Nisanlima karsi hislerim karisik?

3 iste calisiyor bana en güzel hayati yasatmak istedigini söylüyor, ben su an calismiyorum, maddi güc onun elinde. buda cok hosuna gidiyor, sana güzel güzel elbiseler alayim vs diyor

Mesela size nasil geliyor böyle yazismalar, buna eriyip bitermiydiniz? Ben maalesef abarti buluyorum, bu kadarini bi kiz olarak yapamiyorum
Not: videoda tülbent baglamistim ona eriyor
Eki Görüntüle 3461369

Bu ilişkideki rolünüzü sevmemişsiniz işte, baş öğretmen gibi davranmanın nesi hoş olabilir ki zaten.
Neden zorluyorsunuz
Ayrıca neden hep bir ağızdan adamı ezikleyelim?
Onun da tarzı bu ve siz beğenmiyorsunuz, bitti.

Ondan daha zekiyim, daha sosyalim, daha girişkenim, daha becerikliyim diye kendinizi övün durun, kime ne faydası var?
Siz de baskın gelebileceğiniz birini bulunca ayrılmayı tercih etmiyorsanız bence sizin de benlik algınız düşük ya da kendinizi ona göre daha üstün hissetmek egonuzu besliyor yani kendinizi olduğunuzdan daha büyük görüyorsunuz.

Bir kafeye oturamayan, bir bardak çay isteyemeyen birinin ömrünüz boyunca böyle süslü cümleler kuran biri olarak kalacağını mı hayal ediyorsunuz?
Onlar da bitince ne kalacak elinizde bu şartlarda?
Siz de daha realist vs değilsiniz belli ki.

3 iste calisiyor bana en güzel hayati yasatmak istedigini söylüyor, ben su an calismiyorum, maddi güc onun elinde. buda cok hosuna gidiyor, sana güzel güzel elbiseler alayim vs diyor
3 işi aynı anda nasıl yürütüyor? Bu işler geçici işler mi? Bu kadar verici ve bu kadar sevgi bombardimani hali bana sağlıklı gelmedi inanın.

Biraz tuhaf geldi bana. Zaten uzak mesafe ilişkisiymiş. Birbirinizi iyice tanımadan evlenmeyin derim. O yüzden sordum ne kadar zamandır tanışıyorsunuz diye.
Sizi maddi manevi aşırılık gösterirerk elinde mi tutmaya çalışıyor ya da bir eksiği mi telafi etmeye çalışıyor bilmiyorum ama iyice emin olmadan evlenmeyin.

Hayat bize dizi ve filmlerde dayatilanlardan biraz farklı. Hep görüyoruz alistik erkekler surpizler yapıyor sasirtiyor birbirinden farklı baskın karakterler vs. Ama zaten isin show kısmı da orası sektor en mükemmellini olusutup fokuslanmamizi sağlıyor. Gerçek hayat biraz daha farklı. Bence size verdiği değere odaklanmalisiniz. Baskın bir karakter olup size bir öyle bir böyle davranan biriyle olmaktan çok daha yeğdir. Su saatten sonra kimse değişmez ya öyle kabul edip sevin ya da duygularıyla oynamayın o da önüne baksın derim

Mesela size nasil geliyor böyle yazismalar, buna eriyip bitermiydiniz? Ben maalesef abarti buluyorum, bu kadarini bi kiz olarak yapamiyorum
Eki Görüntüle 3461369
Onceki yorumumu bu gorseli görmeden yapmistim. Allah affetsin sadece tülbent baglama videosuna su tepkiyi vermek... bana sapık vibe verdi.. mesela sizi ciplak gorse acile kaldirilma ihtimali var gibi sanki

Siz sevmiyorsunuz bu adamı. Sevgisiz olmaz. Benim eşim dd abartır, sarılır, sıkıştırır, ama bana hiç batmıyor

Eki Görüntüle 3461369

Ben aşırı aşırı sevgi insanıyımdır eşimi gerçekten sevgiye boğarım hem temas hem sözcüklerle. Sevgililiğimizden beri de uzun ve tatlı mesajlar atarım ama nişanlınızın mesajları bende kusma isteği uyandırdı yine de önceki mesajımı tekrarlayayım, siz bu adamı hiç sevmiyorsunuz boşverin yolunuza bakın, hem onu hem sizi olduğu gibi seven insanlar çıksın karşınıza

Eki Görüntüle 3461369
Yengeç burcu erkeğinden Allaha sığınırım. Yorumlardan da göreceğin üzere seni suçlarlar baskınsın sertsin diye birebir yaşadım biliyorum.

Eki Görüntüle 3461369
Haklısınız ya bu ne böyle
Hiç çekici tarafı yok. Samimi de grlmiyor sizce samimi mi yoksa başka kız olsa da böyle mi davranırdı

Ayril o zaman. Bir tarafta sevgisini ilgisini romantiklihini sonuna kadar yasadigin biri ama cok pasif diyorsun.
Bastan beri öylemiydi. Acikca konustunmu ne kadar rahatsiz oldugunu.

Ağlayan adam kac
Yengeç burcu adam kaç
Pasif adam kaç kaç bacım kaç

Of içim şişti be. Hiç kimseye ayrıl demedim ama bacım sen bitirmişsin kafanda zaten ayrıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…