Nisanlima karsi hislerim karisik?

sadece biraz daha baglanmam bana cekici gelmesi icin bu huy ve özelliklerinin olmasini isterdim.
Sonradan edineceği huyların sizi yine tatmin edeceğini sanmıyorum. Sizin kendi baskıcı ve denetleyici huylarınızdan da arınmanız lazım - imkansız gibi bir şey.

Adam bir şey yapmaya çalışmış. Niye köstek oldunuz? Madem çabalamasını istiyorsunuz, denetlemeyin. Annesi gibi davranmaktan vazgeçseniz ya?

Sizden ruhsuz, patavatsız gibi bir izlenim alıyorum. Mantık çerçevesi adı altında karşı tarafın kırılacağını düşünmeden konuşuyorsunuz. Ben duygusal değilimdir ama o yazdığınız cümle bana bile dokunabilir, karşınızdakini küçümsüyorsunuz gibi izlenim veriyor.

Garsona bile seslenemeyecek bir durumu varsa bir psikoloğa mı gitse acaba. Tamam insan gezmeyi sevmeyebilir planlardan pek anlamayabilir ama siz ne zamana kadar tek taraflı çabalayacsksınız bu konuda. Yarın birgün evin bir tamir işi çıksa ustayı da mı siz bulacaksınız. Yani yanlış anlamayın tabii ki kadınlar da bulabilir de bazı şeylerde de erkeklerin daha çok ilgilenmesini ister insan

Siz birbirinizi uzersiniz. Sen maço ve sevgi adı altında zorbalık yapanlara aliskinsin bu nahif adam sana çok gelir.

Neden bazı insanlara rahat batıyor?

Siz birbirinizi uzersiniz. Sen maço ve sevgi adı altında zorbalık yapanlara aliskinsin bu nahif adam sana çok ?

Kişi nahif hassas ve düşünceli olabilir - çok da güzel özellikler bunlar. Ancak restoranda garsonu çağırıp sipariş vermekten dahi çekinen biri var ortada. Bu durum nahifligin ötesinde gibi görünüyor

Kişi nahif hassas ve düşünceli olabilir - çok da güzel özellikler bunlar. Ancak restoranda garsonu çağırıp sipariş vermekten dahi çekinen biri var ortada. Bu durum nahifligin ötesinde gibi görünüyor
İlk başlarda sürekli sevdiğini, özlediğini söylemesi den, işte bana biraz sert olsun vs demesinden dolayı öyle dedim. Konu sahibi biraz maço seviyor ki kendisi de demiş böyle sevilmeye alışık değilim diye. Çocuk evet asosyal belli ki bastırılmış o yüzden hiç bir zaman mutlu bir evlilik olmayacak. Sürekli kadının baskın olduğu ya da erkeğin baskın olduğu bir evlilik mutluluk getirmiyor. Bu ilişkide konu sahibi eşini hiç bir zaman benimsemeyecek. Benim gözümün önünde öyle bir erkek canlandı ki bu betimlemelerle ,ben de evlenmezdim.

Mesela size nasil geliyor böyle yazismalar, buna eriyip bitermiydiniz? Ben maalesef abarti buluyorum, bu kadarini bi kiz olarak yapamiyorum
Not: videoda tülbent baglamistim ona eriyor
Eki Görüntüle 3461369
Yani evet abartı geliyor bana da bu şekilde bakınca.. aranizdaki samimiyeti bilemem tabi ama en baştan beri mi böyle ? Sürekli sevgi bombardimani yapan biri miydi kendisi? Aile ilişkileri nasıldır? Kardeşlerine ailesine karşı tavrı nasıldır mesela? Genelde duygularını böyle abartılı mı yaşar normal ilişkilerinde ?

Iki kiz kardesi var ama onlarada böyle maco abilik yapmamis hic, kiz kardesleri erkek arkadasim var sakasi yapabiliyor buna kendiside gülüyor. Ama isten geldikten sonra cok sohbetleri yok bazi günler ayni evde görüsmüyolar bile.

Yani fazla bu kadarı haklısınız.. doğal gelmiyor sanki yapmacık, sanki biseyleri zorla oldurma gibi . Bence sizi huzursuz eden bu yapmaciklik hali. Yani samimi kendiliginden doğal gelmiyor

Iki kiz kardesi var ama onlarada böyle maco abilik yapmamis hic, kiz kardesleri erkek arkadasim var sakasi yapabiliyor buna kendiside gülüyor. Ama isten geldikten sonra cok sohbetleri yok bazi günler ayni evde görüsmüyolar bile.
Aklıma ilk gelen şu oldu - mesleki ve maddi acidan sizden daha mı üsttedir ? Evlendikten sonra sizi maddi anlamda kullanma potansiyeli olabilir mi ? Bilemiyorum sizin gördüğünüz ve sizi huzursuz eden şeyler vardır muhtemelen ..

hayir gercekten böyle olduguna inaniyorum ama degisik ve hastalikli gelende bu. daha 2 gün önce dedim beni bi gün severken öldürceksin diye öldürürüm kiz o kadar cok seviyorum seni diyor. ama tabi bu esnada kedi gibi beni seviyor sariliyor.. farkli ifade etme bicimi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…