Nişanlıma Çok Büyük Yalan Söyledim.

açıklasın ya...yastığı ne yapıyoruz ...:KK43:

ilginç birşeyse bilelim :44:

Canim pozisyonu bende bilmiyordum valla ama yazmis ya artik bendeki nasi bi cehaletse dusun :) google a yazdim kadinin biri erkegin ustune cikmis ole bi hal resim cikti aboooovvv deyip kapadim düşün gerisini yaniii :))))
Ama yastigi neresine sokuyor onu anlayadim bi gelse de aydinlatsa bizi pastame guzeli :))))))

Aynen canim bide yazmis ki " verdigimiz aralardan birindee " buda bana cok komik geldi ya git adamin ustune atla gel resmen tecavuz etmis cocukta kendi namusunu kurtarmak icin bunla isteee :))burada yaptigin cowgirl u anlat ay cok komik ya :))))
Twetty dusunsene nisanlisi burayi okusa yuzunun hali ne olurrrr ayyyy koptum ya :)))

nişanlısı burayı okusa:KK53::KK53::KK53:böyle olur
ama keşke okusa da nasıl keklendiğini anlasa
ayrıca verdiği her cvp komik baksana utanmadan birde
verdiğimiz aralardademiş
oldu olacak ne halt ettin detayı ile anlat

Canim pozisyonu bende bilmiyordum valla ama yazmis ya artik bendeki nasi bi cehaletse dusun :) google a yazdim kadinin biri erkegin ustune cikmis ole bi hal resim cikti aboooovvv deyip kapadim düşün gerisini yaniii :))))
Ama yastigi neresine sokuyor onu anlayadim bi gelse de aydinlatsa bizi pastame guzeli :))))))

heh işte o yastık gizem kattı =)

Evet açıkla biz senin gibi değiliz cahiliz eziğiz öğret bize :KK70:

Ben açıklardımda ne ise ama nişanlısınada kendi öğretmiştir adam bakir ya :KK70:
Ayy anlatsana valla bilmiyorum yastigi :)) cowgirl u goggle dan ogrendim ama yastigin ne ise yaradigi google da cikmiyor :KK70:
biri bana o yastığın görevini anlatsın yaa ...çatliycam:KK1:

ne yastıkmış arkadaş :KK52:
eşime sordum sen cowgirl nasıl oluyor biliin mi diye o ne la yemek mi dedi :KK52:
anam biz ailecek cahilmişiz :KK53:

abla ne yaptın ya:KK9:
enişteye sorulur mu nereden çıktı bu demedi mi:KK52::KK52:
siz cahil degilsinizde maşallah konu sahibi bu konuda bilgili

ne yastıkmış arkadaş :KK52:
eşime sordum sen cowgirl nasıl oluyor biliin mi diye o ne la yemek mi dedi :KK52:
anam biz ailecek cahilmişiz :KK53:

Hahahahahahah kahkaha attım eşinizin yorumuna:KK52: İşte bunlar hep eziklikten, biliyorsunuz:KK51: Lisedeki güzel kız olaydık işte...

Nişanlısını yastıkla aldatmış nişanlısı ilk başta tepki versede bakir olmanın etkisi ile dayanamamış ve oda yatağa geçmiş nişanlısı bunu bırakıp yastık ile hayatına devam etmiş :KK70:

Deli gibi saçmalıyorum ya ama artık böyle konuya böyle cevap ne yapayım zira konu sahibi şimdi gelip kamasutra bölüm 2 diye devam eder :)

Ay çok fena pozisyonun adı da benim nickmiş resmen kötü hissettim :KK9:
Üzülme tatlım biz ezik deneyimsiz ve en önemlisi sınıftaki güzel kıza özenen ÇİRKİN kızlar olduğumuz için bilemezdin sen de nickinin bi pozisyon ismi olduğunu :KK70:
Ya cidden anlam veremiyorum bir insan nasıl bu şekilde yorumlar yazabilir. ilk mesaja bakıyorum cidden üzülüyorum. son mesaja bakıyorum dengem bozuluyo :KK70:
bu gidişle konu sahibi burdaki tüm kadınların psikolog ücretlerini karşılamak zorunda kalcak. birleşip dava mı açsak :KK70:

Üzülme tatlım biz ezik deneyimsiz ve en önemlisi sınıftaki güzel kıza özenen ÇİRKİN kızlar olduğumuz için bilemezdin sen de nickinin bi pozisyon ismi olduğunu :KK70:
Ya cidden anlam veremiyorum bir insan nasıl bu şekilde yorumlar yazabilir. ilk mesaja bakıyorum cidden üzülüyorum. son mesaja bakıyorum dengem bozuluyo :KK70:
bu gidişle konu sahibi burdaki tüm kadınların psikolog ücretlerini karşılamak zorunda kalcak. birleşip dava mı açsak :KK70:

"Lisedeki güzel kız" gibi bir tabiri literatürümüze kattığı için teşekkür etmeliyiz bence. Acaba lisedeki güzel kızlar olarak hiç ezdik mi milleti onu merak ediyorum :KK1:

"Lisedeki güzel kız" gibi bir tabiri literatürümüze kattığı için teşekkür etmeliyiz bence. Acaba lisedeki güzel kızlar olarak hiç ezdik mi milleti onu merak ediyorum :KK1:
Bi de bakire olmayan kızı kabul eden HAFİF KİLOLU, karısından korkan pısırık var :)

azıcık edep yahu..burda kimse size yaşamınızdan dolayı kızmıyor ama bu pervasızlık bu arsızlık nedir yaa pesss....nefret ettim birde hemcinsimsiniz..

yazmışsın birde çarşaf çarşaf...

X