Nişanlıma Çok Büyük Yalan Söyledim.

İki ucu b...lu değnek..
Söylersen ayrılacak..Söylemezsen öğrenecek..

Bilemedim, yani yapılacak bir şey kalıyor geriye, bunu da önermeye ne dilim varıyor ne vicdanım el veriyor...

ogrenmeyebilir. Arkadasin eski erkek arkadasi gidip soylemezse, yada bu bilinmiyosa etrafta bilemez. Zaten hala dardir arkadas, ne de olsa uzun suredir iliskiye girmemis. Esnegim deyip aradan siyrilabilir, yada gider diktirir.

Ama iste bunu kendisi unutabilir mi ondan emin deyilim.

zaten konu sahibi son yazdığında eskilere bakarak bundan daha iyisini bulamam kesinlikle kaybedemem diyor, evet sizin de dediğiniz gibi sadece iki seçenek var başka yapılacak bir şey yok

oyle deme, tanidigim cok bakir erkek var o yasta. tabi tahammulleri kalmiyo o ayri konu.

eşiniz konusunda emin olabilirsiniz tabi ki... size yaklaşımından anlarsınız.
ama tanıdığım bi çok bakir erkek var demişsiniz ya hani ona istinaden diyorum..
________
yani bi erkeğin bakir olup olmadığını anlayabilmek çok kolay değildir...
inancına bakarsın; bakir diye düşünürsün..
hayat tarzına, kriterlerine bakarsın; bakir diye düşünürsün..
ailesine,onlarla ilişkilerine bakarsın; bakir diye düşünürsün..
çıktığında hal hareketlerine bakarsın heyecanlıysa; bakir diye düşünürsün..
arkadaş çevresine bakarsın,araştırırsın; bakir diye düşünürsün...

ama bunların hepsi düşünmekten ve karşındaki adamın bu ne kadar başarılı saklayabildiğiyle alakalıdır...

bu sözlerim konu sahibi içinde geçerli... nişanlımdan eminim derken neye göre eminsin?
yani sen bakire değilsin diye kendini alçak görüp saklıyorsun.. ama nişanlın çok istikrarlı,ahlaklı yapmaz diyebiliyorsun...

neyse sağlıcakla sonuçlara ulaşın inşallah.. ne kanın, ne kandırılın...

bu bekaret saplantısı olan adamların peşinde neden bakire olmayan hanımlar var anlamıyorum ... böyle düşünen adamları neden illa kandırmaya çalışıyorsunuz . benim bildiğim gördüğüm bir sürü erkek var yani bakireliğie önem vermeyen ...

Bakire kız istediğine dair hiç bir söz ya da emare duymadım iki yıldır.

Bak olay şöyle gelişti; Ben her itiraf denememde olduğu gibi "kadına yönelik ayrımcılıklar ve iki yüzlülük"ten girdim, sonra konuyu erkeklerin kızlarla gönül eğlendirmesi ama bakire kız istemelerine bağlayıp biraz saydırmıştım ki "ne münasebet ben bakirim mesela, her erkek öyle değil ki" diye başlayıp "benim hadi yaa hiç mi olmadı" sorularımla ilk mesajımdaki konuya döndü.

tabiki baska erkeklerden emin olamam. Ama bakire olduklarini dusundugum diyeyim o zaman. Mesela dini sebeplerden oturu bekaretini bozmayan erkekler var. Hatta sadece Turkiye de deyil, Amerikada dindar hristiyan ve yahudilerin icinde de var bunlardan. Yani ne diyeyim prensip meselesi gibi. Ama herkes bakirim diyebiliri ama olmayadabilir. Dogru soyluyorsun konu sahibinin nisanlisi bakir olmayabilir.

Nişanlınız 27 yaşında ve her sağlıklı erkek gibi! nişanlısıyla birlikte olmak istiyor.
Yanlış anlamayın ama 27 yıl cinsellik yaşamayan, bekleyen bir erkek bir kaç ay daha bekler bence, böyle muhabbetlere girmez yani.
Hayat kadınlarına gitmemiş olabilir bu doğal, titiz bir insansa gitmemistir yada hastalık vs durumları oluşur diye gitmemiştir ama illaki oda bişeyler yaşamıştır diye düşünüyorum.
Bence sizin ağzınızı aramış nişanlınız. Beni araştırdı demişsiniz bu bekaret konusunu biliyor bile olabilir.

:) hahaha. Cok guldum, gercekten bi sekilde trajikomik. Ama olay oyle gerceklesmis artik.

madem birşeyler yaşadınız arkasında durun ve doğruyu söyleyin.bu kadar basit.
hiçbi konuda kimse kandırılmayı haketmez.evliliğe yalanla başlamayın.
öğrendikten sonra kalmak yada gitmek ona kalmış.
size olan hisleri ağır basar devam ederse ilişkiye ne ala,etmezsede yolu açık olsun.

İşin içerisinde dürüst bir konuşma varsa geleceği de etkiler,yalan olsa bir yere kadar gider,cesaretini topla ve konuş

:) hahaha. Cok guldum, gercekten bi sekilde trajikomik. Ama olay oyle gerceklesmis artik.

hayır çevremdede dikkat ediyorum . bekarete önem vermeyen çok kişi gördüm evlenenlerde oldu içlerinden .. ama buna takık olan erkeklerin peşinde illa bakire olmayan hanımlar var . yok doktora gideyim diktireyim yok kandırayaım . neysen o olmalısın . bir yalanı ömür boyu sürdürmeye çalışmak niye ?gerçekten seven birinin bunlara takılcağına inanmıyorum . bu sorunun sorulmadı bile çok çirkin bence ..

hisle alakası yok ki.... kendimi nişanlısının yerine koyuyorum bu konuyu önemsemeyecek bile olsam bu kadar büyük bir yalana tahammül edemez ve bitirirdim

baştan beri bu denli ''saf kız'' görünme çabası neden onu anlamıyorum, ''hiç sevgilim olmadı'' falan. çok garip

Bunu bugüne kadar size hiç sormamışsa ;

Ya kadında bekaret onun için hiç önemli değildir ve bu yüzden sormamıştır .

Ya da hiç ihtimal vermiyordur bu duruma .

Şimdi ilk durum geçerli ise , söylediğinizde sadece yalanınızdan ötürü problem yaşayacaksınız .Yalana tahammülü olmayan biri ise sinirlenme ihtimalide yüksek .

İkinci durumda hayal kırıklığı yaşayacaktır , hem hayal kırıklığı hem yalanınıza öfke birleşecektir .

İyi senaryoda da ''hayatım bu benim için önemli değildi ki neden söylemedin , bizde boşuna boşuna 1 sene bekledik , hadi gel bari 7 ay daha beklemeyelim '' diyecektir.

Her 3 durumda da söylemeniz gerektiğini düşünüyorum , çünkü aranızda konuşulmuş ve ortada bir yalan var .

doğru aslında baştan yalanla başlamış.ne gerek var böyle şeylere bende anlamıyorum.

Zor bir durum söylemezseniz ilk gece öğrenmiş olacak ya da şüphe duyacak esnek derseniz bile bir yerde ortaya çıkacak söylerseniz sevdiğiniz adamı kaybedeceksiniz iki tarafı da kötü bilemedim

Bildiğini zannetmiyorum. Basit mantık; Çünkü bana çıkma teklifi edip etmemek aşamasındayken araştırmış, öğrense etmezdi, öğrenipte ettiyse kafama takacak bir sorunum kalmıyor.
ağzımı aradığını düşünmüyorum. nişanlılığımız süresince bir iki kez ima etmişti istediğini. ama ben görmemezlikten gelince de açık açık sordu. olumsuz yanıta da "tamam, 27 yıl bekleyen yedi ay daha bekler" demişti zaten.

Bİz biraz erkekleri aşırı hovarda görüyoruz. nişanlımla gene başarısız bir itiraf denememde bunun sohbetini yapmıştım. genel süreç şu;
- eğitimsiz ve gariban erkekler ilk kez askere giderken bi geneleve giderlermiş. ondan sonra fırsat bulduğunda hayat kadınlarıyla olurmuş(öyle sık değil). ama kesinlikle haftada, ayda değil.
- çok zengin ya da fırlama olanlar; bunlar sık sık hayat kadını harici kızlarla birliktelik yaşıyormuş. bizde hepsini böyle zannediyoruz.
- eğitimli ortasınıf erkekler; bunların bazısı garibanlar gibi takılıyor, bazısı zenginler gibi. ama ekseriyeti hayat kadınlarından uzak durduğu ve ekmeğini alana/askerliğini halledene kadar yaşı yirmileri ortaladığı için bakir kalabiliyormuş.

nişanlına söylemelisin
ayrıca söylemezsen evlendiğinizde ne yapacaksın

Bence kesinlikle soylemelisin
Evlilikte boyle yalan olmaZ coook buyuk yanlis..
Yerinde Ben olsam boyle bi olayi kesinlikle söylerdim yani yoksa o vicdan azabi napardi beni bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…