyedeyiz sümük ablası sürekli arıyor
Eşim meşgule alıyor
Bu sefer mesaj yazıyor
O telefon neden açılmıyor!!!!!! Diye

Sonra eşim Victor’y yardımc oldu bana sağılsun dedi ablasına
Ablası bana mesaj attı
Kardeşimin yanında olmuşsun teşekkürler diye

Arkadaş kocam bu adam benim
Sanane ne teşekkür ediyorsun bana

Böyle seyleri cok yaşadım evlendiğimizin ilk yılları
Hatta eşim Bursa’ya geldi diye ablası küstü
Bak 6 sene olacak evliyiz
Ablasının kazık kadar iki çocuğu var
Ablası hala yeğenlerin sana cok kırgın bizi birakıp gittin diye der
Geçenlerde dedim
Yeğenleri babasına kırılsın seni terk etmıs diye
Bu adam dayıları dedim

Benim eşim cok yüz vermiyor ablasına
Canı ister Acar ister açmaz
Eşim de ayda iki kere falan arar ablasını

Ama abla birkaç sene hep 2. Kaynanalık yapmaya çalıştı
Biz farklı şehirdeyiz eşim de ablasının huyunu bilir
Ama siz aynı şehirdesiniz ve ikisi yasıyorsa işin daha zor gibi

Bu ne ya abla kardeş beraber yaşlanırlar artık

Çok güzel bir duruş sergilemişsin canım. Sen tam yaşının kadınısın ama karşındaki yaşının adamı değil. Yarın evlensen evini de görümcen yönetir emin ol. Böyle adamlardan hızla uzaklaşmak en iyisi.

En azından siz mantıklı düşünüyorsunuz, kendinizi kaptırabilirdiniz. Cevap vermeyin mesafe koyun haystınızdan çıkarın

Ablası bana mesaj attı
Kardeşimin yanında olmuşsun teşekkürler diye

Arkadaş kocam bu adam benim
Sanane ne teşekkür ediyorsun bana

Komedi yeminle..
Yani gerçek olamayacak kadar absürt ama gerçek...
Kardeşimin yanında olmuşsun mu..sanki normal arkadaşısın...bu kafalar hiç normal kafalar değil...erkek kardeşim sadece benim olacak kimseyle olmasın diye kıskanmak hastalık ayol...Ama boyle davranabilene de demekki zamanında kardeşi fazla yüz vermiş die düşünüoruöim..

Konu sahibi gorusunce ablasıyla ilgili laf sokarak yol vereceğini söylemişsin ama yanlış...Ablası bu uyuz için bir tanrıça ve senin soyleceklerini anında ablasına iletecek. Ablası da seni ölümüne kötüleyip bu arkadaşın iyce beynini yıkayacak...Bu da gidecek sağda solda 1 kere ablamla görüştüğü halde daha ilk dakkada ablamı çok üzdü, ablamın kahve davetini bile kabul etmedi vsvs diyecek...

En güzeli de ki sorarsa; benden daha iyilerine layıksın sen de..obdan sonraki hiçbişeye cvp verme

Varya sen bununla evlen, gerdek gecesi ablası kapıdan kafasını içeri uzatıp "X ama o pozisyon oldu mu hiç değiştir bakıyım hemen" bile der
tövbe tövbe...

Bence direkt olarak söyleyin aranızdaki durumu bitirmek istediğinizi. Hatta bitirdiğinizi.. Mümkünse de en kısa sürede yeni bir iş bulun. Size kendini affettirmesine izin vermeyin

Yüz vermekle alakası Yok
Eşim sinirleniyor ama ablası yüzsüz
Karakteri öyle

Bazen tersliyor eşim sinirleniyor
Telefonu kapatıyor
Ablası mesaj atıyor
Bitanem sinirin geçince ararım ben seni yazıyor

Ayy benim 13 yasinda ki oglum benim begendiklerimi hayatta begenip giymiyo kendisi seciyo deniyo begenirse aliyoruz 35 degil 3 yasinda diyecem 3 yasindaki cocugun bile bi karakteri var aman bu adamdan kosarak uzaklasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…