Sevgilimle buluşamıyoruz ve bu durumdan cok sıkıldım ne yapmam gerek?

Ama her hafta buluşmak zaten istemem, şartlardan anlarım ayda bir dahi buluşmak istemem düşünürüm.
2 ay olur.
3 ay fazla geliyor görmeden durabilmek falan.
Ben mi yanlış düşünüyorum 😭
e gormeden durma sen git.
hem görmeden duramam diyorsun hem armut piş agzima duş diye bekliyorsun. adam esek gibi calissin, adam bilet alsin, adam (evi havaalanina uzak demissin) onca yola gitsin de yorgun argin senin şehrine gelsin, antalya gibi pahali bir yerde adam otellere para doksun, üstelik otelde tek kalsin vuslata da eremesin, yedirsin icirsin guzel yerlere götürsün teleferige binsin ama onlarin parasini da kendi odesin. dogru duzgun hasret gideremeden geri dönsün, dunyanin yolunu cekip hic dinlenemeden bir de ise gitsin.
ama sen hic bir sey yapma, ailene yalan soyleme, ona bir sey ismarlama, adamin hayatini kolaylastirma, gelince onunla kalma, onun yanina asla gitme, yorgunlugun da yok, bos vaktin de cok. ... ama de ki; ben cok seviyorum. o sevse gelmez miydi, çok duygusalim, ben hakliyim, uc ay nasil gelmez yanima. trip trip trip
yani bilmiyorum bana ilginc geliyor. isi gucu olan eli yuzu duzgun bir erkek bu hayata neden katlanir ki? bunca tribi neden ceker? bizim erkeklerimiz de bir ilginc

Öncelikle merhaba etrafımda pek konuşacak kimse yok,fikir almak için buraya yazmaya karar verdim.
Sevgilimle 1,5 yıldır birlikteyiz.İlk zamanlar işinden dolayı ayda bir buluşurduk sonra iş değiştirmek durumunda kaldı.
Buluşmalarımız azaldı.
Antalya’da yaşıyorum o İstanbul’da yaşıyor.Bende yanına gittim bu zaman zarfında 3 kere falan ailemle yaşadığım için pek şehir dışına çıkamıyorum bu da onun farkında.
En son 3 ay önce gördüm ve çok duygusal
Bir kiz olduğum için özlem bana ağır geliyor çokta seviyorum ama onun bu kadar beklemesine anlam veremiyorum tamam diyorum çalışıyor ediyor ama izinli olduğu günlerde oluyor geçen hafta 3 günlük izninde gelmedi mesela aramız bozuk diye.Tartismistik.
Bende aramız bozukken yanına gitmiştim bunu dert etmemiştim ama onun böyle yapması beni çok üzdü.Sevildigimi de hissediyorum sevilmiyor değilim.Ailesiyle tanıştım onlarla da görüşüyorum.
Çok üzülüyorum ne yapmam gerek bilmiyorum ayrılmakta istemiyorum ama bu durum artık çok sinirlendiriyor beni.
Aşılmayacak bir mesafe de değil imkansız da değil.Tepkimi göstermek istiyorum.
Siz olsanız ne yapardınız gerçekten fikire ihtiyacım var.
Bana mesafe çok geldi. Gerçi eşim sevgiliyken daha uzak mesafeden gelirdi. Ama maddi durum da etken tabi uçak biletleri ne kadar şuan bilmiyorum . Yaşlar kaç evlilik fikri var mı. Bu kadar mesafe ve özleme erkeğin evlilik yolunda niyeti adımı olur normalde

X