Nişanlıma Çok Büyük Yalan Söyledim.

Yapacak en akıllıca şey bunu kendisine açıklaman. He başkasıyla yattın bunca zaman niye benle yatmadın muhabbetine girerse tekmeyi vurmaya da hazırlıklı ol.

Son düzenleme:
Yapacak en akıllıca şey bunu kendisine açıklaman. He başkasıyla yattın bunca zaman niye benle yatmadın muhabbetine girerse tekmeyi vurmaya da hazırlıklı ol.

bu adam böyle bişey yaparsa zaten karakterini belli etmiş olur.
ben adamın bakir olduğuna da inanmıyorum. 27 yaşında kazık kadar adam olmuş. illaki bi kaçamağı olmuştur. yoksa nişanlımla birlikte olmak istiyorum niye desin.

Son düzenleme:
Abi kardeş samimiyetini nasıl bu durumla bağdaştırdınız. Ben onu anlayamadım.

Küçük yaşta cahillikle birseferlik bişey yaşamış tam ilişki olmasada zar i zarar görmüş ve evlendiginde sknti olmasın dye yıllar sonra onu diktiren biri olarak söylüyorum dürüst ol herseyi anlat vicdan azabı çok ağır bunun çünkü bedelini her an odersin bu yalanın ben çok acı çektim suan ise sadece bebegim için geçmişi unutmaya cabaliyorum o benim miladim oldu...

al bendende okadar yani .. .neyin acelesi anlamadım bu . seni seven zaten evlenir usuluyle herşey olur ..
sen bakire misin kıh kıh diye gülenler iş evlenmeye gelince masum kız oluyorlar birden ...

Son düzenleme:
al bendende okadar yani .. .neyin acelesi anlamadım bu . seni seven zaten evlenir usuluyle herşey olur ..
sen bakire misin kıh kıh diye gülenler iş evlenmeye gelince masum kız oluyorlar birden ...

katılıyorum.
bi zar nedir ki diyolar. herşeyi yapıyolar. sonraa gelip evlencem ne yapcam ben diyolar. yaptıysanda sonuna kadar arkasında duracaksın.

katılıyorum.
bi zar nedir ki diyolar. herşeyi yapıyolar. sonraa gelip evlencem ne yapcam ben diyolar. yaptıysanda sonuna kadar arkasında duracaksın.

birşey yapıyorsan arkasında durucaksın . adamları keklemek niye yani . adamı bakireyim dedin kandırdın tamam oldu . ahaha nasıl kekledim ama safı . amann canım oda yapmıştı zaten diye vicdan rahatlatılıyor galiba ... madem bekarete önem vermiyorsun bekarete önem vermeyen tonla adam var . git onlardan birinle evlen . insanların kriterlerine saygı duy . yok olmaz . illa kıskanç olucak sahiplenici olucak efendi okmuş olucak ee bu tiplerde genelde bakire kız tercih ettiği için bakireyim moduna giriliyor . ne arkaaşlarım var taa liseden onla bunla yatmaya başladılar yaş otuzlara gelip evlenmek istediklerinde ona buna kaşar demeye başladılar amaç başkalarını kötü gösterip kendini aklamak ... yok böle birşey ya .. bu ne iki yüzlülük .

Son düzenleme:
Abi kardeş samimiyetini nasıl bu durumla bağdaştırdınız. Ben onu anlayamadım.

Aslında konuya teşrif eden; "kafalarındaki kötü kızı" benimle bağdaştırıp hesap sormaya kalkanlar ve yüzlerinde gülümseme ama gözlerinde nefretle yan sıradaki kıza laf çarptırmaya çalışan sevimli kızlara karşı kendimi savunmak istemediğimden konuya uğramamam gerekiyor. Ama ucu açık ya da eksik gibi algılanan kısım bırakmak istemiyorum.

- abi-kız kardeş ilişkisinden nasıl bekaret hoşgörüsü çıkarmam; daha önce yazdığım gibi, nişanlımın kız kardeşinin bi sevgilisi varmış(ben görmedim, okulu bitmemiş ya da yüksek lisans yapıyormuş sanırım) nişanlım bundan haberdar ve bi sıkıntı çıkarmamış. Aynı zamanda bir erkeğin nasıl bir koca olacağını, uzun süreli bir evcilik oyununa benzediği için kız kardeşi ile ilişkisine bakarak, üç aşağı beş yukarı yordanabileceğine inanıyorum. kız kardeşinin giyimine kuşamına karışmaması(askılı, şort örneklerini bu yüzden vermiştim), hem konuşurken hem de fiziksel olarak fazla samimi olmaları... filan üst üste koyunca öyle bir sonuç çıkarmıştım.

- Henüz platonik olarak hoşlanırken beni fark etmesi için çaba harcamamı savunmam gerektiğini hiç zannetmiyorum. yani karşıdan bakıp bakıp "beni fark et artık" diye duygusal müzikler dinleyen, "yanlızım" diye triplere giren bir kız olmak istemiyorum.

- "kız kaçar, erkeği peşinden süründürür" diyenlere de katılmıyorum. Böyle yaparak sevgilinizi "amaca ulaşana kadar çile çeken adama" çeviriyorsunuz. Bu durumun tek bir sonucu var ki, o da amaca ulaştığında/yarışı kazandığında/çilesini doldurduğunda ilgisini kaybediyor. Sonra gelsin "kocam evlenince değişti", "monotonuz", "artık beni sevmiyor"... şikayetleri

Bunları "sizin yaptığınıza yanlış, benimki doğru" iddasıyla yazmıyorum. Sadece tek doğru yol sizinki değil; hatta bazen yanlışın dibi bile olabilir.

altına imzamı atıyorum canım neredeyse aynı seylerı yazıcaktım dedıklerıne aynen katılıyorum..

Kardeşim sen ailenin bu olayı öğrenmesinden korkuyorsun.Bu görüş kafamda net artık.Sen iki arada sıkışmışsın.Yaptıklarının arkasında bu yüzden duramıyorsun.

Seni seviyorsa bunu anlar, anlayışla karşılar
Ancak evlenmeyi el değmemiş bir kıza sahip olmak olarak görüyorsa bozulabilir
Ne olursa olsun bunu evlenmeden önce ona söylemelisin
Evlilikten sonra süreç çok daha zor işler
Yaptım,pişman oldum, tövbe ettim ve aynı hatayı tekrar yapmamak için sana durumumu söylemedim diyebilirsin
Sevgi sınanır böyle durumlarda, sende eş seçtiğin adamı görmüş olursun ne kadar sevebiliyor
Ama saklama, evlendikten sonrası daha zor
Diktirmek falan hiç yeltenme o işlere, itiraf etmekten daha zor bence uğraşmak

Sizinle birbirimizi anlamayacak kadar farklı noktalardan bakıyoruz sanırım. Farazi olarak söylüyorum diyelim ki "niyetinin evlilik olduğuna kuşku duymadığım nişanlıma" gerdek gecesi itirafımı yaptım. Ve bana O bahsettiğiniz muhabbetin bir benzeriyle fırça atmadı.

- Ya hakkını savunamayacak kadar pısırık biridir.
- Ya nişanlılık süresince işini zaten görmüştür/cinsel manada göreceğini görmüştür.
- Ya cinsel manada noksandır.
- Ya da önündeki parçaları birleştirebilecek kadar zeki değildir.

Ha daha ağır ve başka türlü bir tepki verse o çok küfrettiğiniz "zar delisi geri kafalı" erkeklerdendir. Sizin "karakterli" diye bahsettiğiniz erkek tipini tam olarak kavrayamıyorum. Muhtemelen ya gerçekte olmayan, çok idaelize bir tipten bahsediyorsunuz ya da size rol kesen erkeklere inanıyorsunuz.

soylemelısın S: daha kötu olur ılerde ozaman daha cok yıpranırsın bıde aıleler de dahıl olursa konuya ıyıce beter olru . kötu bı durumdasın Allah yardımcın olsun umarım cıkarsın b ısın içinden:S

Bencede ya sen bizi anlamiyorsun. Yada biz seni.
Guzelim nikahi bastiktan sonra soylemen itiraf mi oluyorr allasen ??
Evlendikten sonra deil once soylemen gerektigini anlatmama hacet var mi.
Adama haksıZlık yapmamış olman icin yokluk cektirmemen degil durust davranman gerektigini ifade edebiliyomuyum.
Bidr su bar kiz kardesinin erkek arkadasina anlayış gostermesinin o konuyla ilgisi yok yakindan uzaktan.
Benim erkek kardesim ben bekarken deil erkek arkadasim Regl oldugum gune kadar herseyimi bilirdi
Amma velakin onun tercihi de bakire kiz oldu. Cunku kendisi dr oyle kaldı.
Adama haksızlıgin daniskasini yapiyorsun resmen enayi yerine koyuyorsun

Gercekten de. Sirf maddi acidan konumu iyinoldugu icin evlenmek istiyorsun. Bu gayet normal. Ama bunu yaparken kendini olmadigin gibi gostermissin hep ve adami kandiriyorsun. Gercek kisiligin ortaya muhakkak cikar, senin gorundugun gibi bilgili ve kulturlu olmadigini ( ki sanmiyorum onun kadar olabil, yoksa ugrasmazdin tavlicam diye zaten tavlanirdi) anlicaktir. Bakirelige girmiyorum bile, ki senin yalanlarin. Bir bir ortaya ciktiginda bunu da buyuk sorun edicektir.

Eminim ki vaz gecmiceksin. Yanlis sunu unutma saglam temele atilmayan iliskiden bir hayir gelmez.

kimse erkeğe birşey çektirmek istemiyor canım . insanlar evlenmeden ilişkiye girmek istemiyor ve erkek arkadaşlarıda buna saygı duyuyor yada duymuyor . duymayanlar zaten gidiyor duyanlarda kalıyor evleniyor . anladın mı şimdi ?zaten sevmeyen istemeyen erkek evlenmeyi beklemez .ve bütün evlilikler monotonluğa gidiyor bir süre sonra bunda yapıcak birşey yok .insanlar birbirine alışınca zaten heyecan gider alışkanlık kalır ..
kız kardeşinin kıyafetilerine bekaretinin ne ilgisi var . bende askılı giyerim şort giyerim . haa bu kız askılı giyiyor o zaman bu bakire değil mi çıkıcak yani .ne çıkarsa çıksın umrumda değil . giydiğim kıyafate göre yargılanmak hiç adil değil ..
neyse sen zaten dediğini yapıcaksın . bu adamı kafalamaya çalışcaksın . evleniceksin mutlu olucaksın .. o yüzden burda tartışmak mantıksız .. ama söylediğin yalanlar bir gün ayağına dolanırsa ağlama tamam mı canım benim ..
ayrıca bence gerdek gecesi söyleme fikri iyi bir fikir değil . yarın pat diye boşanma davası açabilir . sende ele güne ne diyecem diye düşünürsün ...ya şimdi söyleyeceksin yada ebediyen susucaksın .. nişanlın deneyimli biriyse sana geçmiş ola zaten .. deneyimsizse o zaman senin yararına olur . diktirmek söktürmekle falan da olmuyor bu işler .. onuda çakıyorlar yani ..

Son düzenleme:
, yanlışın dibi mi ?
Evlenene kadar bakire kalmakla , esime karsi agir davranmakla , eger beni gerçekten seviyorsa bana hayatinda karisi olarak yer vereceğine inanarak mi yaptim simdi ben yanlisin dibini??
Yoksa evlenmeden once hayatimda herhangi bi resmi sifata sahip olmayan , sonradan cik cik yaptik ışte bi cahillik diye nitelendirebilecegim, beni ortada mal gibi birakip gidecek adamlarin altina gecmedim diye mi yaptim ben yanlisi ?????
Bak canim. Evlilik zaten bi sure sonra monotonlasir. Kimsenin buna bi itirazi yok. Bunu evli olan herkes bilir.
Ama sevdiği insanla beraber olduktan sonra ha monoton ha heyecan ne fark eder. Zaten hep yirmili yaslarda kalmayacagiz. Monoton olmak da hayatin parcasi
Konu sahibi senin yanlisin dogrun biZDEN COK FARKLI.
AMA ALLAH A ŞÜKÜRLER OLSUN KI KIMSEYI BAKIREYIM DIYE KANDIRMADIK... ALNIMIZ AK..
YALAN SOYLEMEDIK.
sen bu dunyayi uc gunden ibaret sanmaya devam et ok. Emin ol bunun bide oteki dunyasi var. Boyle yalanlarla vebaline girdigin adam o zaman yapismayacak mi yakana.
Amaaan neyse bosver. Zaten o zamana daha cok var. Sen bugünunu gun etmeye bak. Geleceği düşünme ok.
Ama sunu da bil . Bugunlerini de onceden heaaplamadigin icin su an kivraniyorsun.
Inan ki soyledigin yalanlar bigun ayagina oyle bi dolanacak ki sen bile şaşıracaksın.
Nisanlin icin uzuldum.
Vicdan yoksunu bi kadinla hayat geçirmek zor olmali.........

Arkadaşım ne olursa olsun söylemelisin... aksi takdirde bu evlilik yalan üzerine kurulmuş bir evlilik olacak ve çok da uzun sürmeyecek gerçek ortaya çıktığı zaman kaybetmek pahasına bile olsa söyle zaten bunun için nişanı atacaksa atsın yani..

olabilir geçmişte herkes birşeyler yaşayabilir,hatalar yapabilir.. erkekler bu konuda kadınları çok kastıkları için bugün bütün kadınlar bacak arasının derdinde maalesef aile baskısı,kızlık zarını kaybetme korkusu, hatta vajinismusun bile sebebi bu baskı bence..(nerden nerelere geldm :/ )

anlıyorum korkunu korkmakta haklısn ve nişanlının da ben bacak arasına önem verdiğini düşünüyorum yazdklarından.. olsun gene de doğruları söylemende fayda var olacakları o zaman yaşayıp göreceksin inşallah hayırlısı olur senin için bu arada gerçekten seviyorsa seni bunu gurur meselesi yapmayıp kabullenir.

Not : bu arada bakir olması koca bi yalandan ibaret bana kalırsa....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…