Nişanlıma Çok Büyük Yalan Söyledim.

Bakire misin diye sormamak icin boyle demis sanirim cunku birlikte olmak isteyen erkek bunun muhabbetini yapmaz sanmiyorum.. ortaMi hazirlar siz de istersiniz olur. Boyle onceden siparisle olmaz ki..

Bence adam akilli konus. Sindiremiyosa ayrilsin canim. Cidden boyle konular icin uzulmeye degmez..

Söylemese ne olur ki? Hani durustluk vicdani simdilik bir kenara koysak...evli bayanlara soruyorum bilgi sahibi olmadigimdan bir erkek ilk geceyi neye.gore yorumlar?

Çünkü hic birliktelik yaşamayan kadınlarda.da.esneklikten kaynakli bir durum oluyor.. Her bu durumu yasayan erkek karisin kolundan tutup doktora goturmedigine gore?

Merakimdan soruyorum sadece..

Sekerim, tecrubeli degilse karsisindaki bakire mi degil mi anlamaz zaten.

Bu durumda iki secenegin var, ya isler iyice ilerlemeden soylersin ya da Oscarlik rol yaparsin, karar senin.

Rol yapmak da zor olmaz. Oyle oscarlik oyunculuk gerektirmez tabi.. erkekler de kolay kolay anlamaz. Kan kan diye olmuyosa..

biliyorsun ben 27 yaşında bir erkeğim, ve her sağlıklı erkek gibi nişanlımla birlikte olmak istiyorum

27 yaşına kadar bakir gelmiş bir erkek böyle cümle kurmaz.
Bu yaşa kadar bakir kalmışsa bazı prensipleri vardır.Bu prensipler nikahtan önce değişmez diye düşünüyorum.

Bence hemen söyle çünkü ne kadar ertelersen o kadar zor olacak.
Yalnız korkarım ayrılığı göze almalısın.

vicdanınla baş edebileceğini hiç sanmıyorum... hayatın boyunca bu yükü taşıyamazsın bence.
arkadaşa katılıyorum ayrılığı göze alarak söylemelisin. çok büyük bir hataydı, cahillik ettim vs. buraya yazdığın gibi anlatmalısın. ne olursa olsun. ömrün boyunca yakında evleneceğin adamla birlikte olmaya başladığında aklına gelip duracak peşini bırakmayacak seni sıkıntıya sokacak...

Yalan soyleyerek zaten hata yapmissin hata hata ile temizlenmez, bence soylemeli ve karari ona birakmalisin bir insanin vebaline girme...

Eğer dürüst olup şimdi söylemezsen, evlenince anlayacak daha kötü rezillik çıkabilir.
Biraz sinirli diyorsun çünkü .
Bizim türk erkeklerimiz ne yazıkki hala kan, kan diye tutturuyorlar.
Anlayışlısı çok çok nadir çıkar :KK31:

Uw zor bir durum keşke başta söleseydiniz. üzgünüm ama söylerseniz nişanı atacak gibi hissettim ben .
bence de keşke baştan soyleseydin .

haa çok geç sayilmazsin.yine de söyleyebilirsin.
bence bunu ondan saklama.öyle bir hakkın yok.dürüst ol.

Konu biraz fazlaca "nişanlımın bakire olmamayı kaldırabilme" sorusuna kaymış. kaldıramayacağını söyleyip bu konu hakkında üzerime gelse sorun yok zaten söylemem. İlk sayfaya da yazdığım gibi bizimki muhtemelen bakire olmama değil; bakireyim diye yıl boyu yokluk(erkekler böyle diyor sanırım) çektirdiğime takar. gene ilk sayfada yazdığım gibi sevimli ama biraz çocukça bir "haksızlık" takıntısı var bu adamın.

Ben kaldırabileceğine ve bekareti sorun etmeyeceğine dair bir emare gördüğüm için itiraf etmeye kalktım ama onun bakir olma ironisi çıktı ortaya.
Nişanlımın kız kardeşinin erkek arkadaşı var ve nişanlım bundan haberdar. bunlara ayvalığa ailece ziyarete gittiğimizde bir hafta içinde kızkardeşiyle(o da 23 yaşında bir ingilizce öğretmeni) bizim iki yılda sarılmadığımız kadar sarıldılar(ben biraz soğuğumdur). resmen bizden daha samimiydiler(kız koltuğun üzerinden bunun boynuna sarılıp kucağına atladı, yerde yuvarlandılar resmen).
bu havayı gördüğüm için cesaret bulmuştum. söylerken utanıyorum ama "allahım noolur daha önce birileriyle yatmış olsun" diye umarak "hadi ya kimse olmadı mı" diye uzattıkça uzatmıştım.

size korkunç aşağılık ve bencilce gelecek ama ben bu adamı kaybedemem. duyduğum sevgi bir yana, geçmişte gelen görücüleri göz önüne alırsak daha iyisini bulacağımı da zannetmiyorum.

Ben bakir erkeklerin olabileceğine inanıyorum..
Eşim öyleydi ve ben bunu ilk geceki tavırlarından bile anlamıştım..
O kadar belliydi..

Neyse siz de yalan söylemez eminim diyorsunuz.
Dürüstlüğü haketmiyor mu bu adam?
Sonuç ayrılık bile olsa ona gerçeği söylemelisin..
Bu yalanla bir ömür mutlu yaşayabilir misin?

hamd olsun evet öyle erkekler var daha...
benimkide ayni sizinki gibiydi :KK70:

belkide size o teklifi yaparken sizi denedi???
acik acik herhalde soramadi bakiremisin diye ögrenebilmek icin o yola basvurmusta olabilir...

ama ne olursa olsun söylemeniz gerekiyor... madem insanlar hata yapa biliyor hayatinda o hatanin arkasinda da durabilmeli...
seni kaybetmekten korktum cok sevdigim icin yalan söyledim pismanim vs. diye acin konuyu hic uzatmaya gerek yok sizde kesinlikle kandirilmak istemezsiniz...
insan ne ekerse onu bicer...
hakkinizda hayirlisi olsun...

deminki yorumumda ki gibi 27 yasindaki erkegin öyle bir teklifde bulunmasi sacma bence sizin agizinizi aradi...

Bekareti sorun etmez de bakireyim diye yalan soylediginize kizar yani e o zaman da ayrilir mi belki bi iki kizar sonra affeder olmaz mi oyle

Sekerim, ben sizin yerinizde degilim. Sizin yerinizde olan bence cok az kisi vardir, acikcasi 27 yasinda bir erkegin bakir olmasi bana cok olasi gelmedi. Bakir olmasi bence hikaye.

Ben sizin yerinizde degilim, bekaret konusuna onem veren erkekler bana inanilmaz itici geliyor, kadina mal gozuyle bakan ilkel bir kafa tasiyan birisini asla sevemem, saygi duyamam. Nisanlinizin kisiligini hic begenmedim acikcasi, ne demek sorusturmak? Sizin dediginize inanamayip, oteye beriye mi sormus, ne kadar itici. Nisanlinizin gecmisini anlatmasi, davranislari ve zihniyeti zaten cok itici...neyse. Turk toplumunun ahlak anlayisinin carpikligini, ikiyuzlulugunu ve berkaret zirvaligini zaten her firsatta yaziyorum, ama konumuz bu degil zaten, konuya geleyim.

Kendim olsaydim, beni "sorusturan" adamla zaten hicbir isim olmazdi.

Samimi olarak kendimi sizin yerinize koyuyorum simdi, kaybetme korkusu bende agir basardi ve kesinlikle soylemezdim, ve renk vermezdim. Hatta kimseye soylemezdim, arkadas, akraba vs. cunku iki kisinin bildigi sir degil. Gecmisimdeki bir olayin hayatimi rezil etmesine izin vermezdim sanirsam, hizli ve kesin dusunmeniz gerekiyor bence. Operasyon isine girecek paraniz var mi, bu fikre ne dersiniz? Evet gunaha gireceksiniz ama bir de soyle dusunun, hayatiniza deger mi? Sanirim siz de benimle ayni fikirdesiniz, sizinle ayni fikirde kac kisi var gormek icin konu acmissiniz bana kalirsa. Adamla evlenmeyi cok istiyorsaniz, bence kesinlikel renk vermeyin. Tabi adamin ne kadar evlenmelik oldugu tartisilir.

oyle deme, tanidigim cok bakir erkek var o yasta. tabi tahammulleri kalmiyo o ayri konu.

Söylemese ne olur ki? Hani durustluk vicdani simdilik bir kenara koysak...evli bayanlara soruyorum bilgi sahibi olmadigimdan bir erkek ilk geceyi neye.gore yorumlar?

Çünkü hic birliktelik yaşamayan kadınlarda.da.esneklikten kaynakli bir durum oluyor.. Her bu durumu yasayan erkek karisin kolundan tutup doktora goturmedigine gore?

Merakimdan soruyorum sadece..

sana olan guveni canim. ama tabi insan sezer sana yalan soylenip soylenilmedigini.

Sen yalanların üstüne ilişki kurmuşsun.
Ben bakireyim demeler, daha önce erkek arkadaşım olmadı demeler, çocuk birlikte olmak istediğinde günah demeler... Ne gerek var ki bu kadar yalana :KK31:
Daha önce erkek arkadaşı olmayan kız kaldı mı bu devirde, varsa bile o kadar azınlık ki :KK31:
Ben doğruyu söylemenden yanayım, ama söylemeyeceksen bile artık yalanlara devam etceksin, zarım esnek falan diyeceksin o zaman.

Son düzenleme:
Konu biraz fazlaca "nişanlımın bakire olmamayı kaldırabilme" sorusuna kaymış. kaldıramayacağını söyleyip bu konu hakkında üzerime gelse sorun yok zaten söylemem. İlk sayfaya da yazdığım gibi bizimki muhtemelen bakire olmama değil; bakireyim diye yıl boyu yokluk(erkekler böyle diyor sanırım) çektirdiğime takar. gene ilk sayfada yazdığım gibi sevimli ama biraz çocukça bir "haksızlık" takıntısı var bu adamın.

Ben kaldırabileceğine ve bekareti sorun etmeyeceğine dair bir emare gördüğüm için itiraf etmeye kalktım ama onun bakir olma ironisi çıktı ortaya.
Nişanlımın kız kardeşinin erkek arkadaşı var ve nişanlım bundan haberdar. bunlara ayvalığa ailece ziyarete gittiğimizde bir hafta içinde kızkardeşiyle(o da 23 yaşında bir ingilizce öğretmeni) bizim iki yılda sarılmadığımız kadar sarıldılar(ben biraz soğuğumdur). resmen bizden daha samimiydiler(kız koltuğun üzerinden bunun boynuna sarılıp kucağına atladı, yerde yuvarlandılar resmen).
bu havayı gördüğüm için cesaret bulmuştum. söylerken utanıyorum ama "allahım noolur daha önce birileriyle yatmış olsun" diye umarak "hadi ya kimse olmadı mı" diye uzattıkça uzatmıştım.

size korkunç aşağılık ve bencilce gelecek ama ben bu adamı kaybedemem. duyduğum sevgi bir yana, geçmişte gelen görücüleri göz önüne alırsak daha iyisini bulacağımı da zannetmiyorum.

ise hak acisindan bakiyorum.

Adam sana bakiremisin bu benim icin onemli diye sormamis. Ama sonra sen itiraf etmek istediginde sanki sana ama ben bakirim, bakire kiz isterim mi demek istedi tam anlamadim.

Eyer bu konu hic gecmeseydi aranizda o zaman soylemek zorunda deyilsin diye dusunurum. Ama adam gercekten de bakire kiz istiyosa yalan soylemis olucaksin. Ve yalanlar turlu sekillere girerek er yada gec seni yakalarlar.

Umarim dogru bir karar verirsin.

başta sölememek hata :26:
ya ilk gece nolacakkkk :44:

yanlış anlamayın merak ettiğimden soruyorum
nasıl anlıyorsunuz bakir olduklarını?

Mesela esimin oyle olduguna eminim. bana dokunurken ilk baslarda heyecandan elleri titrerdi :). Canim benim, hatirladikca guluyorum.

Ve guven meselesi gercekten de. Ben esimin bana yalan soylemiyecegine eminim. 8 yildir birlikteyiz, ve daha guvenimi sarsacak hic birsey yapmadi, yada yaptigi bir seyi duydum. O yuzden oyle diyorsa da inaniyorum.

Er ya da geç öğrenecek bu durumu..

Vereceği tepkiyi az çok kestirebiliyorsunuz..
Bence vakit kaybetmeden bu durumu ona açıklayın..
Açıklasanız da tepki alacaksınız , açıklamayıp o anı yaşayınca da.. Değişen bir şey olmaz, belki anlayışla karşılar .En azından anlayışla karşılama payını düşününce biraz olsun cesaret gelir kendinize..

X