Nişanlıma Çok Büyük Yalan Söyledim.

açıklasın ya...yastığı ne yapıyoruz ...

ilginç birşeyse bilelim :44:

Canim pozisyonu bende bilmiyordum valla ama yazmis ya artik bendeki nasi bi cehaletse dusun :) google a yazdim kadinin biri erkegin ustune cikmis ole bi hal resim cikti aboooovvv deyip kapadim düşün gerisini yaniii :))))
Ama yastigi neresine sokuyor onu anlayadim bi gelse de aydinlatsa bizi pastame guzeli :))))))

nişanlısı burayı okusaböyle olur
ama keşke okusa da nasıl keklendiğini anlasa
ayrıca verdiği her cvp komik baksana utanmadan birde
verdiğimiz aralardademiş
oldu olacak ne halt ettin detayı ile anlat

heh işte o yastık gizem kattı =)

Evet açıkla biz senin gibi değiliz cahiliz eziğiz öğret bize

Ben açıklardımda ne ise ama nişanlısınada kendi öğretmiştir adam bakir ya
Ayy anlatsana valla bilmiyorum yastigi :)) cowgirl u goggle dan ogrendim ama yastigin ne ise yaradigi google da cikmiyor
biri bana o yastığın görevini anlatsın yaa ...çatliycam

ne yastıkmış arkadaş
eşime sordum sen cowgirl nasıl oluyor biliin mi diye o ne la yemek mi dedi
anam biz ailecek cahilmişiz

abla ne yaptın ya
enişteye sorulur mu nereden çıktı bu demedi mi
siz cahil degilsinizde maşallah konu sahibi bu konuda bilgili

ne yastıkmış arkadaş

Hahahahahahah kahkaha attım eşinizin yorumuna İşte bunlar hep eziklikten, biliyorsunuz Lisedeki güzel kız olaydık işte...

Nişanlısını yastıkla aldatmış nişanlısı ilk başta tepki versede bakir olmanın etkisi ile dayanamamış ve oda yatağa geçmiş nişanlısı bunu bırakıp yastık ile hayatına devam etmiş

Deli gibi saçmalıyorum ya ama artık böyle konuya böyle cevap ne yapayım zira konu sahibi şimdi gelip kamasutra bölüm 2 diye devam eder :)

Ay çok fena pozisyonun adı da benim nickmiş resmen kötü hissettim
Üzülme tatlım biz ezik deneyimsiz ve en önemlisi sınıftaki güzel kıza özenen ÇİRKİN kızlar olduğumuz için bilemezdin sen de nickinin bi pozisyon ismi olduğunu
Ya cidden anlam veremiyorum bir insan nasıl bu şekilde yorumlar yazabilir. ilk mesaja bakıyorum cidden üzülüyorum. son mesaja bakıyorum dengem bozuluyo
bu gidişle konu sahibi burdaki tüm kadınların psikolog ücretlerini karşılamak zorunda kalcak. birleşip dava mı açsak

ne yastıkmış arkadaş

ne mutlu ki bizi aydınlatacak bir konubsahibemiz var....gelse de merakımızı giderse...

kocan acıktı galiba

"Lisedeki güzel kız" gibi bir tabiri literatürümüze kattığı için teşekkür etmeliyiz bence. Acaba lisedeki güzel kızlar olarak hiç ezdik mi milleti onu merak ediyorum

ahahah valla gülmekten yarildim konu şaka gibi yaaa anaaam :))))))

"Lisedeki güzel kız" gibi bir tabiri literatürümüze kattığı için teşekkür etmeliyiz bence. Acaba lisedeki güzel kızlar olarak hiç ezdik mi milleti onu merak ediyorum
Bi de bakire olmayan kızı kabul eden HAFİF KİLOLU, karısından korkan pısırık var :)

azıcık edep yahu..burda kimse size yaşamınızdan dolayı kızmıyor ama bu pervasızlık bu arsızlık nedir yaa pesss....nefret ettim birde hemcinsimsiniz..

yazmışsın birde çarşaf çarşaf...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…