Nişanlım bana ihanet ediyor

Telefonu açmamışsınız, geri aramamışsınız, adamı sıkıştırıp sormamışsınız. Ne olduğu belli değil. Aldattı diyorsunuz anlamadım. Sanırım güven yok zaten aranızda
Evet telefonu açmadım geri aramadım. Gece seni biri aradı diye sordum bizimkiler dedi tekrar konuşmadım bunu sadece engellediği kadının numarasını aldım. Yani aslında ben görmek yüzleşmek istemediğimi fark ettim ama bir şeyler yapmak zorundayım.

Gerçekten anne babalar herşeyi seziyor ya. Lütfen bu belirsizlikleri hazmetmeyin. Kadın hissediyorsa doğrudur… nişanlınıza bişeyler sormayın bence. Bi şekilde araştırıp detayları öğrenin ve kanıtla gidin bitirin herşeyi.

Kadınla konuşmaktan başka ne yapabilirim bilmiyorum

Ne iş yapıyor?

Keşke acsaydiniz telefonu ya da en azından o numarayı da kaydetseydiniz. Şimdi siz nisanliniza hesap sormak için gittiğinizde size karşı dürüst davranmayacaktır. Bence hiçbir şey yokmuş gibi davranın ve kendiniz araştırın. Buluştuğunuz zamanda bir şekilde kurcalayin o telefonu. Allah yardımcınız olsun

iyide arayan ile engellenen numara aynı mı diye niye bakmadınız hazır telefon elinizdeyken?
buna rağmen oyumu aldatıldığınızdan yana kullanıyorum.

Size naçizane bir tavsiye; muhakkak ki seviyorsunuzdur ki evleniyorsunuz, ama bu olay dışında da evlenmenizi tavsiye etmem ben. Siz hekimsiniz ve üsteğmen size tabi olamayacak ve yıllarca evli bile olmadan evli olacaksınız. Böyle evli/sevgili olan ne kadar hekim arkadaş(hekim olmayanlar da öyle ama) gördüysem hepsinin sonu ayrılık oldu üzgünüm

Kadın engelli yabancı numara kayıtsızdı
Ya belki yanlışlıkla biri aradı. Yani bunu bilemezsiniz ki. Yan yana da değilsiniz. Biz de engelliyoruz bazı numaraları illa aldatma olacak diye birşey yok bence. Sizin anlattığımız kadarıyla emin olabileceginiz bir durum yok gibi geldi. Ama siz emin gibisiniz. Başka şeyler mi var.

Ben öğrenciyken yani o istediği zaman bana ulaşabilirken ilişkimiz çok güzeldi. Özlüyordum onu zaman zaman ama sürekli beraber olsak birbirimizin kıymetini bu kadar bilmezdik belki diye kandırdım hep kendimi. Ailem o zaman da görmüş neler olacağını demek ki. Babama karşı yaşayacağım mahcubiyeti hayal bile edemiyorum şu an. Haklısınız teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…