Nişanlım bana ihanet ediyor

Keşke acsaydiniz telefonu ya da en azından o numarayı da kaydetseydiniz. Şimdi siz nisanliniza hesap sormak için gittiğinizde size karşı dürüst davranmayacaktır. Bence hiçbir şey yokmuş gibi davranın ve kendiniz araştırın. Buluştuğunuz zamanda bir şekilde kurcalayin o telefonu. Allah yardımcınız olsun 🙏
Ankaraya gitmeyi düşünüyorum ama şu an kendimi toplamış değilim. Allah razı olsun teşekkür ederim.

Onun görevleri benim yoğun derslerim derken uzak mesafe ilişkisine alışkın olduğumuz için (4 yıldır beraberiz) bu süreçte birbirimizi birkaç defa görsek bile görev bitimine kadar sabrederiz diye düşündük.
Hep biz yazmışsınız ama nişanlınız böyle hissetmiyormuş. Siz alışmışsınız, o değil. 4 sene uzaktan ilişki olmamalı. Paylaşamıyorsun konuşamıyorsun dokunamıyorsun... Cinsellik kişisel tercih ama el ele bile tutuşamıyorsan, bütün hafta sonu herkes ayrı takılıyor vs.
Bana sanki, sağlam işi geliri olan biriyle garanti evlilik yapmak istiyor gibi geldi.

Ben öğrenciyken yani o istediği zaman bana ulaşabilirken ilişkimiz çok güzeldi. Özlüyordum onu zaman zaman ama sürekli beraber olsak birbirimizin kıymetini bu kadar bilmezdik belki diye kandırdım hep kendimi. Ailem o zaman da görmüş neler olacağını demek ki. Babama karşı yaşayacağım mahcubiyeti hayal bile edemiyorum şu an. Haklısınız teşekkürler
Hiçbir şey olmaz, anne babanız sizin mutluluğunuzu ister. Mesleki olarak da uyum yok, bir de yalan söylemiş size. Şayet arayan kişiyi tanımasaydı, tanımıyorum numarayı belki yanlıştır falan derdi size ama tanıyor. Gizli saklı iş yapan değişmiyor, hep devam ediyor maalesef. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Evet öyle haklısınız. Bilmiyorum ne yapacağımı ama peşine düşeceğim
Anlayana kadar sesinizi çıkarmayın. Emin olduğunuzda yol gösterin.

Bu size bir işaret olabilir bunu lütfen önemseyin.

Bir de Aile tanışmasında bahçeye çıkıp telefonda birilerine bağıra çağıra konuşması da bir işaretti fakat babanızı dinlememişsiniz ama bu işareti önemseyin.

Size naçizane bir tavsiye; muhakkak ki seviyorsunuzdur ki evleniyorsunuz, ama bu olay dışında da evlenmenizi tavsiye etmem ben. Siz hekimsiniz ve üsteğmen size tabi olamayacak ve yıllarca evli bile olmadan evli olacaksınız. Böyle evli/sevgili olan ne kadar hekim arkadaş(hekim olmayanlar da öyle ama) gördüysem hepsinin sonu ayrılık oldu üzgünüm
Asker doktor zaten uyumlu değil ama ben asker veya polisle evlenipte mutlu olan kadın tanımadım henüz. Genel olarak bu meslek gruplarının aileleri çok sorunlu oluyor, meslekleri zaten zor, sürekli ordan oraya tayin, gecesi gündüzü belli olmayan bir hayat üstüne de ödül olarak aldatma.

Ya belki yanlışlıkla biri aradı. Yani bunu bilemezsiniz ki. Yan yana da değilsiniz. Biz de engelliyoruz bazı numaraları illa aldatma olacak diye birşey yok bence. Sizin anlattığımız kadarıyla emin olabileceginiz bir durum yok gibi geldi. Ama siz emin gibisiniz. Başka şeyler mi var.

o zaman gece telf. çaldı deyince bizimkiler aramış demezdi bilmiyorum tanımadığım bir numara aramış derdi.

Baby, aldatılıyorsun falan diyemem olayın anlattığın kadarını biliyorum çünkü ama sakın tamamen duygularınla hareket etme. Ben de 2 yıl önce aldatıldım. İçime sinmeyen, sezdiğim, anladığım şeyler oldu. Söyledim, ikna etti, etti derken artık inkar edemeyeceği bir noktada yakaladım. Bir kadın hislerinde yanılmıyor genelde ya. Güçlü kadınsın mantığınla hareket et

Yüzleşmeniz sonucunda sadece inkar edecektir . Ben aldattım diyecek halı yok . Ne yapmayı planlıyorsunuz
Arkadaşımla araştırdık e devlet üzerinden telefon dökümlerine ulaşılabiliyormuş. Tc numarası bende var ama şifresi yok. Şifresini almak için bir bahane bulup oradan bakacağım. Kadınla iletişimini görürsem elimde yeterli kanıt olmuş olacak. Olmazsa Ankaraya gidip kadını arayacağım sonrasında onunla yüzleşeceğim. Bu şekilde düşündüm ama ne kadar mantıklı bilmiyorum

Ailenizin yanında telefonda biriyle kavga etmiş. Siz ve aileniz onun için kıymetli olsaydınız o bir kaç saat için telefonunun sesini kısardı. Düşünün ki umrunda değil her şey berbat olmuş olmamış, sevgi bu değil. Düşüncesizim diye bağırıyor adam ve siz onunla yaşadım ilk beraberliğimi diye hayatınızı karartacaksınız. Daha engellenen numaraya, farklı numaranın gece yarısı aramasına gelmedim bile. Saygısı yok. Nişanlıyken böyle olan evlenince kim bilir nasıl olur. Ayrıca şuan farklı şehirlerdesiniz telefonla konuşunca nişanlınız bi sorun olduğunu sesinizden anlamıyor mu? Anlamayıp hala yanınıza gelmediyse yine gözümde sıfır. Son olarak doktorsunuz burda hiç bir mesleği kötülemek değil amacım asker psikolojisi çok zordur. Niye kendinize bunu yapıyorsunuz. İstediği kadar rütbesi olsun onda ki o siniri gerçek yüzünü size daha göstermemiş. Henüz ailenizin yanında telefondakine göstermiş. Sizde ordan pay biçin.

Gece 02.40 ta rehbere kayıtlı olmayan bir numara arıyor, siz de engellenenler listesine bakıyorsunuz ve ilk sırada bir kadın profili görüyorsunuz, aldatıldığınızi düşünüp kadının sosyal medya hesaplarını didik didik ediyorsunuz. Anladığım dogru ise nereden vardınız bu yargıya?
Belki nisanliniz rehberde olmayan numarayı cevapsız olarak göremedi, ailesi aradiysa cevapsız numara aşağıda kalmış olabilir.
Yani benim de whatsappta 22 kişi engelli ve isimleri yazmayan ve bunların içinde erkek olanlarda var ama hic biri eski sevgilim degil.
Genellikle eski çalıştım firmada tedarikçi olup tavrından hoşlanmadığım kişiler engelli.

Yani cikarimlarinizin dayanağı yok
Hadi rehbere kayitli olmayan numara defalarca kez arar ya da mesaj atar belki derim fakat engelli numaradan da aldatma cikarimi yapilamaz.

Arkadaşımla araştırdık e devlet üzerinden telefon dökümlerine ulaşılabiliyormuş. Tc numarası bende var ama şifresi yok. Şifresini almak için bir bahane bulup oradan bakacağım. Kadınla iletişimini görürsem elimde yeterli kanıt olmuş olacak. Olmazsa Ankaraya gidip kadını arayacağım sonrasında onunla yüzleşeceğim. Bu şekilde düşündüm ama ne kadar mantıklı bilmiyorum
E-devletten telefon arama dökümünü görebileceğinizi sanmıyorum. Operatörünün online işlemlerine şifreyle girmeniz lazım onun için. Aldatıyor mudur bilmiyoruz ama ne olursa olsun gece arayan kişiyle ilgili size yalan söylemiş. Demek ki tanıdığı ve saklamak istediği biri. Bu bile başlı başına ayrılık sebebi.

Merhabalar aslında burada hesap açma düşüncem vardı ama ev eşyalarıyla alakalı bir şeyler danışacaktım. Nasip böylesiymiş. Ben 27 yaşındayım hekim olarak zorunlu görevdeyim. Bu süreçte nişanlımla beraber mutlu bir ilişki yürütüyorduk. 2 ay oldu biz nişanlanalı. Önümüzdeki yaz düğün planlamıştık ben yavaş yavaş hazırlanıyordum evliliğe. Onun görevleri benim yoğun derslerim derken uzak mesafe ilişkisine alışkın olduğumuz için (4 yıldır beraberiz) bu süreçte birbirimizi birkaç defa görsek bile görev bitimine kadar sabrederiz diye düşündük. Nişandan sonra hızlıca herkesin işine dönmesi gerekti dolayısıyla birbirimizi hiç görememiştik. Ben de 3 günlük bir tatil ayarladım bize. İzinlerimizi zar zor ayarlayıp gittik. Gittiğimiz andan itibaren huzursuzdu. Zorla izin aldığından bunca işin masrafın içinde tatile ne gerek olduğundan şikayet etti sık sık. Aslında amacım beraber zaman geçirmekti çünkü nişandan sonra ilişkimizin bir görev haline geldiğini hissetmiştim. Yani en azından o öyle davranıyordu. Esas konuya gelmek istiyorum. Son gece uyurken ikimiz de hafif alkollüydük ama onun uykusu çok ağırdır. Telefonu kayıtlı olmayan bir numaradan arandı. O titreşimi duymadı telefon benim kolumun altında kalmıştı ben uyandım. Telefonuna baktım ve içime garip bir sıkıntı düştü. Telefonu kaydedip whatsapp üzerinden baktım profil fotoğrafı ve isim göremedim. Sonra mesajlara baktım bir şey yoktu. Aklıma engellediklerine bakmak geldi. İkinci sırada eski askerlerinden biri vardı onu benim yanımda engellemişti nişan dönemi hatırlıyorum. İlk sırada bir kadın vardı. Kadının numarasını telefonuma kaydettim ama diğer numarayı aptallık edip almadım olayın şokuyla. Sabahı sabah ettim desem yeridir. Telefonu neden açmadım diye düşünüp durdum. Geri aramak aklıma geldi ama inanın elim gitmedi bir türlü. Ertesi gün arabaya binerken telefonun çaldı dün gece dedim gördüm bizimkiler dedi. Ben uçağa atlayıp geri döndüm fazlasını konuşmadık ama o ayrılırken beni ne kadar sevdiğini söyleyip durdu öpücüklere boğdu. Bugün kadının adını soy adını öğrendim. İnstagramdan baktım, Çok güvendiğim bir arkadaşım sağ olsun araştırdı kadının işini memleketini vs. öğrendik alakaları olması imkansız. Şimdi ben ne yapacağımı bilmiyorum. Kırılan kalbim, hislerimi geçtim bu süreçte ailemi karşıma aldım denilebilir. Her şeyi ilk defa onunla yaşadım. Çaresiz kaldım ne diyeceğim nasıl yüzleşeceğimi bilmiyorum. Ankaraya gidip yüzüne çarpmak istiyorum bu kim diye. Diğer tarafım sadece kırgın ortadan kaybolmak istiyor. Kimseye anlatamıyorum dipsiz bir kuyudayım sanki.
Kendinizi üzmeyin ve yıpratmayın. Yol verin gitsin en iyisi👍🏽

Emin olmadan şimdilik bir hamlede sakın bulunmayın şu an şaibeli bence net aldattı denebilecek bir durum yok. Araştırın iyice ve kanıtlarla çıkın karşısına

Ben mi yanlış anlıyorum bilmiyorum ama engelli numara var diye aldatıldığınızı düşünmeniz, yahut bilmediği bi numara aradı diye, bana biraz çabuk karar veriyosunuz gibi geldi. Benimde engellediğim biçok insan var, rahasız etmiştir yahut başka bi sebeple engellediğimiz bisürü kişi olabiliyo. Gece aramasınada gelşnce kayıtlı olmayan bir numara dediniz, belki yanlışlıkla aranmıştır. Ben olsam konuşurdum açık açık, evet sizden çekinip sanırım yalan söylemesi hiç hoş değil bu yüzden şüphelenmekte haklısınız ama kesin aldatılmışsınız gibi bi durum ben göremedim.

X