Nişanlıma Çok Büyük Yalan Söyledim.

kibleyebilirsin canım
okudukça yok artık diyorum
allahım böyle insanlardan korusun hepimizi

nihali konuyu güzelliğe bağlamış
o nerden çıktı yahu birisi kendisine çirkin misin dedi de cvp bu oldu

Yaa ben de üniversiteliyim ama demeseydiniz öyle üzüldüm şimdi

Ah canım benim ya çok özür dilerim benim hatam sizi kasıt etmedim ama ifade sorunu yaratmışım.

Klasik üni.li derken hani hayatını yaşayan son sene diktiren eve kız gitmeliyim diye yada okulda asosyal bu konularda bilgisiz olan erkeklere kapak atanları demek istemiştim. Orada da anlık sinir ile yazdım ve kendimi ifade edemedim özür diliyorum öğrenci kardeşlerimden.

Zira sizde bilirsiniz neler olduğunu üni.de

amaan dikkat bi arkadaş banlandı sizde banlanmayın

uyarınız için teşekkür ederim,
ama bu kadar edepsizliğe dayanamıyorum.
ban yemeyi göze aldım artık.
konu kapansa da daha çok günaha girmesek şu sevimsiz yüzünden.

Yaaa üzülmeyin ben takılayım dedim şakaydı

uyarınız için teşekkür ederim,
ama bu kadar edepsizliğe dayanamıyorum.
ban yemeyi göze aldım artık.
konu kapansa da daha çok günaha girmesek şu sevimsiz yüzünden.

aynen neler yazıyorum sonra siliyorum çünkü eger yazarsam banlanacam
bu arada gerçekten merak ediyorum güzelliğe nasıl bağladı ya
her gün yeni şeyler çıkıyo bakalım yarın ne diyecek
bence yarında dünyanın en yakışıklı erkeği nişanlısı olacak bunu yazacak

valla bir şey söyleyeyim bir kadına kötü laf edilmesine karşıyımdır.
herkesin hayatı kendinedir kimseyi kınamam yargılamam.
ama edepsizliğe pişkinliğe hiç tahammül edemiyorum.
çok tuttum kendimi bu kadar kötü söz yazmamak için ama artık dayanamadım.
işine gelmeyen yorumlar gelince karşı tarafı eziklemeye çalışan insanlara katlanamıyorum.
hayatı boyunca eziklenmiş,hep birilerine yamanmaya çalışmış bir oluşum böyle davranınca hele daha da kızıyorum.
azıcık zeka diyerek insanları aptal yerine koymaya çalışan ama zekanın z si bulunmayan böyle oluşumlara karşı sessiz kalamıyorum.

Ben inanıyorum psikolojide adı vardır tüm bunların Sanırım savunma psikolojisi gibi bir şey. Güzel bir bayanın "ben çok güzelim beni sınıftaki milleti ezen güzel kız yerine koydular herhalde" dediğini duymadım hiç Herhalde çocukluktan gelen bir istek, sınıftaki güzel kız olmak onun için... Onu da belirtti işte, mantık aramayın nolur sizce mantıklı bi şey var mı şurada

hiç şaşırmam emin ol arkadaşım
bir sonraki günde dünyanın en mikemmel çifti biziz der
sonraki günler +18 olan dünyanın en mükemmel anılarını anlatabilir
herşeyi bekleyelim şu saatten sonra

Bazı hemcinslerimiz resmen kaşınıyor konunun başı nasıl sonu nasıl bende feminen bi yapıdayım ama artık hemcinslerimin güya uyanık tutumu ile bu ülkede kadının kalitesine düşürmeye erkeklere aşırı rahatlık vermesine karşıyım.

Nişanlısına çok büyük yalan söyleyen kadın ile şimdi ki kadın nerede ?

Nişanlısı madem soruyor bu önemsiyor demekdir ee önemsiyen adam şimdi ne olduda sustu ? Kesin anlatmadıklarıda var. İki yüzlü sahtekar olmasını geçtim o onun karakteri bide arsızlığa başladı edepsizlik yahu yok pısırıktır yok herşeyi yaşayıp o işi yapmayanlardır.

Bi tür savunma mekanizması geliştirmiş ve sevinçten dört köşe aslında kekledim de kekledim diye.

yazdıklarına katılıyorum
eger öyle bi şey okursam hiç şaşırmam
hata konu oraya doğru gidiyo

Bazı hemcinslerimiz resmen kaşınıyor konunun başı nasıl sonu nasıl bende tam feminist bi yapıdayım ama artık hemcinslerimin güya uyanık tutumu ile bu ülkede kadının kalitesine düşürmeye erkeklere aşırı rahatlık vermesine karşıyım.

Nişanlısına çok büyük yalan söyleyen kadın ile şimdi ki kadın nerede ?

Nişanlısı madem soruyor bu önemsiyor demekdir ee önemsiyen adam şimdi ne olduda sustu ? Kesin anlatmadıklarıda var. İki yüzlü sahtekar olmasını geçtim o onun karakteri bide arsızlığa başladı edepsizlik yahu yok pısırıktır yok herşeyi yaşayıp o işi yapmayanlardır.

Bi tür savunma mekanizması geliştirmiş ve sevinçten dört köşe aslında kekledim de kekledim diye.

Son düzenleme:

canım zaten eksikler var konuyu en baştan okuyan insan bunu anlar
ama konu sahibi kekledi ya senin tabirinle
artık gereksiz önemsiz

Simdi üniversitede erkeklerle yapmadigi kalmayan kizlara laf atarak kendini akladigini mi zannediyorsun:)
Cok ezikce tavirlarin konusmalarin.. sanki nasil desem hani cahil , ogretmen kocayi kapakladim diye kendi kendine tatmin olan lisede ezilen dışlanan cirkin kiz modundasin..

canım şu son yorumları okudukça içimden neler yazmak geliyoda
işte ayrıca güzellikle ne alakası var oraya nasıl bağladı konuyu ya
anlayan varsa yazabilir mi acaba
Valla bilemiyorum canim nisanlisini kandiran kendisi her halti yiyen kendisi ama zannedersin miss world 2014 :)))
O kadar guzel olsaydi nisanlisini kapaklamak icin binbir turlu taklalar atmazdi herhalde akil var mantık var :) zannedersin nişanlısı kiz kendisi erkek:) o derece pesinde kosmus yani kendini yamamak icin
Cok guzel yazmissin valla tebrik ederim. Bide kizin birini terslemis lisedeki guzel kiz seni hor mu gordu filan diye :)))) sonrada yazmis ki guzelligimden dolayi benden ayrilmiyor nisanlim :))) sanirim kendi beyninde lisedeki guzel kiz kendisi oluyor iste anladin sen pastane guzeliii nisanlisi almia etin kokusunu gider mi ya gidevekse de bi hevesini alir oyle basar tekmeyi:) ki bana pek sonlari varmis gibi gelmedi oyle hissetmedim gerçekten hislerim kuvvetlidir
nihali konuyu güzelliğe bağlamış
o nerden çıktı yahu birisi kendisine çirkin misin dedi de cvp bu oldu
Eziklik digoruz ona kisaca canim biz :)
Bence daha fazla yazmayalim ya yazik psikolojik sorunlari var . Cok belli yani..
Keşke klasik üni li olsa, ufku açılırdı biraz

Parali koca avcisi bakireyim diye yalanlar atan Pastane guzeliiiiiiiiii :)))))))
Zannedersin miss world 2014 mubarek

tşk ederim cvp için
her kadın güzeldir ama ben güzelim diyip orta da gezenler
güzellik sadece yüz ile olmaz önemli olan kalp güzelliğidir
ayrıca ezik diyenlerde kızmasın önce yazdıklarını tekrar okusunda neden ezik dediklerini anlarsın
hoş onuda kendisine göre çevirir ya.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…