Normali beni bulmaz.

Kuzenim 3 yasinda, alisveriste kiyafetlerini kendi seciyor. Boyle bir iliski turunu ben hayatimda ilk kez gordum. Umarim son da olur

Benim 2 yaşindaki kizim yaygarayi kopariyor istediği bluzu giyemediğinde.

Bide insanda bir utanma olur. Hadi diyelim ablan her kiyafetini seçiyor, insan bunu arkadaşindan saklar ya.

Ve o buluşma tesadüf değildi. Ablasi seni rakip olarak görüyor. O kiyafet bakmasida aslinda güc gösterisi. Iplerin onun elinde olduğunu göstermek istiyor.

Yemin ile bu modelin bir tik üstü jamie ile cersei'dir

Yok asla. Cevap yazmak istemiyorum direkt engellesem mi napsam, iletisim kurmasindan rahatsiz oluyorum bi de ayni yerde calisiyoruz.
Direk engellemek çocukça olabilir. Ablasının yaptıdığının seni rahatsız ettiğini, arkadaş olmak için fazla ters karakterler olduğunuzu, hatta x in ablasının gölgesinde kaldığı senin ise bağımsız bireylerle arkadaşlık etmek istediğini söyleyebilirsin. Yok öyle herkes kara ben ak kaşık tripleri

Bu adamdan arkakaniza bakmadan kaçin.Tam bi embesil yaw bu.Yas otuzbes olabilir beyin yasi 15.

Cok guzel yazmissiniz. Onun bu soylediklerinizi anlayacak kapasitesi oldugundan supheliyim, ablam sana kirgin diye mesaj yazan bir akil (!) bu mantikli cumleleri anlayabilir mi ? Muhtemelen gorunce bunlari soyleyecegim, cok tesekkur ederim.

Xin yanındaki eşantiyon abla da ilişkinize her türlü dahil olacak. Devam etme durumunuzda aklınızdan çıkarmayın.

Gerçekten şaka gibi ya böyle birşey olamaz.O çocukla evlenen kızın vay haline.Evde tuvalete gitmesin diye bez bile bağlıyordur kesin ablası..En iyisini yapmışsınız zira kendisi ergenlikten çıkamamış hala

35 e kadar neden bekar kaldığı anlaşıldı. Canım X e ablasını altedecek derecede cebbar gözü kara kafayı evlenmeye ve çocuk doğurmaya takmış bir kız gerek, abla resmen kaynana, bu arada bunların annenleri yok mu

Yuzunu bile gormek istemiyorum. Cevap da vermek istemiyorum, maalesef gorunce de soracak. Hala yuzsuzce ablam sana kustu demesinden tiksindim.

Ay sakın kırılacak üzülecek diye alttan almayın.
Direkt söyleyin, “kusura bakma, bu kadar ezik olduğunu fark etmemişim” diye.
Gerçi onu da anlamaz ya neyse.
Dümdük söyleyin :)) Sakın yumuşatmaya çalışmayın.

Yok asla. Cevap yazmak istemiyorum direkt engellesem mi napsam, iletisim kurmasindan rahatsiz oluyorum bi de ayni yerde calisiyoruz.
Engellemek yerine bence sebebini söyle bilsin ne kadar miyminti olduğunu. Şimdi böyle engellesen kendilerince kendilerini hakkı görürler

O baştaki makarna mevzusu var ya, işte o olayın özeti zaten. Bir akşam birlikte makarna yapamamak nasıl sorun yaratabilir? Alt tarafı makarna la, bir de aynı evde yaşıyorsunuz, bugün olmadı yarın yaparsınız. Adamı somurtacak kadar büyüyorsa bu mesele, aralarında hastalıklı bir bağımlılık var, net. Abla kardeşini paylaşamıyor, muhtemelen kendi sosyal hayatı da yok, kardeşte ilişkilerinde dengeyi kurabilecek kapasitesi yok, zira daha kendi kıyafetini seçecek kapasitesi yok. Bir de tüm bu saçmalıklardan utanmasını beklemeyin, o bu düzende yaşıyor, saçmalık olduğunun farkında olsa yaşamazdı. O yüzden hiçbir şey olmamış gibi sizinle konuşmaya devam edecek tabii. Ona göre normal çünkü. Ay, evlerden ırak tipler. Bunaldım, daraldım. Aman kaçın.

Son düzenleme:
davranışınız süper olmuş.. yerden göğe kadar haklısınız .. net:)
ben de daynamazdım galibaaaa

Şanslısınız ki gerçekleri cabuk görmüşsünüz . Birde kahve icilseydi durum ne olurdu dusunemiyorum geçmişler olsun

Olay mahallini terk etmeniz kadar isabet bir davranış olamaz. Annem olsa "has ettin kızım" der. Gecrekten has ettiniz.

Görümceyi ben kaynana yaveri zannederdim ama bu kaynananın karesi.

Adama da 35 deyip durmayın. Benim 4 yaşındaki yeğenim bile ondan daha çok 35.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…