Nisanlima karsi hislerim karisik?

Benim eşim de yengeç evine bana çok bağlı tam evcimen anlattığınız özelliklerden bir kısmı benim eşimde de var ama gerektiğinde kavgasını da eder her işi düşünür halleder ama benim fikrimi de hep sorar narinlikleri yok değil yengeç erkeklerinin ortak özelliği bence canları çok tatlı oluyor sizin beklentileriniz daha farklı anladığım kadarıyla hayatınızdaki kişiyi değiştirmeye çalışıyorsanız sevmiyorsunuzdur bence evlenince sorumluluklar daha da artacak hele çocuk olunca iyi düşünün derim

Seviyor gibisin diyemem şu yorumlarla, nişanlanmışsın üstüne. Bu adamla evlenince mutlu olacağına emin misin her şeyi batıyor adamın adam iyi diye evlilik yürümez ki

Sahsen bende boyle biriyle yapamam benim esjmde nisanliyken benim ustume asiri dusuyordu bi soguma gelmisti sonradan duzeldim suanda nisanlilik donemimizle alakasi yok ona da evlendikten sonra bir rahatlik geldi

Adama karsi hicbir duygunuz yok gibi gorunuyor nasil nisanlandiniz anlamadim. Her tartismada aglamasi hic plan yapmamasi asiri itici ve sogutucu evt bir fikri karakteri yok gibi boyle olmaz bence ayrilmayi dusunebilirsin

Peki yönetmeyi bırakıp, ona yol gösterme imkanı tanıdınız mı? Anladığım kadarıyla zaten baskın bir yapınız var, Ben de öyleyim, eşimle bir ara oturup konuşuyorduk ve bende bu konulardan sıkıldığımı dile getirdiğimi söyledim. Bana izin vermiyorsun ki, sormadan etmeden yola atlıyorsun. Bana, sana sorduğum için mi pasifim demişti. O yüzden bazen o yapar planları, bazen ben. Bazen de alttan alttan isteğimi vururum. Ertesi günü kapımda. Bence bu yüzden sıkılmış olabilirsiniz. Biraz zaman tanıyın, seviyorsunuz ki nişanlanmışsınız.

okurken adım gibi anladım yengeç erkeği olduğunu

nişanlınız kendine güvensiz maalesef ve evlenirseniz tartışmalarınızda çocuk büyütürken sorun olduğunda
hep ya konuyu kapatacak ya da siz çözün diye uğraşacak

benim eşim de yengeç biz uzun yıllardır evliyiz
biz mutluyuz çok şükür eşim yaş ilerledikçe daha sorun çözücü zorluklara karşı dirençli oldu
ama sizinki olur mu kader kısmet :)

Sevmiyorsanız ayrılın
Gozunun ustunde kaşın var Demedıgınız kaldı adama ya.

Hıc cekemem boyle asker gibi Bi kadın olsun hayatımda.ayrılıp da kendıne daha iyisini bulur umarım adamcagız

Bu kadar ilgi alaka normal değil.hayatta herşeyin fazlası zarar.takıntılı erkekler de aşırı ilgili alakalı.ee iyi bir özellik mi şimdi? Herşeyin fazlası akıl hastalığıdır.ve bence sizin nişanlınız psikiyatrik bir vaka.benim de benzer ilişkilerim olmuştu.ben çok sevdiklerini de düşünmedim. psikolojik sorunları var diye baktım hep ki doğsusu da bu.anormal bir durumu illaki hissediyor normal bir insan. ki sen de hissetmişsin zaten.beynini kandırmaya çalışmayı bırak.o içerden gelen saf ses ne söylüyorsa o doğru.bu adam normal değil.prenses gibi davranıyor falan geç bunları.beynini kandırmayı beceremiyorsun belli ki.

Allah Allah garson bile çağıramamak nedir? Bu kadar da olmaz.

Çocuğa yazık etmeyin mi? Sünepenin teki.nedense bu konuda gereksiz bir şefkat var bu adama karşı.asıl konu sahibi kendine yazık etmesin.kıro, sert tip istemekle ne alakası var.adam çocuk gibi zırlayıp, garson bile çağıramıyor.temel hayat becerilerinin bile yoksun.

Mesela size nasil geliyor böyle yazismalar, buna eriyip bitermiydiniz? Ben maalesef abarti buluyorum, bu kadarini bi kiz olarak yapamiyorum
Not: videoda tülbent baglamistim ona eriyor
Eki Görüntüle 3461369
Bence bu ilgi alaka sevgi falan değil.bu adam da hiç normal değil.daha yeni böyle birini engelledim normal değil diye.hatta bu sabah.ayrıl sen bu kişiden.davranışları hiç normal değil.sevilmeye alışkan olmadığınızı falan değil.hepimiz seviliyoruz.

Bir konu okudugumda yazılan her mesaji verilen her cevabi detayina kadar incelemek zorunda degilim yazdigi konuyu degerlendirdim gectim orada garsona seslenemiyor virt zirt yazmamis.
Evet yazdigi mesajdaki bir tipleme bu çagın kadinlarina işlemiyor zaten (hepsi olmasa da ) görüldüğü üzere adı sünepe oluyor.
Hanzolardan naiflik beklemeye devam

Mesela size nasil geliyor böyle yazismalar, buna eriyip bitermiydiniz? Ben maalesef abarti buluyorum, bu kadarini bi kiz olarak yapamiyorum
Eki Görüntüle 3461369
Şu ve şu arasında gidip geliyorum deminden beri, ama ilki daha ağır basıyor sanki. Bu cıvıklık, samimiyetsiz yalaka tavırlar falan evlat olsa sevilmez denen türden, sizin sevememeniz normal yani.

Birini sevmeyince her şeyi batıyor maalesef. Eşimi sevdiğimi yanımda arkadaşım var gibi rahat olduğumda anlamıştım. Bir de hep yanında olmak istiyordum.

Eki Görüntüle 3461369

Gözlerim kanadı bu ne yaa. Aşırı itici.

Ayrıca siz peygamber misiniz yolunuzda şehit oluyor? Bence direkt cehenneme gider cringelikten.

Adam doğum lekenden öpcem demiş ya

Sevmiyorsan zaten iş bitmiştir bu ayrı konu ama o liderlik, her konuda fikir sahibi olma dediğin şey nisanliyken çok afilli duruyor lakin evlendikten sonra kazın ayağı biraz başka güzel kardeşim.Nerden bildiğimi sorma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…