Nişanlıma Çok Büyük Yalan Söyledim.

Birden üstüne atlayınca noluyor bile diyememiştir :)

zor mesele ya herşey bu kadar basite alınmaması gerek. zar dıye bır sey yok bebekten enfeksiyonlardan korunmak ıcın Allahın bır güzelliğini siz kalkıp şartmış gıbı hayat memat meselsıymıs gıbı önemserseniz hayat zindar olur sıze...

erkek bu ya hiç dur der mi

sen beni güldürdün allahta seni güldürsün

Adama tecavüz etmiş şimdi adam mecbur evlenmek zorunda ailesinin çevresinin yüzüne nasıl bakıcak hatta konu sahibine "O özel günü bekliyordum neden yaptın beni bırakma olur mu ?" demiştir ağlayarak

Allah konu sahibinden de razı olsun kızdırsada arada güldürdü... :)

yav ben öncekyle -5 yıl süren bi iliski hemde...- öpüstm dokundu diye vicdanen huzursuzum..... verecegm tek tepki

Aynen ya . Ilk sayfayi okudum ama konu sahibinin yazdiklari beni gulmekten öldürdü :) bide demis ya bakire olmayan kizi kabul edecek erkek pisiriktir diye :)) hayir yani madem senin yok neden camur atiyosun. Kedi uzanamadigi cigere misali :) nisanlisini kapaklamak icin kendini parcalamis olan biri bu cumleleri nasil kuruyo cok ilginç:) nisanlisi desen ayri bi komedi. Okudum okudum soka gordim gulmekten de bi hal oldum adama resmen tecavüz etmis ya :)))))))
yav ben öncekyle -5 yıl süren bi iliski hemde...- öpüstm dokundu diye vicdanen huzursuzum..... verecegm tek tepki
Seni opustun diye kabul eden erkek pısırık ve özgüveni yok olan biriymis canom . Konu sahibi imzayi atinca herseyin bittigini saniyo ama asil oradaan sonra basliyo
Ben istemezdm ya boyle yalanla dolanla mutluluk gelmesin daha iyi..

içimden bi ses niyeyse konu sahibinin bayan olmadığını söylüyor. bence bunu yazan şahıs, sevgilisini değil bizi keklemeye çalışıyor. yoksa bu kadar boynundan ısımak , üstüne atlamak die aptal saptal tabir kullanmazdı kanımca...
24 şubatta alınmış bir üyelik 4 gün sonra girilmiş tek bir konu... bence kesinlikle erkek...

Son düzenleme:
Seni opustun diye kabul eden erkek pısırık ve özgüveni yok olan biriymis canom . Konu sahibi imzayi atinca herseyin bittigini saniyo ama asil oradaan sonra basliyo
Ben istemezdm ya boyle yalanla dolanla mutluluk gelmesin daha iyi..[/QUOTE]

valla demekkı bı kendınınki erkek sanıyo ne dıyım kendı hayatı kendı yalanı kendı alicengiz oyunu... bencede yalanla olmaz da.. biz ne desek bos...

"Bu zamana kadar başkalarıyla oldum ama seninle nikahtan önce hayatta olmam; prensip meselesi" diyen kızlara tepki gösteremeyen erkekler pısırıktır (teşbihde hata olmaz, pısırıklar). dediğim için valla neredeyse linç ediliyordum. Şimdi çıkmış bana kan hesabı sormayan, kolumdan tutup doktora sürüklemeyen adama "saf" diyorsun. Çok ayıp. Tam sana sempati beslemeye başlamıştım, hatta beni ispiyonlamayacağını bilsem arkadaşım olarak düğünüme bile çağıracaktım.
Tek istediğim dediğimi çarpıtmamanız. Yani bir kaç kez yazdım "bakire olmayan kızı, kabullenemeyen erkeğe pısırık demedim" O zaman kendi nişanlıma da demiş olurum azıcık zeka yani(tam okumayan kızlarda size inanıp bu duruma laf söylüyor). Benim dediğim yukarıdaki, arada fark var. Bu yaptığınız rahatsız edici bir ironi. İroni dediğin komik olur. Bak mesela normalde herşeyime karışan annem şu an ikide bir "kalk kız şunun başından, hani nişanlını okuldan alacaktın sen? doktor iki hafta araba kullanmasın demiş, Bekletme çocuğu" diye zorla adamın yanına yolluyor. Bu komik mesela.

Bir de söylemeden geçemeyeceğim; sanki Üni'de erkeklerle yapmadığını bırakmayıp sonra nişanlanmışım gibi bi kabul var. Valla inanıyorum ki bi kaç hafta önceye kadar buradaki kızlardan çok daha deneyimsizdim(galiba biraz istekliyim yanlız). Eski erkek arkadaşımla yüzeysel bişi yaşamaya karar vermiştik ama ayarı kaçırdık, ki ayrılmamızın sebebidir, daha sonrakilerle de el tutuşmadan ileri gitmedik. Eminim "nasıl vijdanın rahat ediyor" diye fırça atan kızlar bu zamana kadar düzenli olarak cinsel ilişki harici baya bişi yaşamıştır. ama kocalarına ağızlarını açıpta tek kelime etmezler.

Galiba beni nefret ettikleri "sınıftaki güzel kız" yerine koyup hınç alıyorlar(aslında güzel sayılırım, belki bu yüzden de bişi demedi nişanlım).
Bu çok yanlış bişi.

Ya kardeşim, bir erkek sana bir şey deneyelim dediğinde o 'bir şey' in ne olduğunu bilirsin herhalde.Hele o erkek nişanlınsa.
Cnm sen de biraz eksik anlamışsın. Cümlem bu;
"Onun; "hadi gel bişi deniyelim" önerisine, o daha "bişi"'yi açıklayamadan verdiğim "olur hadi" cevabının onda yarattığı ilginç mutluluk beni de mutlu ediyor." o "bişi" cinsel ilişkiye davet değil; zaten cinsel ilişki esnasından kurulan bir cümleydi. Bak şimdi espriyi açıklayıp manasını bozmuş gibi oldum.

Neyse daha da oyalanırsam gene geç kalıcam...

Niye bakireyim diye yalan söyledin açıklamadın ? Neden konuşmak yerine üstüne atladın ?

Yüzeysel yaşama isteğin kızlığım kocama kalsın değilmi ? O vicdan diyenlere laf ediyonda sende öyle yaşıyormuşsun o zaman?

O dediğin laf senide anlatmıyormu pısırık laf felan ?

Kısaca sana lafım yav he he iyi kekledin tebrikler

Son düzenleme:
İspiyonlanmaktan niye korkuyon sen :) Saf anlamamış işte

Abooooo egolar yelken açmış.Güzellik kıskançlığı yapsaydı buradaki insanlar, Hollywood yıldızlarına bakıp 'Biz nüçün Oscar alamıyoruz kiiiiiieee' derlerdi.Millet sana mı kaldı allasen? Hem neye göre kime göre güzel?

Akrabaların adam dövdürüyor ya Cümlemi neden kestin Sana iyi yalancı çobancılık oynamalar.

Simdi guzellikle konuyu nasil bagdastirdin ???? Onunla ne ilgisi var. Vicdani olmayan palavraci bi kadin iyi bi anne olabilir mi ???? Kendi soyledigin yalanlara kendin inanmaya caliaiyorsun. Bence senin psikolojik problemlerin var. Zaten ailenin tavrindan da belli. Lisedeki guzel kizdan cok , kendinden iyi durumdakilere bakip ic geciren ezik ve fesat kiza benziyorsun. . Bu ezikligini de ogretmen koca kapaklayarak bastirmaya calistihin o kadar belli ki. Sen ne is yapiyordun canim . Hangi okul mezunusun. Hani turk filmlwrinde olur ya tezgahtar kizlar kendini zengin birine yamamaya calisir. Burdan bakinca aynen oyle görünüyorsunuz
Ama onlar yalan dolanla kimseyi kandirmiyodu en azindan şerifleri mevcuttu. Neyse bide su guzellik meselesine geleyim. Ben 175 boyimda sari sacli yesil gozlu bi bayanim hatta üniversite donemimde modellik yaptim. Ama bi erkek pesimden de kossa aala bunu guzellige baglamam

Direk yorumlara bakmadan,senin yazdığın yazı üzerinden yazıyorum.Ne yazsak boş aslında.O kadar kendi dünyandasın ki.O kadar kendi doğruların,kendi takıntıların var ki.İnanmışsın onlara.İkinizin de en büyük ortak özelliği bencil olmanız.Birbiriniz için,ilşkide yapılası en ufak şeyleri bile büyük fedakarlık olarak görüyorsunuz.Erkek arkadaşının nişanlı diye,ihtiyacını sende gidermeye hakkı olduğunu düşünmesi ne demek.2 yıl kimseye elini sürmeyen adam,sana palavra sıkmış seni denemiş.Bakalım birlikte olacakmısın olmayacakmısın diye.Bugüne kadar ihtiyaçları aklına gelmemişte,senle nişanlandıktan sonra mı aklına gelmiş.iki yıllık ilişkimiz süresince seks yapamamasını üst üste koyup hayatı boyunca yüzleştiği en büyük haksızlık olarak görür. Direk ayrılır, evlenmişsek de boşanır.Bu nasıl bir sığdüşünce.Sizin sevginiz ilişkiniz cinsellik üzerine mi kurulu.Sen eveliyatında biriyle birlikte oldun diye,her tanıştığınla,nişanlandığınla yatacaksın diye bir şart mı var ki,sen onunla bakire olmadığın halde yatmadın diye haksızlığa uğradığını düşünsün.Sen sadece bir beden misin.Bir et parçasımısın.Senin duyguların,isteklerin,inandığın şeyler yok mu.Bakire değilsin diye karşındaki insanın kölesi misin.Her yaptığına sesini çıkarmayacak,ona haksızlık ettiğini düşüneceksin.Herkes tercihini yapmış.O biriyle birlikte olmamayı tercih etmiş.Sen de biriyle birlikte olmuşsun.Kirli misin,namussuz musun.Ve bunu saklamak asıl haksızlık değil mi.Bugün beni bırakır korkusu taşırken,yarın evlendiğinde öğrendiğinde asıl haksızlığı yaşamayacak mı.Bu nasıl bir zihniyet,kendi dövmez parayla tutar dövdürür..... bunlar mı dört dörtlük huylar.
Bence önce sen kendine değer ver.Ve ona dürüstçe anlat ama birlikte olmak zorunluluğun yok.

evet canım bütün yorumları okumamıştım . son duruma inan çok sevindim. burada belki yadırganacak bu yazdıkların ve benim bu yorumum sen de biliyorsun, hatta yorumunun üzerine bi sürü yorum gelmiş eleştirel boyutta, hiçbirini takma hayat senin hayatın, hatalarınla doğrularınla tüm sorumluluk sana ait. şükür ki hayatındaki adam da seni sen olduğun için seviyormus ve konusunu bile açmamış helal olsun ona. inşallah ilerleyen zamanlarda da bu tavrı devam eder ve çok mutlu olursunuz

Yahu arkadaşın son yorumunu okuyunca sizden tekrar özür dileyesim geldi açıkçası.

Bana da örgüt sempatizanı demiş Sana açıklama yapacak değilim de yine de belirteyim öyle bir durumum yok. Şahsen hiçbir normal insan ölü insan resmi görüp bundan hoşlanmaz diye düşünüyorum. Haliyle psikolojik bir yardım iyi olur diye düşündüm. Hem ben sizi düşünerek söylüyorum neden düşman olarak gördünüz ki. Farkındaysanız şuradaki kadınlardan hiçbiri "silahı olması çok havalıııığğğ, her erkekte olmalı" yorumunuza katılmıyor. Acaba tek haklı ve tek normal siz misiniz? Gerçekten yardıma ihtiyacınız var, bu kötü bir şey değil lütfen bunu saldırı olarak algılamayın bence. Size cevap verme sebebim de yine tahrik edecek bir şey yazmanız. Hiçbir şey sempatizanı değilim. Ne kadar tuhaf birisiniz, yazılanlardan ne kadar tuhaf anlamlar çıkarıyorsunuz. Valla sözel bir bölümde okusaydım tez yazardım bu konunuzdan, baya ilgi çekici olurdu:) Ya canım senden alıntı yaptım bu arada, sebebini biliyorsun

yine yazmıcam dedim ama dayanamadım.
ya ablacım ben hayatımda senin kadar kompleksli bir insan görmedim.
ne alaka güzellik?
nişanlın olacak gerizekalı bakire olmadığına uyanamamış diye yaşadığın sevince bi taraflarımla güldüm.
burada sana hakaret eden bir arkadaş vardı uyardım senin gibi bir ezik yüzünden banlanmasın diye.
ama şimdi ben banlanacağım sanırım ama inan şu salak sözlerine cevap vermek için bunu göze alırım.
o beyinsiz sünepe nişanlını nereye kadar kandıracaksın çok merak ediyorum,farklı pozisyonları deneyelim diyormuş sende aa hadi deneyelim diyormuşsun,
eminim sen kitabını yazmışsındır o pozisyonların.zaten o bu kadar numarayı yiyecek kadar salaksa senin gibi biriyle evlenmeyi hakediyordur.
zeka yaşlarınız büyük ölçüde örtüşüyor 0 yaş yani.
senin gibi kendini bir halt zannedenleri çok gördüm ben sonunda yediğiniz her halt anlaşılır ve insanlar suratınıza tükürmekten bile imtina ederler.
gerçi senin suratına tükürseler bile yarabbi şükür dersin ben sende o yüzsüzlüğü gördüm.
belki nişanlın ne halt olduğunu öğrenmiştir diğerleri gibi ihtiyacını görüyordur seninle.
bu kafa yapısı ile sen başka bir işe yaramazsın çünkü.
hiçbir kadına kötü en ufak bir söz söylemek istemem ama sen resmen bana hakaret edin diye aranıyorsun.
bu arada; güzellik demişsin ya, ben kendi yöremde yapılan festivalde güzellik kraliçesi seçilmiştim 2010 da bunuda bu forumda ilk kez söylüyorum asla konuşmaktan hazetmem.
ama sen dış görünüşe çok takıldığından eminimki bi tarafıma kaş göz çizsem senden misliyle güzel olurdu
bir erkeği elde etmek için peşinde bu kadar süründüysen çok çaresiz durumdasın demek ki.
ben senin yerinde olsam utancımdan evden çıkamazdım bir de gururla söylüyorsun onu tavlamak için atmadığım takla kalmadı diye.
adam gibi adam insan gibi insan olsan kendini adama beğendirmek için takla atmazdın,o seni farkeder taklayı o atardı.
ama sen nasıl zavallıysan işte
sende PISIRIK nişanlında beş para etmez zavallılarsınız.
inş konun kapanırda bizi daha fazla günaha sokmazsın cahil şey.

canım şu son yorumları okudukça içimden neler yazmak geliyoda
işte ayrıca güzellikle ne alakası var oraya nasıl bağladı konuyu ya
anlayan varsa yazabilir mi acaba

Ayrıca diğer arkadaşın da yazdığı gibi, herkesinkinden farklı bir dünyanız var. İnsanların garipsemesi tuhaf gelmesin bence size. Normalde burada herkes yorum yapıyor, sonuçta bir şey yazıyorsanız hazırlıklı olmanız gerekir bunlara. Zaten ortada elleştirilecek o kadar çok durum var ki, ama tabii ki bizleri ilgilendirmiyor sizin hayatınız ve bir erkekte çekici bulduğunuz ama aslında hemen hemen tüm kadınlara korkutucu gelen şeyler. Ama burayı birçok ergenlik çağında kız, hatta belki çocuk okuyor haliyle dikkatli yazılması gerektiğini düşünüyorum bu tip konularda. Bence size havalı gelen silah ve ölü olayını kendinize saklasaydınız daha az tepki alırdınız. Şimdi benimle kavga ediyorsunuz ama başlangıçta yorumlara bakarsanız ben de size destek olmaya çalışıyordum, ki tüm bayanlar böyleydi. Sizin son yazdıklarınızdan sonra olay bu halde geldi. Bence konunuzun kapanması için mesaj falan atın nasıl oluyor o işler bilemiycem ama. Size mutluluklar.

amaan dikkat bi arkadaş banlandı sizde banlanmayın

canım şu son yorumları okudukça içimden neler yazmak geliyoda
işte ayrıca güzellikle ne alakası var oraya nasıl bağladı konuyu ya
anlayan varsa yazabilir mi acaba

Ya ben genel anlamda anlayamadım, muhattap olmayacaktım da beni açık açık çirkin bir şeyle suçladığı için yazmak durumunda kaldım yine... Bence zaten bu bizim anlayabileceğimiz bir şey değil. Demek ki hayatta böyle insanlar da varmış diyip geçmek lazım. Ama işte üslup çirkin olduğu için dayanamıyor insan. Konuyu kapamıyorlar mı bu silah mevzusundan falan? Ne bileyim genç kız çoluk çocuk okuyor burayı sonuçta, rahatsız edici geldi:/ Arkadaşa da mutluluklar dileyelim takılsın işte o memnun halinden biz anlayamayız diye düşünüyorum:44:

Aynı fikirdeyiz senle nişanlısı kesinlik ile aşırı asosyal pısırık biri ki ilk ilişki bu kadar rahat olamayacağını anlamış kendide en baştan kafeslemek için bin bir türlü takla atmış.

Ama tam tersi nişanlısı bundan cin çıkar işini görür sonra tekmeyi yer o zaman görürüm bu şahısı gerçi bu tipler plansız hareket etmez risk almaz asla ve ilk ilişkide sağlam rol kesmiş bi numaralarda çevirmiş olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…