Nişanlıma Çok Büyük Yalan Söyledim.

benim kızdığımda bunlar işte.
yoksa dediğim gibi herkes kendi yaşantısından soruumludur,insanların birbirini kınamasından nefret ederim.
ama iş kendi yaptıklarına bakmayıp başkalarına çamur atmaya geldi mi orda kendimi durduramıyorum.
olay nişanlıya çok büyük yalan söylemekten çıktı nerelere geldi.
sanırım sana örgüt sempatizanı bile dedi şahıs.
yazık bizim kastettiklerimizi anlamayacak kadar zekadan yoksun.
ay artık yazmıcam gerçi banlanıcam kesin de ,bu konuya yazıp prim vermeyelim kendi kendine anlatıp dursun bence.

Gecen gün tv de kadinin biri eşini aldattigini vicdanen rahatsız olduğunu söyledi.hocada sakin yuvani yikma tövbe et dedi. Eğer nisanlin senin için gerçekten degerliyse ben söyleme derim. Tibbi olarak bakacaksin gerisine. Ama bu baskalari için firsat olarak görülmesin. İlk arkadasinla bi hata yapmissin bi de nisanlina yalan söyleyerek yapmissin. İnşaallah herşey yoluna girer

Valla canim konu aynen oraya gidiyor yazmis ki " hergun yeni bisey ogreniyorum bugun cowgirl seks pozisyonunu ogrendim . Canim acimasin diye bidaha yastik koyucam "
Bende ogreniyorum deyince cidden hani adam gibi bisey bekliyorum ne bileyim :) konu sahibi zaten senin bu konular uzmanlik alanin olmali bencr ya :) yalamaktan bi hal olmus olmasi lazim o derece yani :) bide komik gelen su nisanlim bana güzelsin dedi diyor la sen adama verdikten sonra dunyanin en cirkini olsan yine o adamin gozune guzel gelirsin mal :))))) tam kara cahil ya :)))

cowgirl ve yastık ne alaka hayrına konu sahibi açıkla

Ayy cok komik ya gulmekten bi hal oldum konu sahibine.. bekliyoruz konu sahibi pastane guzeli tezgahtar cowgirl artik her neysen gel ve biz cirkin liselileri aydinlat

Ayy cok komik ve ezik bi tip bence ya nisanlisi da oyle kendisi de :)
Yazmis ki bisey ogremdim cowgirl seks pozisyonunu ogrendim yazmis harbi mal ya :)))) bide diyor ki nisanlim bana sen guzelsin dedi :))) la Gerizekali sen adama verdikten sonra duntanin en cirkini olsan ki bana gore oylesin. Afam sana guzelsin der tabi komwdi ya:)))
Yarin obur gun tekmeyi basacak iate nolacak boyle yalan dolan islerin hic iyi bittigini gormedim ben
Ezik iate canim

Yastik simdi konu sahibi tezgahtar pastane guzelinin adama verirken caninin yanmamasi icin ogrendigi muthis sey :))))
Zannedersiniz atomu parcalamis mubarek:))))

Ay çok fena pozisyonun adı da benim nickmiş resmen kötü hissettim

üsluba dikkat canım
boşuna banlanma sende

Ay çok fena pozisyonun adı da benim nickmiş resmen kötü hissettim

cowgirll,
ben önce senden bahsediyor sanmıştım
sonra pozisyon falan diye devam edince haaaaaaaaaa anladıııııııımmmm dedim
nasıl bir cahilsem artık hesapla
bunun nişanlısı öğretmenmiş ya,cinsel eğitim mi veriyor acaba

Yok tatlim senin daha pozisyonun adindan haberin yok ama konu sahibine bu konuda prof luk unvani verilmeli:))))

bu gidişle konu sahibi bütün pozisyonların adlarını yazacak
sayesinde ne halt yediğini,nasıl keklediğini öğrendik bi pozisyon adları eksikti
tövbe ya..............

Ya sormayın ben de benden bahsediliyor sandım dedim noluyo Sonra anladım durumu

siz çok yaşayın emi
gülmekten koptum

Evet açıkla biz senin gibi değiliz cahiliz eziğiz öğret bize

Ben açıklardımda ne ise ama nişanlısınada kendi öğretmiştir adam bakir ya

bu gidişle konu sahibi bütün pozisyonların adlarını yazacak
sayesinde ne halt yediğini,nasıl keklediğini öğrendik bi pozisyon adları eksikti
tövbe ya..............

Aynen canim bide yazmis ki " verdigimiz aralardan birindee " buda bana cok komik geldi ya git adamin ustune atla gel resmen tecavuz etmis cocukta kendi namusunu kurtarmak icin bunla isteee :))burada yaptigin cowgirl u anlat ay cok komik ya :))))
Twetty dusunsene nisanlisi burayi okusa yuzunun hali ne olurrrr ayyyy koptum ya :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…