Nişanlım doğum günümü unuttu

Hiç üzülme arkadaşım.
Bence bu gayet normal. Erkek işte. Unutmayanı var mı? Birini hatırlasa ikisini unutur.
Benim sevgilim de unutmuştu. Üstelik de bütün gün boyunca bana aman ne sıkıcı bir gün, üff geçmedi bi türlü, akşam olsa da gitsek, acayip sıkıldım bu gün falan demişti :))
Hiç bişey demedim. Tam çıkacağı anda yaa aşkım, o kadar da kötü bi gün değil bence yaa, bi düşün bakalım bugün günlerden ne dedim...gülümseyerek, seviyorum len seni, hadi öptüm, görüşürüz dedim bi de.
Hani...epey bekledi yer yarılsın da içine gireyim diye ama olmadı tabii.
Sonradan ziyadesiyle telafi etti tabii ama uzun süre özürler diledi bu yüzden.
Netekim...oluyor böyle vakalar, çok büyütme bence.
Adı üstünde bunların...erkek.

Hiç bir doğumgününü unutmadım ama nedense şu yaşıma kadar ailemde dahil hiçbir doğum günüm zamanında hatırlanmadı...
Ama ben üzülmedim, çünkü sevgilerinin ne kadar büyük olduğunu biliyorum.
Bence takmamalısın akfana, biraz sitem et tatlı tatlı, biraz naz...
Biraz uğraştır onu sadece ama kafana takma sakın...

önemli işleri oldugundan filan unutmuş olabilir kafana takma küçük şeyleri es geç bugun mesela ablamın arkadaşının dogum günüymüş meger ama ablam kaç senelik en iyi arkadaşının dogum gününü unutmuş olabilir yani canım takma kafana.

bence bu kadar büyütme bazı insanlar bu günlere fazla önem vermezler ama bu onların sevgisinin azaldığını göstermez. Öyle gün oluyorki annemiz bile unutuyor, biz bile öyle zamanlar oluyorki yakın arkadaşlarımızın özel günlerini unutuyoruz. Tabi görüşünce unuttuğu için sitem edebilirsin ama çokta büyütmene gerek yok, unutma öfkeyle kalkan zararla oturur...

canımm doğum günün kutlu olsunn .fakat böle bişey için üzme o tatlı canını .insanlıkk hali .belkii çok fazla yoğundu .yoksa evde yangelip yatarken unuturrmu hiç

canım benımkıde aksam ustu aradı bende aramasaydın keske dedıgımde, daha gun bıtmediki acıklamasını yaptı,yinede hatırladı dıye kendı kendıme sevınırken bıkacgun sonra ogrendımki,arkadaslarım ogun cok uzuldugum ıcın aramıslar ve dogum gunum oldugunu benım cok uzuldugumu soylemısler ve ondan sonra aramıs:eek:klava: ben napsaydım?senağlama

Desteğiniz için hepinize çok teşekkür ederim kızlar. 2. günü doldurmak üzereyim. hala ses yok beyfendiden :KK43: Bi arasın nasıl vicdan azabi çektiricem, öyle bi acıtasyon yapıcam ki feleğini şaşırtcam. nası oluyomuş unutmak anlasın :hooray:

Desteğiniz için hepinize çok teşekkür ederim kızlar. 2. günü doldurmak üzereyim. hala ses yok beyfendiden :KK43: Bi arasın nasıl vicdan azabi çektiricem, öyle bi acıtasyon yapıcam ki feleğini şaşırtcam. nası oluyomuş unutmak anlasın :hooray:

yap tabi ya.. baştannası tutarsan öle gider.. gerçi biraz da karakter meselesi ama, konu erkekler oldumu işini şansa bırakmican tabi acaba bu hatırlayan cinsinden mi hatırlamayan cinsinden mi diye.. sen önlemini al, üzüldüğünü belli et.. ayıp etmiş cdden..

dogum günün kutlu olsun canım nice senelere inş gelecek senelerdeki yaş günleri hatırlar
canım üzülme boş ver arkadaşlarında dedigi gibi bu erkekler hep böyleler benim 2 yıllık birlikteligimiz oldu 2,5 yıllıkta evliyim sana inan bunu bütün samimiyetimle söylüyorum eşimden daha bugune kadar hiççççççç ama hiççç hediye almadım evlilik yıldönümümüzü dogum günümü unutur hep ama eski sevgilisinin günü gününe bilir kızmıyomuyum hemde çokkkk ne laflar söyledim ama anlamıyo zaten benim istedigimden sonra alıcaksa almasında sen üzme tatlı canını belki kafası dagınıkmıştır ii varmıştır hepsi benimki gibi olucak degil ya arkadaşlar söylüyolar şunu aldı bunu aldı diye gerçekten çok yogundur unutmuştur olurya

ben yurt disindayim sevgilim türkiyede,yazin dogum günümde birlikteydik yni birgün öncesinden..o zaman kutladik pasta filan yedik ertesi gün bulusamadik ariyor,mesaj atiyor ama hic dogum günümle alakali birsy yok..bende sagol ya unuttun bugün neydi sence diye bir mesaj yazdim
askim ya unuturmuyum hic dün kutladik ya o yüzden birsey demedim dedi..
erkekler bazen gercekten odun oluyor...
yani belki islerden dolayi unutmustur canim

of off arasa öğrenicez derdini bakalım canım ama hala bekliyorum. Acaba unutuğunu kendi hatırlıycak mı? Onuda merak ediyorum. 2. gün bitti. Ben bu gidişle çok beklerim galiba :kahve: Yine ben arıycam sanırım :KK43:

erkek arkdaşım dogumgünümü unutmuştu ve acısını fena çıkardım canım ben böyle günlere önem veririm..
nese kapris yaptım sonra bir güzel pastahanede kutladık arkdaşlarımızda vardı tabi en sonda bi yemek yedik tabi tüm arkadaş grubumuz beraber hediyede almış bir anlamı olmasada sonuçta unutmuştu bütün gün hesabı tek başına ödedi ve buna iyi bir ders oldu tatlım...

ben yurt disindayim sevgilim türkiyede,yazin dogum günümde birlikteydik yni birgün öncesinden..o zaman kutladik pasta filan yedik ertesi gün bulusamadik ariyor,mesaj atiyor ama hic dogum günümle alakali birsy yok..bende sagol ya unuttun bugün neydi sence diye bir mesaj yazdim
askim ya unuturmuyum hic dün kutladik ya o yüzden birsey demedim dedi..
erkekler bazen gercekten odun oluyor...
yani belki islerden dolayi unutmustur canim

biz de eğer öyle bir şey yapmış olsaydık, büyük ihtimalle o da kutlamazdı. E kutladık ya derdi.

Ben şu yakın tarihteki akıllanma süremizden önceki ben olsaydım öyle bir durumda, ağlar, üzülür, vırvır-dırdır kendimi yer bitirir, ona da belli eder, soğuk davranırdım.Çok üzgünüm çoook

Ama artık akıllandım. Öyle bir durumda onun erkek olduğunu hatırlar, :1rolleyes: benim ve kız arkadaşlarım gibi duygusal ol(a)madığını bir kez daha kendime hatırlatır, bir art niyet olmadığını ve aynı şey ben yapsam onun da lafını bile etmeyeceğini düşünürüm.:eek:

biz de eğer öyle bir şey yapmış olsaydık, büyük ihtimalle o da kutlamazdı. E kutladık ya derdi.

Ben şu yakın tarihteki akıllanma süremizden önceki ben olsaydım öyle bir durumda, ağlar, üzülür, vırvır-dırdır kendimi yer bitirir, ona da belli eder, soğuk davranırdım.Çok üzgünüm çoook

Ama artık akıllandım. Öyle bir durumda onun erkek olduğunu hatırlar, :1rolleyes: benim ve kız arkadaşlarım gibi duygusal ol(a)madığını bir kez daha kendime hatırlatır, bir art niyet olmadığını ve aynı şey ben yapsam onun da lafını bile etmeyeceğini düşünürüm.:eek:

önceki sen, şu an benim galiba canım CADIARZU

benim de aşkım unutmuştu=( ilk başta çok üzülmüştüm ama sonradan boşverdim.. sevdiceğim askerde de.. sen de üzülmemeye çalış canım.. belki kafası meşguldü kimbilir..

önceki sen, şu an benim galiba canım CADIARZU

profiline baktım aramızda 4 yaş varmış. ben de zaten 2 ay öncesinde eski bendim:)

yani doğal öyle düşünmen, yaşlandıkça anlıyor insan demeyeyim desenağlama kaydirigubbakcemile3 karşındakini anlamaya çalışınca oluyor ve tavsiye ederim kesinlikle. çünkü herşey karşılıklı(doğru insanlarla beraber olunca). Sen onu anlamaya çalışırsan, o da seni anlamaya çalışıyor. sen söylenince karşındaki savunma mekanizması geliştiriyor iyice duyarsızlaşıyor.sengözlerimebaksanab

of off arasa öğrenicez derdini bakalım canım ama hala bekliyorum. Acaba unutuğunu kendi hatırlıycak mı? Onuda merak ediyorum. 2. gün bitti. Ben bu gidişle çok beklerim galiba :kahve: Yine ben arıycam sanırım :KK43:

:1no2:beni 2gün aramayan veya bi mesaj atmayan nişanlının canı cehenneme:1shok:ne bu be seni kaç günde bir arıyor napıyorsun hiç merak etmiyormu msn de görüşün bari sen nedne sesini cıkarmıyıorsun zaten uazaksınız bari arasın.ayrıca artık evlen durum kötüye gidiyor 2yıl nişanlı kalma iki çul da olsa al otur evine:lepi:

:1no2:beni 2gün aramayan veya bi mesaj atmayan nişanlının canı cehenneme:1shok:ne bu be seni kaç günde bir arıyor napıyorsun hiç merak etmiyormu msn de görüşün bari sen nedne sesini cıkarmıyıorsun zaten uazaksınız bari arasın.ayrıca artık evlen durum kötüye gidiyor 2yıl nişanlı kalma iki çul da olsa al otur evine:lepi:

kendi hatırlayabilecek mi onu merak ettim aslında.2 gün geçti artık hatırlamaz herhalde. Ben arıyıp nedenini öğreniyim Ayrıca evlenmemize 1 yılımız daha var. Okulumu bitirmeden gitmek istemedim yurtdışına. :çok üzgünüm: Off off

Bende delilerce sevdiğim,hergün ağladığım askerdeki nişanlımın doğum gününü unutmuştum üstelik aramızda 8 gün olmasına rağmen,yazık ya o benimkini kutlamıştı da unutmamıştı da ben unutmuştum.İnsanlık hali yani,unutulabilir.

X