Nişanlım bana ihanet ediyor

asker/polis eşi olup bu kadar net yazan buada ilk görüyorum sanırım

Allah mutluluğunuzu daim etsin.

benim ailemde de enişte olarak çok asker polis var çok şükür hiç öyle magandalıklarını da çapkınlıklarını da görmedik, (dünya görüşü , yaşam tarzı vs. bunlar ayrı şeyler, ben böyle şeylere takılmıyorum ben evlenmeyeceğim sürece)

hep çoluk çocuklarının filan derdinde, işinde gücünde anadolu insanı adamlar ama genel olarak hele hele yeniler hakkında hiç iyi düşüncelerim yok benim de.

Ne benim ailem, ne eşimin ailesi bizden bir şey talep etmez. İhtiyaçları varsa biz zaten hallediyoruz.

Üniforma hastası kadınlar pirim veriyor, mayası bozuklarda karşılık veriyor maalesef. Bir keresinde komşu teyzenin biri kapıda zorla kahve içmeye davet etti, kıramadım. Bekar kızları var, yüzüme karşı "Ağabeyde karizma, boylu poslu maşallah dediler yanıma o yakışıyor çünkü dedim suratları değişti salyanız akıyor bari karısının yanında deme. Ama Allah'a çok şükür eşimin o taraklarda bezi yok.

Çoğu üniforma giyince kendini Best model zannediyor, zaten bu tarzların içi boş, üstündeki ile prim yapıyor.

Amin cümlemize inşallah Net konuşuyorum çünkü, görünen şeyi inkar edemem. Bir de eşimin pozisyonu gereği, eşleri randevu alıp görüşmeye geliyorlar. Mesai saatleri içerisindeyse disiplin cezası veriyor, değilse huzur evi gibi yerlere veriyor, bir kere bahsetmişti "Ş***sz şimdi yap bakalım falan demişti. Veya ücra ilçeye sürüyor falan. İşinin ayrıntılarını bilmem ama bu tarz şeylerden haberim oluyor bu sebepten net görüyorum.

Bir de çalıştığı birim, aktif bir birim olunca seçilen polisler genelde daha gösterişli, atletik oluyor diğer birimlere göre. Ne bileyim mesela asayişe oranla daha fazla olay oluyor (aldatma) Bir çok kadın, medeni durumu farketmeksizin tav oluyor bunlara. Yani iki taraflı kaşıntı mevcut. İçlerinde düzgünleri elbet var dediğiniz şekilde.

Koni sahibi arkadaşım, sana ilk sinyal gelmiş. Düzelir sanma sakın. Mis gibi doktorsun, yarın ihanetle sınanıp belkide çocuğundan hayat çalacağına (bu olaya rağmen ayrılmadıysan) otur şimdi üzül, ailende emin ol sadece sana üzülür ama kurtulduğunu sevinir.

Sana, benzer yerin öbeğinden sesleniyorum. Maalesef ki bu tarz potansiyelin her daim içinde olacaklar. Daha cicim aylarında böyleyse bence hiç düşünme bile.

Bize polis asker kutsaldır diye öğrettiler, ama şu plartforma girdiğimden beri hiç de masum olmadıklarını anladım...

Bize polis asker kutsaldır diye öğrettiler, ama şu plartforma girdiğimden beri hiç de masum olmadıklarını anladım...
Ya kutsaldır elbet. Yani şimdi vatan savunması ayrı, ilişki durumları ayrı. Yani özel hayatında adam beş kuruş etmez ama, vatan savunmasında bu şekilde davranmaz, üstüne düşeni sonuna kadar yapar.

Hıı eş veya sevgiliye bunu yaşatmasalar tabii çok çok iyi lakin malesef oluyor.

Ama dediğim gibi mevzu vatan savunmaksa hepsi canını feda eder, o ayrı bir mevzu.

Ya bir de bunun arka planında olan bizler varız. Elbet herkese ömür biçilmiş ama, eşiniz sahadaysa ve bazen telefonun ışığı yüzünden Bile haber alamaz, üzerine pijama bile giyemezsin "Ya haberi gelirse?"

Asker olsun, polis olsun bazı birimler göreve gider ve uzun sürenler vardır. Çocuğuna hem ana, hem baba olursun. Nefes aldığını biliyorsan daha güçlüsündür. Ama Ya gelmeze? İşte o gecelerde oturur düşünürsün.

Asker ve polisler, karıları ile bir ekiptir aslında. Tek başına sırtlamazlar o yükü. İşte bu sebepten karılarını el üstünde tutmaları lazım, aldatmaları değil.

Ne gerek var bunca numaralara ya evlisinizde sanki tazminat koparmaya çalışır gibi didik didik. Güvenmiyorsanız ayrılın bu kadar basit daha nişanlısınız ayrı şehirlerdesiniz sürekli de görüşemiyorsunuz güzel bir mesleğiniz var. Sırf ilk onla bişeyler yaşadınız diye güvenmediğiniz şüphe duyduğunuz bir şeyler paylaşamadığınız biriyle mi evleneceksiniz?
Ayrıca ben polis, asker gibi kişilere hiç güvenmiyorum polislerimiz askerlerimiz başımızın üstüne Allah onlara zeval vermesin ama çok zorlar. Hep bir öfke ve empati sorunları oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…