Normali beni bulmaz.

Ben gecen 13 yasindaki yegenimle alisverise ciktim. Artik herseyini kendisi begenip aliyor, ben de ona eslik ettim. Ustelemiyorum bile sunu bunu al diye. Yani o cocuk bile kendi giyecegini kendi begenip aliyor. Adam 35 yasinda haline bak. Ya ablasi?? Cok iyi yapmissiniz orda birakip gitmekle. Amma da piskinmis. Ablasi ile hicte saglikli olmayan bir iliskileri var, bu kadar olmaz. Ilerde sinir hastasi olmak istemiyorsaniz bu adami birakirsiniz. Kosarak uzaklasin.

Aslında adama güzelce döşeyip engellemek lazım, bir dönüp kendini sorgulasın diye.
Ama yapmayın. Kendilerini normal sanmaya devam etsin, her görüştüğü kadınla çekinmeden tanıştırsın ablasını.
Böylece aklı olan herkes sizin gibi kaçarak kurtulur erkenden.

Ablasının bu kadar hayatının içinde olması rahatsız etti beni makarna olayı size yansıtması fiyasko.
Alışveriş konusuna gelecek olursam erkekler genelde etrafında ki en yakın kadınla alışveriş yapıyolar çünkü beceremiyolar benim erkek arkadaşım bile farklı kalıplı modellerde bedenini bana sorup onay alıyo bu güzel mi yakısır mı gibi gibi.
Yok kahveymiş yok kırgınmış cok yorucu ya evlenseniz bile naz kaprisini çekeceksiniz hanım ablanın belli. Aşkınızdan ölmüyorsanız bu topa girmeye hiç gerek yok.

okurken ter bastı. cidden çok sabırlıymışsınız. ben olsam o adamı artık bi kaç metreden fazla yanıma yanaştırmam.

X den iğrendim ablasıyla mutluluklar.

Şeyi merak ettim ablası ne zaman evleniyor acaba? Yoksa elinde oynatacağı tek erkek, kardeşiyse lütfen çevreye fazla zarar vermeden ilerlesinler.. zaten adam 35 se ablasi en az 40 i devirdi. Adamla ilerletip de bu aileyi turetmeyin lutfen cevreye zarar akillara zarar.

Adam resmen iticilik abidesi.. Sakın bu adama bi daha yaklaşma sonra çok üzülürsün

uzak durun. böyleleri hiç suç kabul etmez olanıda size yıkarlar. ömrün tükenir bununla

En güzeli Gupse Özay filmi Görümceyi ısrarla ablasiyla oturup izlemesini iste, sonra da ablan ne kadar da benziyor dersin burada tek fark Buğra Gülsoy aklı başında bir birey sen henüz birey olamamissin ablanla devam edersen pek olacak gibi de gözükmüyorsun dersin. Ve daha da muhattap olma çünkü o bağımlılık asla geçmeyecek.

bebeğini elinden aldığın için sen haketmişsin herşeyiaman allah korumuş işte seni bir görüşte anlatmışlar kendilerini arkana bakma sakın kaç kaç kaç.

eziğin önde gideniymiş yahu. kakasını yapınca ablasını çağırıp popişini silmesini de istiyordur o 35 yaşında ne bu ablya bağlılık. selam bile vermeyin gitsin ablası gibi birini bulsun yesin görümce gelin birbirini.

abla bekar mı ablaya hemen koca adayı bul huzura erin . şaka bir yana bazı insanlar kardeş değil anne olur erkk kardeşlerine büyük ihtimal anne vasfı ortada yoktu abla annelik etti o yüzden çok sahiplenici kardeşde kıymak istemıyor . aile geçmişinde travmalar olabilir abla kardeş bu dünyada tekiz birbirimizden kimsemiz yok modunda büyüdülerse normaldır.bunu aşamaz ya bu diyardan gidicen yada sineye çekicen. etrafımda bunu görmüş biri olarak diyorum 5 kardeş anne baba hiç ilgilenmemiş yemek bişe zor vermiş bulduklarında kardeşler birbirlerine vermiş yemeği o daha çok yesin diye birbirlerini tutmuşlar hep .şimdi hepsinin çocugu var ama öncelikleri kardeşleri biz kınıyoruz ama onların yetişme psikolojisi önemli anlamaya çalışmak lazım bana ilginç gelirdi başlarda hikayelerini dinledikçe hakverdim ama hala kınadıgım konular var tabi ilk önce çocuklar olmalıydı öncelik sonra nabucan oda insan diyorsun.yok böyle hiksye diyorsan abla rahatsız kardeşi çok sahiplenmiş evlenmesinede izin vermez.olayın derinini iyice bilmek lazım

Son düzenleyen: Moderatör:
Abla maşallah tam eli maşalı kaynana,x'in annesi nasıldır düşünmek bile istemiyorum zira o da abla gibiyse zaten mahvederler sizi.
Tam bir abla kuzusu bu,yol yakınken dönmeniz iyi olmuş.
Ha size gelip ablam kırıldı demek yerine,ablam böyledir,idare et minvalinde konuşsaydı amenna ama ablasını haklı görüyor bu sebeple bir cacık olmaz.

ay bu ne? trajikomik bir deneyim olmuş.
allahtan o akşam ablayla görüşmeyi kabul etmişsiniz de erkenden farkına varmışsınız.

cevap yazdınız mı bilemiyorum, direkt ablasından girmek yerine, 'ben karşımda küçük oğlan değil, 35 yaşın sorumluluğunu taşıyabilecek, kendi kararlarını verebilecek, duygunsal anlamda oldunlaşmış bir erkek görmek istiyorum ama aradığımı bulamıyorum' diyip kestirip atın. ablasıyla mutlu mesut takılsın

Ay siz kurtulmuşsunuz iyi bari ama bir başka kızın canı yanacak besbelli.
O kıza şimdiden üzüldüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…