Nişanlım doğum günümü unuttu

tuzluçerez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
470
2
Kısslar dün doğum günümdü. Nişanlım yurt dışında gelin görün ki en çok aramasını beklediğim gün beni aramadı :çok üzgünüm: Son günlerde ilgiside çok azalmıştı. Ne yapmaya çalışıyo dersiniz? Siz olsanız ne yapardınız? Fikirlerinize ihtiyacım var :çok üzgünüm:

canim üzülme hemen hemen bütün erkekler bunu yaparlar benim esimde hic kimsenin dogum gününü unutmaz ama benim dogum günümü ve evlilik yildönümümüzü hep unutur nedense belki birgün hatirlarlar bizi.........

benim nişanlım da yurt dışında ve doğum günümü son yarım saat içinde annesinin farkettirmesiyle kutladı. oysa ben onun doğum gününü herkesten önce gece 12 de kutlamıştım ve doğum günlerimiz arasında sadece 15 gün var.. bir daha asla unutamayacağı şekilde kazıdım aklına.. erkekler pek ilgili olmuyorlar bu konularla sıkma canını a.s.

Canım uzun zamandır mı nişanlısınız? Sonraları unutmaz. Bak yurt dışından gelmiş belki heyecandandır.kötüye yorma

Bence sende onunkini unut görsün nasıl bi duygu böyle özel bir günde unutulmak
Ayrıca çokta üstüne gitme bence.

evet ya hep böyle oluyo bize denk geliyo çocuklarının ve kendilerin "ahh bir sene daha geçti" diye hatırlıyorlar ama bizim olduğu zaman hep işleri var klava: üzülme yani yalnız değilsin

insanlık hali olabilir, bi de yurtdışındaymış kimbilir belki dünya gailesi o kadar da kızma tabi haklısın ama ... genede büyütme derim.. sıkma tatlı canını insan bazen elinde olmadan unutuverebiliyo valla bende hiççççç unutmamam gereken bişeyi unutmuştum hala üzülürüm ama unuttum işte olabiliyo.

canim üzülme bu seni sevmedigi anlamina gelmez , bellliki kafasi dolu ,yogun calisiyor ,bekle iki gün yada yarin yazarsin dün benim yas günümdü diye

üzülme güzelim ya.benim eşimede bende 1 hafta öncesinden hatırlatmaya başlarım.o halde gider uyduruk bir hediye alır gelir.bende 3 yıldır alıştım artık ne yapayım huy değişmiyor.

Destekleriniz çok teşekkür ederim kızlar. şimdiye kadar hiç unutmamıştı ya. Hala ses seda yok kendisinden. Aradığında unuttuğunun farkında da olacağını sanmıyorum artık( Biz bu kadar önemserken onlar nie böyle yapıyo. Bişey beklediğim yok sadece hatırlanmak istiyorum.Bu arada 2 senedir nişanlıyız. Sizinkiler unuttuğu zaman tepkiniz nasıl oldu kızlar. Ben hala şaşkınım ne yapcağımı bilmiyorum :çok üzgünüm:

uzulme hep unutur bu erkekler...hep yaparlar..benım sevgılım unutugunda
ben hıc oralı olmadım...buluşacagımız gun..dogum gunu pastamı alıp yanına gıttım..
bu ne deyınce unuttugun dogum gunu pastam dedım
cok ama cok utandı..ozurler dıledı geldı gectı..
sımdı bır anı oldu....ayrıldık ama olsun guzeldı o gun

çok iyi ders vermişsin canım valla :) Bayıldım. Ama benimki uzakta ( böyle bişeyde yapamam

canım sende...sıparışle paket yaptırıp iş yerıne yada evıne yollaya bılırsın eger mumkunse ve tabı benım yaptıgımı begendıysen uzulme bu erkek modellerı hep boyle

bence bu anca filmlerde olur nerde öyle erkek.

canım belli ki unutmuş. bazen bende 1 hafta önceden şu gün şunun doğumgünü var diyorum kesin unutmayım diyorum ama o gün unutuyorum. gerçi sevgilisinin doğumgünü unutması ayıp artık onu hatırlamıcak da kimi hatırlıcak. bence ara sen güzelce doğumgünümü unuttun çok üzüldüm kırıldı de çünkü erkekler imadan anlamıyo. bu arada geçmiş doğumgünün kutlu olsun a.s.

shiftcim haklısın aslında. benzer bir olayda süpriz mi yapıcak acaba die bekledim.ama fos çıktı tabi. Ne gelen var ne giden. Bugününde geçmesini bekliycem eğer yine ses çıkmazsa dediğin gibi yapabilirim. Yurt dışında olmasa destinaberin yaptığı gibi yapıp işyerine gönderiridim. Ama o şansım yok (

cnm merhaba insanlık hali unutabilir.bide normalde ilgili ve seni sevdiğine eminsen hiç üzülme.biraz burukluk olur tabi ama azcık naz yaparsın.oda bidahaki sefere unutmaz.benim için ölçü böyle günlerin hatırlanıp hatırlanmaması değildir önemli olan gözlerine baktığında bu adam beni seviyor diyebiliyormusun.sonrasında birbirinizi daha iyi tanıdığınızda zaten nelere önem verip vermediğinizi öğrenip ona göre davranıcaksınız.eminim çok üzülecektir.benim eşimde bu sene nerdeyse unutuyordu.öğlene doğru hatırladı.ama unutsaydı.çok üzülmezdim.a.s.

unutmuştur erkeklerın pek aklında oyle ozel gunler kalmıyor
unutuyorlar..ba arada dogum gununde kutlu olsun
hayırlı omurler

valla ben cok kizardim ne demek unutmak ya ben onunkisini unutuyor muyum erkekler unuturlarmis unutmasinlar dogum gunleri ozel gunler bunlar degerlidir. unutmus gibi yapma olayina ise baslibasina kil oluyorum zaten sevgilini sen tum gun uz gece yarisina gelince de unutmus gibi yaptim de nasil kiyip da tum gun uzuyorsun anlamiyorum yahu!!

valla tuzlucerez arkadasim acele etme biraz belki isleri yogundur geceye kadar bekle eger aramazsa bir gelisim yapmazsa da icinden geldigi gibi davran.
bu arada dogum gunun kutlu olsuna.s.a.s.

Öncelikle doğumgünün kutlu olsaun arkadaşım a.s.
Sorununa gelince, unutmuş diyeceğim ama tatmin etmeyecek seni,bilirim.
Çünkü biz bayanlar bu tür özel günlere çok düşkünüz,aranmak,mesaj çekilmek,hoş sürprizlerle karşılaşmak isteriz...
Ama erkekler ne yazık ki bizim verdiğimiz kadar değer vermezler.Önemsemezler bu tür günleri çünkü .:mymeka:
Msj atarım senin yerinde olsam ''bugün senin doğumgünün kutlu olsun'' diye :mymeka:
Laf giderdi gitceği yere o zaman kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…